LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Diskusija o novim pravilima

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Sat Jan 07, 2012 2:14 am

A da, dobro, videćemo o tome, to je zato što većina sajtova na internetu zabranjuje (po tamošnjim zakonima) upotrebu interneta deci bez prisustva roditelja bla bla bla, pa imaju onaj family filter.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Sat Jan 07, 2012 4:52 pm

ja sam protiv menjanja tog pravila, izvinjavam se, ali ipak neka granica po godinama mora postojati, 12 je neki minimum, mada pravo da ti kazem, ponekad mislim da smo i tu velikodusni
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Sat Jan 07, 2012 5:32 pm

Da, i ja sam za to iz mnogo razloga, ali brate ovo je internet. Svako može da napiše da je preko dvanest. Svako će i da napiše kada se bude registrovao mi to nikad ne možemo da znamo. Jedino da verujemo osećaju. Evo na primer, svi ovde kod nas stavili da su preko 25, a sumnjam da baš svako od njih ima tolko nego ajde.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Sat Jan 07, 2012 5:37 pm

Pa nek pisu koliko hoce, kad se otkrije ko je, brise se nalog, ali ne moze neko da stavi da je 7 i da sad se sve vrti oko toga sta raditi sa nekim ko je 7, kako pricati e ovo je dobro, e ovde je povoljno sa nekim ko ne moze da donosi odluke? ostavljamo granicu gde jeste a ko je prekrsi laganjem, brisemo nalog

ovo je net, lako je lagati ali bar se zna ko onda gresi, ne mozes da pogresis ti koji si obmanut, samo onaj koji obmanjuje gresi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Sat Jan 07, 2012 6:16 pm

Da sve je to tačno i ja se slažem da trebaju da se sankcionišu isve to, ali nemoj da se zavaravaš da možeš i ti i ja i bilo ko da provali. Poenta je u tome što je ovo internet, deca se ponašaju ozbiljnije od odraslih u poslednje vreme, na žalost.
Evo na primer Peca. Odgovara ozbiljno, kratko, jasno i kulturno, i nebi mogao da provališ da ima jedanest godina. Bar ne neko vreme.
Sa druge strane imaš ljude kao ja, samo još luđih od mene koji ne da teraju šegu, nego su neozbiljni do mojega. I to iritiantno neozbiljni i nezreli. Pa sećaš se na forumu odavno gde smo bili nas dvojica, takvih si imao na pretek.
Ali ja da se pitam, deca nebi ni mogla da sednu za internetom bez roditelja, ali brate tako je, ne možeš to ispraviti.
Normalno, ovde sa njima nikakav posao nebi radio, niti bi ništa ozbiljno planirao sa njima.
Ai lično ipak više volim ovde da su na forumu većina odraslih vako kao mi nego deca.
Jedno je kad je forum dečiji, pa se diskutuju dečije stvari, a drugo je kad je forum za odrasle kao ovaj ovde, pa deca moraju da se prilagođavaju nama ili napolje.
I ja sam za strogo. Prvo bi ih pustio dok ne preteraju, a kad preteraju, ajde napolje. Ako će i ostali od jedanest godina da budu kao Peca, ja nemam problem nikakav. Ali slažem se sa tobom, treba da se kategoriše, kako bilo ne mogu da imaju ista prava kao i odrasli, jednostavno ne može.
Nebi ima dao na primer pristup trgovini, glasanju i takmičenjima, uopšte da ne mogu ni da vide te forume. Kreacije, reviewi, novosti, opšta diskusija i to je okej, za rast aktivnosti foruma, ali ozbiljne stvari ne.
Inače onda ostaje pravilnik nepromenjen, s tim što bi ostavio izuzetak kao ovaj da neko od administracije ili od ,,veterana" članova može da odobri mlađem ako je u nekoj rodbinskoj vezi sa njim ili tak oto, pa može da utiče na njega i da ga kontroliše.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Tue Jan 17, 2012 2:06 pm

Evo ova tema će biti zaključana takođe, jer kada je trebalo da se piše, pojedinci nisu hteli dovoljno da pišu, a sada na tu istu temu, umesto ovde, diskutuju na drugim mestima, tačnije spamuju, pišu van teme i uništavaju temu, što je rezultiralo zatvaranju te teme da bi se sprečila svađa na forumu.
Pa pošto će se povodom ovoga odlučivati između Bogdana i mene, nema potrebe da ova bude otvorena.
Ako imate bilo šta da dodate vezano za pravilnik, ili za sajt a da se ne tiče registraciji dece na forumima, slobodno otvarajte nove teme ovde, menjaćemo pravila, prepravljaćemo sajt.

~Tema zaključana!~

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Diskusija o novim pravilima   Today at 1:34 pm

Back to top Go down

Diskusija o novim pravilima
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2