LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Nostalgia critic

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Nostalgia critic Empty
PostSubject: Nostalgia critic   Nostalgia critic Icon_minitimeFri Feb 17, 2012 8:53 am

Pošto smo mi matori legomani između ostalog i iz nostalgičnih razloga preporučujem vam ovog čoveka.

Nostalgia Critic

Radi rivjue raznih filmova, crtaća i serija na kojima smo odrasli i skreće nam pažnju kakvim smo sve glupostima bili izloženi alien
uz njegov catchfrase - "I remember it so you don't have to!" cheers

Idite unazad (ili ka dnu strane) da vidite njegove starije radove, ono što ja predlažem pre svega su top 11 liste, a dobra stvar za pogledati
kao uvod u opus ovog kritičara je recimo paralelni rivju filmova Street Fighter i Mortal Kombat.

Sajt je generalno poprilično zanimljiv, tako da su tu još i

Nostalgia Chick


koja je usmerena na "ženske" nostalgične stvari
kao i

Linkara


koji je napravio analizu istorije moćnih rendžera, a pored toga radi rivjue stripova

Uostalom, sajt je prepun rivjuera svega i svačega, igrica, filmova, stripova, knjiga, animea, starih i novih.
Pa ono, promuvajte se okolo, sigurno ćete naći nešto što vas zanima.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nostalgia critic Empty
PostSubject: Re: Nostalgia critic   Nostalgia critic Icon_minitimeFri Feb 17, 2012 12:38 pm

hahahhahha, cool, gledao sam LotR opis, way way too cool

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/9754-lotr

ovo ce da mi pojede vecinu vremena dok prolistam sve Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Nostalgia critic Empty
PostSubject: Re: Nostalgia critic   Nostalgia critic Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 3:43 pm

Sa zakasnjenjem da doprinesem temi Smile

Ima nesto u tome o cemu prica Hexx, recimo vecina se slaze da su LEGO setovi 90-tih bili lepsi i bolji. Kako je vreme prolazilo, LEGO kao kompanija je porasla i delovi se proizvode i u drugim krajevima sveta tako da se negde oseti manji kvalitet izrade (ja nisam taj strucnjak da mogu to da primetim, ali pojedini clanovi ovde to primecuju).

Medjutim, dizajn tj. izgled setova moze da bude na nivou starih, pa i bolji. Cist primer za to ako poredimo Castle tematiku je Kings Castle iz Kingdomsa koji mene licno bas podseca na stare LEGO dvorce, kao da nije iz ovog vremena. Drugi primer je Medieval Market Village koji spada u najbolje lego setove ikada.
Back to top Go down
Sponsored content





Nostalgia critic Empty
PostSubject: Re: Nostalgia critic   Nostalgia critic Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nostalgia critic
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Medija-
Jump to: