LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Dobro jutro svima :-)

Go down 
+3
Profa21
daulex
Alekksej
7 posters
AuthorMessage
Alekksej

Alekksej


Posts : 11
Join date : 2012-01-04
Age : 52
Location : Novi Sad

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:45 am

... sve čekah da pojačam kolekciju pa da se ondak predstavim, al tome nema kraja :-)

Predstavljam se uvek kao Saša mada me svi zovu Aca to zbori da sam prilicno konfuzan. Iz Novog Sada sam. Fasciniran sam kockicama od 80 - tih kada sam kao klinac odrastao. Onda su dosle devedesete, pa dark ages i naravno Moja Draga da me usmerava kako sam mator (u tome je u pravu) da kupujem igracke (u ovome ne - plastika za nju - plastika za mene :-)).
Klinac mi sada ima sest godina i imam odlican argument da se vratim kockanju. Stoga intenzivno trazim sve sto ima veze sa vitezovima, a mogu da si po realnoj ceni priustim.
Zaljubljen sam u sve Castle - Kingdom teme (priznajem da su mi nove sasvim OK zbog detalja), a sin naravno u ninjaGO! Drago mi je kada vidim sa kojom paznjom ih cuva i sklapa, iz perspektive mene matorog to je ceo mali svet paznje, detalja, postovanja, strpljenja, lepote, boja, kreativnosti...snova, a s obzirom na cenu kod nas i ucenje realne vrednosti i uticaja cene.

jos jednom dobro jutro!
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 9:48 am

Zravo Sasa

Tvoja situacija je jako slicna, kao i svih nas ovde preko 30 godina. Napokon preko dece mozemo da se izvlacimo i kupujemo lego kocke.

Dobro dosao na forum cheers
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:06 am

Eto vidiš. A ja ne podnosim kad me neko zove Saša. Ni Aleksa. Jednostavno Aca ili Profa Smile

Da da deca su sjajan argument, ko ih ima Smile

Dobro došao nazad Saša i dobro došao na forum Dobrodosli
Back to top Go down
Guest
Guest




Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 10:22 am

Dobodosao Aco

kolekcija je kao svemir, stalno se siri Very Happy alien

Drago mi je da je jos jedan kockar sa nama ovde, pogotovo koji voli castle

A posvecen poster nasim situacijama (ma i ja cu sigurno sa decom da se kockam, prakticno sam tu)
Dobro jutro svima :-) Kockan10


Back to top Go down
mickotemplar

mickotemplar


Posts : 17
Join date : 2011-12-01
Location : Beograd

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:54 am

Dobro jutro i tebi Aco ranoranioce nas.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:50 pm

Alekksej, pozdrav prijatelju! Dobrodošao.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
peca

peca


Posts : 52
Join date : 2012-01-04
Age : 24
Location : Nis

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:36 pm

Dobro dosao Alekksej
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 3:58 pm

Pozdrav i dobrodoš'o Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Dobro jutro svima :-) Empty
PostSubject: Re: Dobro jutro svima :-)   Dobro jutro svima :-) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dobro jutro svima :-)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima!
» Dobro vece!
» cao svima!
» Cao svima
» Pozdrav svima!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: