LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 LEGO zenski likovi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 6:51 pm

Da li zato sto je 21. vek, pa se uvazavaju zenska prava, ili samo ideja da bi donelo vise para ako se prodaje nesto cega do sada nije bilo mnogo, lego ce poceti da pravi magnet setove sa samo zenskim likovima - za razliku od prethodnih magnet setova, ovde je akcenat na polu minifigure a ne tematici odakle su likovi. Prva (nadamo se od mnogih) edicija ce biti sa Dyna-Mite (iz tematike Agents), Piratica (samo ime govori iz koje je tematike) i devojka iz grada (obicna zenska figura sa roze majcom, moze iz bilo koje city tematike da bude, a i iz nekih srodnijih tematika). Svakako ce biti pravi pogodak kad izdaju ove magnete (koje ce svi da koriste samo za minifigove u svojim kreacijama) - sem sto ce neki malo teze sve 3 da uklope sem ako nemaju bas bas veliku kolekciju sa vise tematski podeljenih celina (ili veliku mastu po kojoj im nece biti prepreka da mesaju tematike Wink ). Nadamo se da ce sledeca edicija biti sa nekim princezama iz srednjeg veka, konobaricama i sl (i naravno nadamo se da ce ovo ikad stici do nas)


LEGO zenski likovi Ladies10


______________________________________________________________________________

EDIT:



A mudri trgovci sa BL su vec krenuli da prodaju ove setove, i evo kako izgleda pakovanje:
LEGO zenski likovi 852948

ulistali su ovaj proizvod pre par dana, i cena mu je oko 20$


Last edited by Bogdanst on Fri Jun 18, 2010 1:27 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 6:53 pm

A kada će izaći?
Meni treba piratica!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 6:57 pm

ne znam da li ce ikad kod nas izaci, ali ocekuje se krajem godine... mada je glasina

ne bi ti lose pala nijedna od ovih, budimo realni

(ja ne znam kako bi uklopio piraticu u srednji vek, sem ako joj ne dam da je neka protuva, ali meni trebaju seljanke po ulici...) mada agentica ima glavu koja ide samo u city i space setove
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 7:06 pm

Pa piratica koliko ja znam ima iste grudi kao ona devojka u Medival marketu što prodaje ribe. Isti torzo je upotrebljen, samo što piratica ima pantalone, a ova haljinu. I faca je drugačija bez poveza naravno.
Ali brate baš sam zapazio. U srednjem veku princeze, kraljice, i tako dame višeg položaja imaju iste haljine kao i u vreme ovih pirata. Eno na primer guvernerova ćerka. Samo što više devojaka koristi takve haljine u tom vremenu nego usrednjem veku. Ali možeš guvernerovu ćerku da ubacaiš lagano u srednji vek kao princezu, a možeš i princeze da koristiš masvno kao dame ovamo. Znaš balovi, pa visoki stalež, dame, gospoda, imperijalni vojnici i tako to. Dobro mu dođe. Baš sam zapazio da je dizajn isti, samo se boje razlikuju. Pa brate, čak i vešticu možeš da upotrebiš. noge i torzo su extra! Mislim kodo ne iz Fright vitezova, jer ova novija veštica iz advent kalendara ima one glupe bočice na sebi. I pauka ogrlicu oko grudi. Ali ova iz Fright vitezova je baš dobra. Samo joj zameniš glavu i ubaciš kosu i eto ti dama.
Ali brate ova prva na magnetima iz agenata, ja nju uopšte ne mogu da koristim. Nemam pta da uzmem!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 7:43 pm

a dinamit od agentice? ma slazem se da su dame iste kod pirata i vitezova, ali kad se pojavi neki manji set iz kog bih mogao da uzmem guvernerovu kci, jer iz onog velikog broda ne mogu (tj mogu, no me gu brod da kupim)

uf, kad bi bio impuls samo dvorska dama - kao sto je sada dvorska luda... extra Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 8:44 pm

Ma da, dinamit da, ali ja sam mislio direktno namini figuru. Tu baš nemam ja št da uzmem.

Ej, ali ako se dame dobijaju iz velikih setova, pa možemo da koristimo moj stari dobri trik, kupovinu iz delova! Vidiš iz kojih se delova sastoji neka dama, pa nađeš glavu, torzo, noge, kosu i eto ti! I tako za više dame.... Ali jedna po jedna, ne može sve. Ej, možeš da iksoristiš torzo od zle veštice iz adventa, ima samo onog metalnog pauka kao ogrlicu, ali nema veze. Samo da joj nađeš zelenu haljinu pošto ova ne može da se upotrebi za dvor ili tako nešto. I faca njena može da posluži, daca od veštice se isto koristi u agentima. ALi faca od moje veštice ne može da se iskoristi.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 8:53 pm

sto, moze faca od advent vestice da se koristi, ona iz fright knight ne moze, slazem se

ma skupo je i da se iz delova kupuje princeza, ona dodje oko 500-700 din kako god okrenes, zato je lakse da je kupis celu kao minifig sa BL
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 8:56 pm

A one stare princeze? Samo joj staviš facu od neke nove devojke i to je to.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 8:58 pm

imam ja jednu staru Smile moj ponos i dika Smile

nadam se da cu nabaviti onaj novi advent kalendar sa vitezovima, tamo cu dobiti jos jednu princezu Smile pa cu vec imati kraljicu i dvorsku damu, sto je dovoljno za dvorski bal queen king jocolor i naravno 2 dvorske lude Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 9:36 pm

Pa ja mislim da je to kraljica. Da. I ta stara neznam šta je, ali obavezno pokušaj da nabaviš nešto od dame, bar još jednu mini figuru nebitno da li je iz pirata ili castle. Vidi po netu gde ima najpovoljnije ponuda. Samo tebi je mnogo lakše za bal nego meni... Tebi je srednjevekovni bal, pa možeš da ubaciš tu dvorsku ludut, dame i vojnike, koji su jednako obučeni za posao, za rat i za balove.
A ja bi morao da nabavim iste dame kao ti, samo što kod mene nema dvorskih budala, taman posla, u to vreme sve bili džentlmeni, takvi su se stavljali u lidnicama, dobro, Imperijalni vojnici već imaju dobre uniforme, i moram da nađem gospodu, elegantno odelo novog doba, dugi šeširi, takozvani cilindri, štapovi, itd... Meni je mnogo teže nabaviti bal. Ali dobra stvar je što mogu da vidim iz Flagshipa, da napravim klavir gde svira guverner. To bi za bal i te kako dobro došlo. Ali znaš koje ja mini figure imam na umu, onog mađioničara iz kolekcionarskih mini figura onima elegantno odelo i štap, onda onog sa belom facom kad izađe (da mi bude duh ili tako neki specijalni), onog što radi u cirkusu, sa bičem, on isto ima elegantno odelo.
A ti ne zaboravi na klovna, da gaobavezno nabaviš
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 9:44 pm

nja, klovna sam vec iskulirao, mogao sam da ga kupim i nisam, nego sam uz'o robin huda

mislim da ni nema neki izbor tih kolekcionarskih po srbiji, sve su kupili, ostali su samo oni koje niko nece - test dummy i jos po koja

sad nam je ostalo da cekamo drugu seriju, i da iscekujemo trecu da vidimo sta ce da donese

do tada, ostaju nam ove dame sto sada imamo na BL, a posto ih nema mnogo, ostaje nam da vodimo rat Very Happy Chuck Norris
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 1:16 am

LEGO zenski likovi 852769-1

a vidis, i ovde su sve zenski likovi... zanimljivo... ovo je najskorija u nizu edicija vintage minifig-ova
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 2:34 am

Da bre. A ovaj beli nindža jel žensko?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 10:05 am

mislim da jeste, jel vidis maskaru na trepavicama i pocupane obrve Wink
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 5:38 pm

Jeste, proverio sam. To je princeza beli nindža
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 8:33 pm

sexy LEGO zenski likovi Icon_cool
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 8:49 pm

Biraj astefane haha!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 8:56 pm

Ma daj sve su dobre ne znam koju cu! LEGO zenski likovi Icon_biggrin
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 9:24 pm

haha, pa ti onda žmureži pa šta se zalomi Very Happy kao meni. Doduše nemoj kao meni, meni se još ništa nije zalomilo Very Happy
Ali eto Bogdanu jeste.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





LEGO zenski likovi Empty
PostSubject: Re: LEGO zenski likovi   LEGO zenski likovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
LEGO zenski likovi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville
» LEGO duh
» Lego čudovišta
» Pro Lego radionica

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: