LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 LEGO Dino

Go down 
+3
JaBaDaBaDu
Profa21
Hexx
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 9:02 pm

jedna extra akciona tema za 2012, lego park iz doba jure, bar mene podseca na to


LEGO Dino 5882-110
LEGO Dino 5883-110
LEGO Dino 5884-110
LEGO Dino 5885-110
LEGO Dino 5886-110
LEGO Dino 5887-110

moram zameriti sto ovi dinosaursi izgledaju bas zlo, mislim da to nije dobro za decu. setovi nisu nesto posebno bogati delovima, ali su noviteti vise nego dobri: svaki set dobije po 1 vrstu dina, i po novu pusku sa zelenom vakcinom, ko zna kakv je to otrov ali cool izgleda. najvise mi se svidjaju dvonosci, i to prvi set (jednostavan nista preterano) i treci set, sa zutim velikim dzipom. mislim da je najveci seto mogao malo bolje da bude dizajniran, da npr ljudi imaju bar neku sobu za sebe sem osmatracnice (npr laboratoriju, menzu), a ne ovako, samo kavez

mislim a ce ove zveri biti lepi konji za orke, znam da ce bar Hexx da se slozi sa mnom Smile treba samo jedan lanac da bi bile uzde orcima i krecu u rat
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 9:32 pm

Slaže se Smile

Žao mi je što se raptor koji se može jahati (sa 4 zakačaljke na leđima) dobija tek u setu koji će kontam koštati oko 20e, to i onaj sa triceratopsom i kamiončinom su mi favoriti ovde. Mada, osim ako se sledeće godine ne zaposlim tako da radim za neke ogromne pare, ne verujem da ću ovo kupovati... Mada, triceratops bi mi trebao da vuče orkovsku opsadnu kulu... Damn you lego Viking

U svakom slučaju, pomak od prethodne dino teme, da sam mlađi totalno bih se naložio.

Inače, injekcije koje stoje na puškama su super fora, a ja mislim da su to trenkovi, odnosno strelice za uspavljivanje.
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 9:48 pm

pretpostavljam i ja da su trenkovi, ali opet, cudno su zeleni, verovatno u pravom svetu svetle u mraku Very Happy bar bi mogli tako da naprave

a za velikog i malog raptora (ok ne znam sta je mali dino, pa cu ga zvati mali raptor), i na malog bih ja stavio neko sedlo, bitno je da ima taj jedan stud i blago otvorena usta za uzde, sto prethodnici nisu imali Sad ali provali kako je isti set.. sem sto ovaj ima zolju da ga dokrajci

LEGO Dino Street_Sprinter

ah slazem se da ce veliki raptor set kostati bar 20e Sad a triceraptos ce biti mislim oko 30, stoga ga ni ne gledam, jer za te pare nikad ne bih uzeo set samo zbog zivuljke... mnogo je... ali da bi vukao ratna kola, ko bela lala, a ja bih ga vozio kao kodo beast iz warcraft 3
LEGO Dino Kodo

veliki raptor bi bio prevoz za generala, a ovi mali za smrtne pione Smile naravno, pod uslovom da mogu jeftino da se kupe, inace ce general da bude srecan ako jase malog raptora (da mu ne bih sada dao kravu da jase)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeSat Nov 05, 2011 9:51 pm

Fino izgledaju. Jedino mi se najveći set ne dopada. Definitivno favoriti prvi i treći set!
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 1:34 am

Ubačen još jedan set:

LEGO Dino 5888-1
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeMon Nov 07, 2011 9:33 pm

uf, nisu ni morali da ga ubace... no super pronalazak, ja nisam skoro pretrazivao nove, a ove dino sam imao par danana kompu no nikako da okacim
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:32 pm

Super izgleda ova serija. Da sam klinac uzeo bih drugi set Smile

Ovo je kao ona igrica Dino Crysis sa Sony-ja ako neko zna.
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:02 pm

nisam, ali je ovo meni kao film park iz doba jure, gde se na najvecem setu vidi kako je neki dino isekao kablove (na donjem desnom delu zgrade)
bas drugi uzeo, on mi je nekako bas set samo za tematiku i nista vise (sve druge mozemo da recikliramo za delove i zivotinje, ali taj ne) vidim da ti se bas svidja tematika, sad cu da vidim sta je dino crysis da mozda nema veze sa tim Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:50 pm

Naravno, otuda i inspiracija i za Dino Crysis rekao bih.

Inace, Dino Crysis nisam presao ali on spada u survival horror i uradjen je po sistemu Resident Evil igre a i ista kuca radi obe igre.
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:53 pm

e sada sam zaintrigiran, moram da vidim kakav je to horor, to mi je draga tematika Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:05 pm

Capcom pravi i resident i Dino, meni je licno Resident bolji , presao sam svaki a omiljeni mi je Resident Evil Remake , moze se igrati preko dolphin emulatora za Nintendo Game Cube. Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 11:26 pm

Joj, meni se sve više sviđa ovaj set sa triceratopsom, em zbog živuljke em što se ja ložim na ta masivna zemaljska vozila - podseća me na moj omiljeni svemirski set iz detinjstva

LEGO Dino 6933-1
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 11:43 pm

kul , podseca me na insektoide! XD

Nego jel se neko seca one teme iz negde otprilike 1998. godine sa vozovima, duhovima i tako nekim uvrnutim stvarima?

Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 12:24 am

Aha, mislim da je to 1996-97, nešto u fazonu putnici kroz vreme i njihovi protivnici, bili su to ekstra setovi za rezervne delove (mada malo glupičasti sami po sebi), evo ih ovde:

http://www.brickset.com/browse/themes/?theme=Time%20Cruisers
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 1:32 am

Vau, kakvi treš setovi!!! Mislim na Time Cruisers Smile

Godinu-dve ranije sam batalio Lego, tako da ovo sada prvi put vidim.
Izgleda mi ko da im je ponestalo ideja, pa su dali viškove kockica nekoj nemaštovitoj deci da sastavljaju setove.

Bar je takav moj utisak Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 11:26 am

ja se lozim na monster truck vozila u legu.

a time cruser su trash da veci nije bio... mislim da su tih godina bas bas lose setove pravili, ne znam sta im je bilo... secam se nekih gadnih city setova iz kataloga... brrrr, jeza da te prodje

Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 2:57 pm

Da da to je taj Time Cruisers. Secam se da sam kao mali prelistavao lego katalog i kad sam dosao do stranice sa tom temom, nije mi nesto bilo jasno o cemu se tu zapravo radi XD Ali isto se secam da mi je to tada delovalo zanimljivo iako mi je sad smesno.

Inace se nikad nisam lozio na vozila od LEGA
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:42 pm

ja sam se dugo vremena lozio na mad max fazon, pa su mi zato lego vozila bila cool...no kad sam otkrio sta je fallout, ko shisha maksu Very Happy ali oduvek mi je bio hit
LEGO Dino 6675-1
prosto a genijelno vozilo, ova danas su bas napucana, no monster truck je monster truck Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 7:38 pm

Hehehehe, i ja sam se ložio baš na ovaj džip, nisam ga imao, ali sam pravio nešto slično.

A propo Mad Maxa, ja sam u jednom trenutku preobratio sve svoje lego autiće i kamione u neku takvu varijantu Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 1:25 pm

meni jedino krivo sto nisam imao pusaka i sl za mad max svet, ali kakve nakaradne kreacije sam pravio za autice...jujujuju Very Happy

a posto sam imao samo velike tockove iz ovog seta
LEGO Dino 6885-1
sve sto sam iole blizu monster trucka pravio sa tim je licilo na traktor Sad damn
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 2:38 am

Pratim rivjuove ovog lika, sad je uradio za forumskog favorita iz ove teme, pa bacite pogled:

https://www.youtube.com/watch?v=he8sl4yrHWQ&feature=uploademail
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 10:20 am

grrr, odakle im bre vec setovi... neki ljudi... civilizovani

bacicu i ja pogled na kanal, iskreno ne mogu sve da pratim na youtube-u jer kad ona deca krenu da opisuju, koliko god duhovita neka bila, glas im je iritantan. ovaj se cini ok, ali da vidim da li je duhovit Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 12:12 am

ahaha iritantni glasovi... Ma kazes klincu STA CE TEBI LEGO daj meni!!!! Smile salim se Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 12:27 am

ma on bi mi rekao, uzmi sa'ce tata da mi kupi jos na lopatu, jer sam mali budjavi amer Very Happy

ah kako oni imaju sve jeftinije nego Evropa i cak pre kalendarski... ja da sam Nemac objavio bih im treci svetski rat, majke mi grade frustracije u nekom malom svabi da bude novi hitler...
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 2:00 am

Bogdanst wrote:
a za velikog i malog raptora (ok ne znam sta je mali dino, pa cu ga zvati mali raptor), i na malog bih ja stavio neko sedlo, bitno je da ima taj jedan stud i blago otvorena usta za uzde, sto prethodnici nisu imali Sad
upravo Wink
ali evo, do tada:
LEGO Dino Tdrow-light-cavalry
Back to top Go down
Sponsored content





LEGO Dino Empty
PostSubject: Re: LEGO Dino   LEGO Dino Icon_minitime

Back to top Go down
 
LEGO Dino
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» LEGO Mindstorms
» LEGO friends - novi lego belville
» LEGO duh
» Lego vanzemaljci
» Lego klonovi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: