LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 LEGO mini setovi

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




LEGO mini setovi Empty
PostSubject: LEGO mini setovi   LEGO mini setovi Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 1:15 am

Mada smo vec pisali o slicnim seticima u kesici sto se dobijaju al pod drugom temom, reko da od sada napravim pravu temu gde mozemo da pomenemo ovo

LEGO mini setovi 30013-1
30013: Police buggy

LEGO mini setovi 30012-1
30012: Microlight

LEGO mini setovi 30011-1
30011: Police boat


sta znam, nisu se nesto pretrgli da ovo ucine primamljivim... ne znam kojim povodom su ovi setovi, ali pojavili su se (ali za razliku od drugih koji su dosta zanimljiviji, ovi su tako obicni... bas deo gradskog sivila)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO mini setovi Empty
PostSubject: Re: LEGO mini setovi   LEGO mini setovi Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 1:18 am

Ni ja ne razumem o čemu je reč. Jel je to za sledeću godinu? Prvi put vidim ovo, i nisam nešto oduševljen.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
 
LEGO mini setovi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gde se u Srbiji mogu kupiti lego city,space setovi?
» Saradnja LEGO i NASA - novi setovi sa tematikom istrazivanja svemira
» Lego kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» Bionicle setovi za prodaju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: