LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Čime smo se ponovili

Go down 
+19
stefab97
Soundwave
AcaDelija
Majki
bilewp
Vlada
Jony Prah
LegoLover
peca
Stanko
daulex
OrigamiMasterLego
Profa21
JaBaDaBaDu
Hexx
DelijaBate
Red Wing
Astefan
MasterHaosis
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
AuthorMessage
DelijaBate

DelijaBate


Posts : 37
Join date : 2011-09-12
Age : 25
Location : Belgrade

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 1:10 am

Nzm kako..ne sto nece...Kako god laku noc svima vidimo se sutra
Back to top Go down
DelijaBate

DelijaBate


Posts : 37
Join date : 2011-09-12
Age : 25
Location : Belgrade

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 1:11 am

Nadam se da ce sutra radi ti ili cu ja nauciti!!!

pozzzz
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 11:13 am

Brate radi to. ja kad kliknem vidim ti kolekciju.
serving.com je host za slike kao imageshack ili slično. Ja samo njega koristim za slike.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 2:46 am

Kod mojih prijatelja u inozemstvu stigli su naručeni setovi

7306 Golden Staff Guardians
i
7307 Flying Mummy Attack

a ja ću ih dobiti krajem oktobra, a uskoro za tim i moj review, nalaz i mišljenje Very Happy

Najfascinantnija stvar oko ovoga je da su mene ova dva seta i poštarina do njih izašli 25 evra!

Razmišljao sam da nabavim još nešto iz ove serije pošto sam našao neku radnju na amazonu koja ih prodaje baš jeftino, međutim ne sviđaju mi se oni setovi srednje veličine, i jedino što bih uzeo je Piramida, ali ona mora stati u red iza 5 Castle setova Very Happy


Sledeće je MMV ili Trolovi, razmisliću još.
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 8:59 am

ekstra kupovina, mumije su jako dobre Smile

ma da, tuga je koliko jeftino ima setova u inostranstvu da se kupe, a koliko su kod nas skupi. mislim da je mummy attack kod nas oko 3500din...

e ako imas prijatelje u Sloveniji, pogledaj bricklink prodavnicu:
http://www.bricklink.com/store.asp?p=jediboy

imaju elfa Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 11:36 am

E, već sam odlučio o sledećoj kupovini, pošto nađoh jednu prodavnicu koja ima Drawbridge defense za 45 e, i da stvar bude bolja u Sloveniji je, tako da ne plaćam visoku poštarinu Very Happy

Ja se samo nadam da mi neće praviti problem što ja plaćam s moje kartice, a na adresi je drugo ime (ne znam da li to da stavim u napomeni kod narudžbe?)...
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 12:29 am

extra je to kada imas tako nekog u EU Smile

pazi, ne bi trebalo da bude problem ako placas odavde a isporucuju u EU, problem bi bilo da je suprotno. ja npr imam nalog na jedno ime a isporuku na drugo, oni samo pitaju da li si siguran, ja potvrdim i ok su... zavisi i od prodavca, ali ne bi trebalo da je problem, ako SLovenac salje Slovencu...
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 3:33 pm

Čime smo se ponovili - Page 3 7946-1

juhu

Sreca

:party:
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 4:30 pm

Yeah! I nek ga uzdravlje opsedaš Very Happy Viking
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 4:56 pm

hvala


prvo da ga sastavim, pa cu ga prosirivati Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 1:29 pm

Super Bogdane! U tvojem vlasnistvu nece ga neprijatelji osvojiti Smile Sad imas jedan od najboljih dvoraca uz koji ce se Joust set jako dobro uklopiti kad ga nabavis. rendeer
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 3:25 pm

hvala Smile jos ga nisam sastavio, ostala mi jos treca knjiga, mada moram primetiti (posto mi je ovo prvi veliki set kupljen u Srbiji posle dugo dugo vremena) da kvalitet kockica je malo losiji nego sto sam ocekivao

mada su mi figure hvala bogu sve ok, strepeo sam iskreno

jos samo joust da nadjem Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 4:53 pm

Ja nisam primetio tu razliku u kvalitetu, verovarno ne znam na sta treba da gledam, bas me sad zanima. Ako ti nije problem, reci mi sta je to po cemu vidis da je kvalitet slabiji?
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 5:13 pm

Pazite, i meni deluju neke kocke drugačije, ali ne znam da li je baš kvalitet lošiji ili šta je...

Fora je što se sad lego sastavlja na 4-5 mesta u svetu, u Danskoj, Češkoj, Kini, Meksiku i ne znam da li još negde, pa moguće da između samih fabrika postoje nepoklapanja...
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 6:48 pm

to znam, i primetio sam razlicite kalupe za istu vrstu kocaka, npr 1x6 ima bar 3 kalupa u jednom setu... ali i same kockice mi imaju blage zareze po duzini, npr izmedju 2 studa na 1x2
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 9:08 pm

ma sve je dobro dok se kocke uklapaju jedna s drugom Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 17, 2011 9:34 pm

ma jos samo to mi fali Sad sastavio sam ga, jako je lep, crveni toranj je extra, jaba bio si u pravu, najbolji deo.
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeTue Oct 18, 2011 8:41 pm

Ja kod mojih kocaka nisam primetio te zareze, ne znam da li to ima veze sa tim sto je kupljeno u Nemackoj. Super kad ti se svidja dvorac ! To mi je milo cuti Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 12:01 am

pazi ne znam ni ja mada sumnjam da ima veze sa tim, jer je ovaj set bas bio jeftin po nasim standardima...

ne kajem se, jeste old school, ali ja nemam uzor po kom je pravljen, tako da je super Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 4:40 am

Ma super je dvorac, verujem ja da će odoleti zubu vremena! farao
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 5:50 pm

Baš ću upoređivati figurice sa ovih stvari sa Amazona i ovih koje sam kupio kod nas...

Btw. stigli su mi 7306, 7307 i 7187 (pam-pam-paaam), ali tek u Sloveniju, još ih nemam u svom posedu Sad


7306
Čime smo se ponovili - Page 3 7306-1
7307
Čime smo se ponovili - Page 3 7307-1
7187
Čime smo se ponovili - Page 3 7187-1
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 7:15 pm

nice! kakva super kolekcija cool figura na jednom mestu Very Happy cestitam

btw meni se najvise svidja castle 7187, ali opet i mumije su zakon, moj drugar imam krila, super tvrda plastika, svasta moze da se radi

strpljenja, uskoro ce biti u tvojim rukama, svaka mumija u punom svom sjaju Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 9:16 pm

Meni se najviše sviđa 7307. Avion je extra. Super su mu i mitraljezi Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 27, 2011 9:46 pm

Smile sad me podseti, kao klinac sam se mnogo lozio (da gledam iz kataloga) na setove sa dvokrilcima/properlercima

Čime smo se ponovili - Page 3 6615-1
Čime smo se ponovili - Page 3 6345-1

a kasnije mi je jos jedan slican set privukao paznju, mada ne samo zbog aviona

Čime smo se ponovili - Page 3 778610

ovaj set je mislim ista klasa aviona, a uklapa se i ok i ovaj setc (mada jako smesniji)
Čime smo se ponovili - Page 3 5928-1

EDIT: evo jos jedan Smile
Čime smo se ponovili - Page 3 7198-1


Last edited by Bogdanst on Sat Nov 05, 2011 10:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 28, 2011 5:40 am

E, i ja se ložim na te dvokrilce, a ovaj u 7307 mi je najbolji do sad. Kad uzmeš u obzir i leteće mumuje... zaista extra set. Generalno, meni undead-ova nikad dosta Very Happy

Što se 7187 tiče, biće inkorporiran u nešto čim pre, pošto mi je sam za sebe poprilično bedan. Gledam nešto, to je jadnija verzija 6059

Čime smo se ponovili - Page 3 6059-1

verovatno ću izgraditi neki kompleksniji zatvor ili tako nešto okolo... Inače, razmišljam se da uzmem ovo
Čime smo se ponovili - Page 3 5766-1

pošto ima na nekoj promociji za 19 eura, pa možda da napravim neko seoce ili zatvorski kamp...
Back to top Go down
Sponsored content





Čime smo se ponovili - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Čime smo se ponovili
Back to top 
Page 3 of 39Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: