LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Zdravo svima

Go down 
3 posters
AuthorMessage
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Zdravo svima Empty
PostSubject: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 1:18 pm

Evo vec neko vreme pratim forum i registrovan sam ali se nisam predstavio sto je red.
Kao klinac sam obozavao lego kocke, imao sam srecu da u mladosti, jos dok ih nije bilo ovde posedujem veliku kolekciju.
Na zalost vecina toga nije sacuvana. Sada imam troje dece i jednostavno je ljubav prema lego-u opet proradila. Naravno klinci su za sve izgovor ...
Trenutno se sa najstarijim klincem (6 godina) uglavnom igramo sa CREATOR setovima. Pored toga minifigure su postala njegova opsesija. Svaki dan ih slaze i crta.
Moram do nove godine nekako da mu skupim sve serije collectable minifigures.

Za sada toliko

Dusan
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Zdravo svima Empty
PostSubject: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 2:54 pm

Dobrodosao daulex!

Dobar je osecaj kad se vrati ljubav prema LEGO kockama. Ovako ti je super sto imas decu, jer kao kupis nesto zbog njih a u stvari zbog sebe! salim se Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zdravo svima Empty
PostSubject: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 3:48 pm

Dobro došao Dobrodosli

Da da, mnogima se ljubav prema Legu vrati zajedno sa decom. I To je lepo.

Samo napred u skupljanju setova, minifigura, i uživanju u slaganju kockica juhu
Back to top Go down
Guest
Guest




Zdravo svima Empty
PostSubject: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitimeFri Nov 25, 2011 1:32 am

Zdravo Dusane

dobrodosao. greota za sve legice koji nisu preziveli tvoje klinastvo, ali opet sada zapocinjes novu kolekciju i imas novo drustvo za igru

nadam se da cemo lepo da se druzimo i razmenjujemo ideje i iskustva

pozdrav

Dobrodosli
Back to top Go down
Sponsored content





Zdravo svima Empty
PostSubject: Re: Zdravo svima   Zdravo svima Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zdravo svima
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zdravo Svima!!
» zdravo
» zdravo
» Zdravo!
» Zdravo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: