LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
magic

PostSubject: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Wed Oct 13, 2010 3:09 pm

Pozdrav,

Izvinite ako pitanje nisma postavio na odgovarajuće mesto.

Moj sin je skoro dobio iz inostranstva jedan paket lego atlantis, tako da sam mu za rodjendan obećao još jedan i to:
Lego 8076 Deep Sea Striker.

Gde se kod nas može kupiti lego atlantis?
Ja sam iz Niša - da li možda ima negde u Nišu?

Unapred hvala.
Back to top Go down
Astefan

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Sat Oct 16, 2010 6:12 pm

Ima i u Nisu i u Beogradu. Obicno oni stoje u obicnim radnjama.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
magic

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Thu Oct 28, 2010 10:23 am

Hvala na odgovoru,

Obišao sam 70-80% radnji u Nišu a 90% prodavaca nije imalo pojma šta tražim.

Našao sam neke Lego Star Wars i još neke druge ali nigde atlantis.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Sun Oct 31, 2010 1:20 am

A gde si bio u Nišu?

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Lukar

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Sun Oct 31, 2010 2:48 pm

Ima i u Pančevu.Većina setova ima da se kupi.I nisu toliko skupi...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Mon Nov 01, 2010 1:21 am

A ti si iz Pančeva?

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Lukar

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Tue Nov 02, 2010 5:24 pm

Pa da Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Wed Nov 03, 2010 2:14 am

haha Pančevac Very Happy
Pa dobro. Ej, drago mi je da si ovde, da imamo nekog. I bogdan je tu, samo ima neke obaveze ovih dana pa ga privremeno nećemo viđati, ali ima da se oduševi kad te vidi Very Happy
Nemamo mnogo posetioca od kad smo uveli diktaturu, šalim se hahaahahha

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Sun Nov 07, 2010 7:24 pm

vidim naseg vrednog novog clana, super je, vec sam ga pohvalio na drugoj temi

ja sam bio objektivno sprecen, ali sad cu vise da se druzim sa vama (kao u dobra stara vremena)

dobrodosao Lukar! Dobrodosli
Back to top Go down
magic

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Mon Nov 08, 2010 2:22 pm

Hvala svima.

Škorpiona nismo uspeli da nadjemo ali smo našli veliku ajkulu.

Pozdrav
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Mon Nov 08, 2010 2:50 pm

ako si se ponovio malo i ako zelis, mozes slikati i okaciti na delu foruma koji je predvidjen za to, da podelis sa nama, ukazes sta je dobro i preporucis taj set ako smatras da treba, da mozda i mi razlislimo da uzmemo

pozdrav
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Thu Nov 11, 2010 11:34 pm

magic, drago mi je da si ovde sa nama. Forum izgleda malo živnuo

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
LegoFane

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Fri Nov 26, 2010 12:25 am

a jel bi mogli da mi kazete gde ima u pancevu da se kupi ? Smile)) ili u bg ja sam isao po knezu i onim prolazima niko nema vise starije lego ;(((((
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Fri Nov 26, 2010 12:54 am

pa nema starijeg lega skoro uopste nigde, stalno menjaju robu

ako oces starije da vidis idi u prodavnicu hippopotamus ispod pravnog faxa, kod parka tasmajdan, mada ne nadaj se mnogo, i on covek nabavlja svezu robu, staro mu mozda ponekad preostane...
Back to top Go down
Lukar

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Sun Nov 28, 2010 2:02 pm

Ima u Pančevu u Amigu u Žarka Zrenjanina.
Ne znam tačno koji je broj...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Fri Dec 03, 2010 7:26 am

Ima neki Atlantis i ovde u Nišupogledao sam slučajno kroz izlog u jednoj prodavncii igračaka.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?   Today at 2:51 am

Back to top Go down

Gde kod nas u Srbiji kupiti lego atlantis?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield
» Dubai Atlantis Grand Opening - Gerry Interview
» The declining quality control of the LEGO product
» Lego Death star spotted