LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

7848 TRU Truck

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: 7848 TRU Truck   Mon Jun 14, 2010 9:32 pm

Novi setic iz city edicije: 7848 TRU Truck

ovo je napravljeno za lanac prodavnica igracaka ToysRUs, kojeg nema kod nas, a sto bi nekoga cudilo da taj lanac bude ozvanicen, kada oni uvek imaju najnovije lego setove pre samih lego shopova (cisto da se vidi kolika je vaznost tog lanca u prodaji lega)

zanimljivo je da je jedan slican set vec dosao ove godine, nije povezan sa linijom prodavnica, ali ima u sebi pakete koji na minifig nivou ce da obraduju mnoge

rec je o 3221 LEGO City Truck

Pocece da se vode rasprave koji je kamion bolji, ali ako dodje do odluke koji da se kupi, mislim da ce svi sakupljaci city tematike pozeleti da poseduju oba na svojim lego ulicama
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: 7848 TRU Truck   Tue Jun 15, 2010 10:59 pm

A odakle su ti lanci prodavnica igračaka?

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: 7848 TRU Truck   Tue Jun 15, 2010 11:21 pm

Americki lanac, a mislim da ima i po evropi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: 7848 TRU Truck   Wed Jun 16, 2010 12:09 am

A bre za ove Amerikance uvek mora da ima nešto extra. Evil or Very Mad

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: 7848 TRU Truck   Today at 1:33 pm

Back to top Go down

7848 TRU Truck
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LS truck coils
» VOYAGER Opel Blitz 3ton 4x2 Cargo Truck/Shallow cargo bay.
» I am getting the itch for a newer truck
» My Z71 Tahoe thread...build thread...um, "having a truck and not doing anything" thread..I dunno.
» Anybody need some 17" Truck/SUV tires?