LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Trenutno stanje moje kolekcije

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 7:41 pm

Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1716_001
Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1717
Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1718_004
Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1717_009
Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1718_001
Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1719

i ostatak...Trenutno stanje moje kolekcije 130112_1720_004
Back to top Go down
peca

peca


Posts : 52
Join date : 2012-01-04
Age : 24
Location : Nis

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 7:46 pm

Lepo,Lepo,ovu avioni mi se svidjaju.I ovaj Alien ti je dobar
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeFri Jan 13, 2012 10:54 pm

haha Stanko ,,Alien invasion" Very Happy
Nije loše brate! Vidim da si akcenat stavio na Bionicle
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 12:26 am

MasterHaosis wrote:
Vidim da si akcenat stavio na Bionicle

haha ,to su mi prvi lego "setovi"....mada me ovaj hero factory uopste ne privlaci
Back to top Go down
Guest
Guest




Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 1:08 am

Stanko, meni je najlepsa ona gomila na podu Smile sta se sve moze od toga napraviti? gde je tu onaj brod? mislim na Caribbean clipper... samo 2 dela trupa vidim Sad
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:10 am

Ah ta gomila.....sve je manja i manja iz dana u dan i opet mi fale delovi. A Caribbean Clipper je tu...vidis da sam izdvojio plave delove, ali mi jos uvek mnogo fali Sad
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 5:00 am

Hero Factory se ni meni ne sviđa. mada nisam ni ja fan uopšte bio Bionicle. Ali su mi se njihove pucaljke uvek sviđale pogotovo ono što ispaljuje kuglice Very Happy
Imam jednog takvog. I plus što mu svetli oklop, od nekog fluorescentnog materijala.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 8:22 am

Hehehehe, Bon Jovi cheers

Fina SW kolekcija, a šta čekaš? Gradi nešto sa tim ostatkom Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 12:50 pm

Stanko, za kolekcionara tvog statuta (koji sakuplja avione i letilice) treba ti jedan deo ko 'leba, a to je:

Trenutno stanje moje kolekcije 2680b

kao i za Obi starfigter, ovo je drzac za avione, ja ga imam za mog Tie fightera, i savrsen je

naravno, za neke ti mozda treba 2, kao sto je onaj dugacki avion, ali ipak, nema frke, jer su jako jeftini

link na bricklinku je
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=2680b

pogledaj koje radnje prodaju

http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=82924&colorID=11

i tako to
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 2:49 pm

Hexx wrote:
Gradi nešto sa tim ostatkom Very Happy

Sad sam u fazonu ponovnog sastavljanja starih setova...onih starijih, od pre devedesetih.... Smile

Hvala za preporuku Bogdane. Sigurno cu nabaviti desetak tih delova, jer su jako jeftini . cheers
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:04 pm

Ja bi isto uzeo gomilu tih, pošto sad nešto razmišljam da pravim neku svemirsku bazu, pa može zatrebati Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:27 pm

Opa! Dečko je malo tehnološki napredan, čak je stigao i do Meseca Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:40 pm

Sic itur ad astra, što kaže naš narod Smile dobijem ja tako s vremenom napade tehnologije Borg
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 1:54 am

Samo ti fale vanzemaljci, sve ostalo imaš Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





Trenutno stanje moje kolekcije Empty
PostSubject: Re: Trenutno stanje moje kolekcije   Trenutno stanje moje kolekcije Icon_minitime

Back to top Go down
 
Trenutno stanje moje kolekcije
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PRAVLJENJE BRICKSET KOLEKCIJE
» Trenutno uslikana polica sa zamkovima
» Što trenutno slažete/imate u pripremi?
» Moje kreacije
» Moje kreacije

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: