LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Čime smo se ponovili

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
AuthorMessage
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 10:44 am

Tek sad vidim sta sam napisao! Da bih ga menjao za Kings Siege! NO WAY!!!!!!! Kad se setim da uz Siege ide brutalni zmaj a kako volim nordijsku mitologiju, ne bih ga menjao ni za 5 Saxondale dvoraca.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 8:23 pm

ne znam, mnogo mi para, nemam trenutno, ali je vrh nad vrhovima je zamak...

a smek je sto ima i kutiju i sve... bas je kolekcionarski
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 8:30 pm

Zamak je stvarno dobar. Ja bih ga kupio kada bih imao para, a JaBaDaBaDu neće da ga kupi jer se zarekao.

Živote, težak li si!? Težak si!!! Sad
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 8:54 pm

O majko moja, koja tragikomedija! Smile

U pravu si Profo, u pravu si... Sad nesto razmisljam i vrzma mi se u glavi da ga mozda ipak uzmem. Muke su to Very Happy

Znaci imam para, ali u neku ruku mi je zao da ih dam na LEGO jer sam puko pare za MMV i Mill Village Raid ove godine, ali s druge strane ovakvu priliku necu imati verovatno nikad vise.
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 9:13 pm

To ti kažem. A sigurno neće da se baci! Jedino će da ti zauzima mesto... Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 10:43 pm

dok mi ne sakupimo pare, pa onda mozemo i da te oslobodimo tih muka Very Happy naravno, ostavicemo ti kutiju Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Thu Nov 17, 2011 10:59 pm

AHahaha.

Sad sam u velikoj nedoumici. Kod mene je svasta moguce, lako mogu promeniti misljenje u zadnjem trenutku. Ne svidja mi se ta moja osobina XD
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Fri Nov 18, 2011 12:09 am

da li si siguran da ti se ne svidja ta osobina? Very Happy mozda ti se svidja Smile

just messing with your mind
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Fri Nov 18, 2011 12:10 am

Hehe nek 6090 ide nekom drugom ako uopste bude prodat. Da sam klinac uzeo bih ga, a sad necu da razmisljam o stvarima koje su prosle. Smile

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Fri Nov 18, 2011 12:25 am

da sam klinac bas ne bih znao sta cu sa kutijom... neee, ovo je za starijeg kolekcionara, slazem se sa izjavom ako bude prodat, ali popustice neko vec, mozda i medju nama...

Smile
Back to top Go down
Red Wing

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Fri Nov 18, 2011 1:57 am

Ja sam prosle godine, bas negde u ovo vreme, kupio od istog tog tipa 6090 dvorac za 100e, ali nisam dobio kutiju i falilo je delova... Jos od svega mi dodje zhao sto ga nisam nabavio sa kutijom...

Sto se tice tehnik formule sto mi je stigla pre koji dan, jos uvek je nisam spojio. Nesto sam ispao iz forme, ali moram priznati ni ne zuri mi se da je spojim, jer mi je pravo uzivanje da to radim opusteno, polako i natenane Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Fri Nov 18, 2011 10:46 am

pa verovatno znas sada kada je tvoja ne moras da zuris, nece ti pobeci Smile

znam tu ponudu pre godinu dana, nudio je i meni, no ja sam tad bio van grada pa nisam odgovorio na vreme i posle je prodao drugome

100e bez kutije...ne znam, cini mi se mnogo, mislim da ne bih dao vise od 90e jos ako mu fali deo(delovi)

ma videcu ja lepo preko bricklinka da kupim od nekoga nekada u buducnosti (jer definitivno zelim ovaj zamak), videcu ko nudi, mada verovatno sa shippingom ce me izaci tih 120e...
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 5:27 am

I HAS IT!!!

Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 8:06 am

A evo i grupne sastavljene slike:

mogu vam reći da je "egipatski" deo setova fenomenalan, boje su super, mnogo lepo izgleda i pristojne je veličine. Sada sam još ubeđeniji da treba uzeti piramidu.
E sad, avionom nisam baš najzadovoljniji, manji je nego što sam očekivao, dok mu je propeler preveliki, fale zadnji točkovi, ima puno nalepnica, a ono što me najviše smara je što moraju i mete da se lepe, ispale su mi oči dok sam ih nacentrirao... Mada, avion je stvarno mnogo lep, i definitivno će se dopasti svim fanovima avanturista, a bogme i grada.
Motor je cool, a baja koji ga vozi je definitivno najveći bad-ass kojeg je lego izbacio Chuck Norris

Zatvor sam ostavio za sutra, da ulepšam dug dan učenja Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 11:18 am

SUper su novi avanturisti ali jedino ne volim te nalepnice sto je generalno problem kod vecine novih setova. Ja imam onu staru sfingu i na obelisku su odstampani hijeroglifi.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 12:31 pm

Uf lepa gomila setova, bas za ucenje dusu dalo

Smile lol! prvi post u 3 ujutro, drugi u 6 Very Happy bas ono sto smo pricali dobijes setove i 3 sata kasnije...

e, a sto pilot aviona nije dosao na grupno slikanje, sta on je drzao aparat pa nije mogao da utrci u kadar? Very Happy

sad cu da te teram da slikas avion iz vise uglova i sl, no ajd da sacekam da napravis zatvor, jer me on tek zanima da vidim kakav je, pa o istom trosku (bodenju aparata u usb) da napravis lep fotoseshn Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 6:23 pm

Slikaću opet negde u gluvo doba noći, sad neću ni da pipam da se ne bi zablentavio Smile

Pilot je super, više mi se dopada varijanta u pilotskoj jakni nego ona svetla, sledeći put će neko drugi da slika, da se i on vidi lol!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Sun Nov 20, 2011 11:00 pm

ma najgore je to kad najodgovorniji u drustvu Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Mon Nov 21, 2011 9:51 pm

Evo celog faraonskog društva:

sad kad sam izgradio sve nove setove kontam koliko mi je prijalo da gradim nešto novo, pošto zadnjih 5 godina pravim samo zamkove.

Kad smo već kod toga evo malo i slika drugog seta:

I ovo je bila zabavna gradnja nema šta, čak je i nešto veći set nego što sam mislio, ali definitivno je šupalj i trebaju mu prepravke... Ono što je dobro je što su delovi stvarno super i mislim da će dosta ovoga da ide u toranj koji ću raditi za eurobricks.

Evo slike od pozadi, da vidite i to, kao i Lorda Lavomora i njegovog pomoćnika Tupčeta. Stvarno, dali su najretardiraniju glavu liku koji ima mnogo lep print (k'o ono što s' kaže za žene, dobro telo ružna faca Smaranje )

EDIT: Setih se još jedne stvari, glupo su rešili stvar sa štitovima, gurne se po jedna plava technic spojka u onu kocku sa rupom u sredini i na to se nakači štit. Glupo je pošto se štitovi vrte, tj. nisu dobro fiksirani.
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Mon Nov 21, 2011 10:00 pm

Super su setovi!

Više mi se sviđa faraonsko društvo, posebno krila, što na avionu što kod mumije, a sviđa mi se i štit kod mumije!
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Mon Nov 21, 2011 11:42 pm

Stvarno su super faraonci, sve najbolje od starih avanturista + nove fore.
Inače detalj koji mi se isto mnogo sviđa je kopeš iliti arak, ako ćemo po Igri prestola king
(mač od mumija Smile ).

Dakle stvarno najtoplije preporučujem oba ova seta, a ja ću, ako bude na nekom sniženju, sasvim sigurno uzeti i Kobru, em što ima jedinstvenu mumiju, em ima avanturistkinju, em ima najbolje vozilo u celoj temi, a sudeći po dosadašnjem iskustvu, "egipatski" deo seta je uvek dobar.

Što se Zmajevskog zatvora tiče, vredi zbog figurica i delova, i lepa mi je arhitektura koju furaju u zmajevskim setovima, skroz odstupa od onog što smo navikli od dvoraca, ali definitivno nije nešto sam po sebi.
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Mon Nov 21, 2011 11:54 pm

E Hexx ovo ti je najjaci avatar XD Power metal wizard I guess XD
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Tue Nov 22, 2011 12:00 am

stit od mumije je nekako mali (kupio sam 1 sa bricklinka pa sam kupio i set faraonov stap Very Happy ) nisam ga takog zamisljao

hvala za sliku zatvora odpozadi, stvarno se cini supalj set, mada mislim da je pravi hit tu konj, mada i 4 figure nisu za bacanje. no tuga za tupcevtovu glavu, ne znam, ubaci ga u neki moc armije kako im nosi koplja i sl, za bolje nije (i skini mu oklop, sramota je za red vitezova)

za stitove sta reci, vole te plave tehnik delove, dok ih ja isto toliko mrzim...mislim sve sve ali sto plavi?

EDIT: u medjuvremenu si rekao za kobru Smile da li ti vidis zlatni stit na tronu kobre? aha, slatka poslastica u setu

e zamisli koliko plastova mozes od kobre da napravis Smile

arak je cool, oruzje za sakacenje, nema sta nocturnus approved Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Tue Nov 22, 2011 12:41 am

Pazi, meni je drago što sam dobio Tupčeta, jer nisam imao takvu glavu, samo sam komentarisao da je glupo što su stavili njegovu glavu na naj-epik zmajevsku figuru sa scale-mail-om i lancem (plus što mi ne izgleda kao lik kome bih ja mirne savesti dodelio samostrel Very Happy ).
Elem, od tog tela pravim još jednog vorloka, dobiće zelene 'lone od čarobnjaka i zeleni šešir, a usput ću napraviti nekog "Igora" da bude Gza'arov potrčko Very Happy

A što se kobre tiče, provalio sam štit, a u ovom novom svetlu, čak bi mi i zmija bila korisna, odnosno gomila zglobova, pa da napravim nekog stvora iz močvare... Damn!!! Sad sam totalno u fazonu da želim taj set Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Tue Nov 22, 2011 12:44 am

da,da Igor, genijalna ideja za Tupceta

pa sta mislis sto je zeleni vitez onako oklopljen cak mu je i konj sav u metalu, Tupce nije slucajno stavljen na vrh kule da puca po neprijateljima (a prijatelji su se zastitili jer ce sigurno i po njima da prospe koju)

ali Tupce inace ima zlatno srce, mrava ne bi namerno zgazio... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Today at 9:46 am

Back to top Go down

Čime smo se ponovili
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 39Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next