LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)

Go down 
+2
LegoLover
JaBaDaBaDu
6 posters
AuthorMessage
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 4:59 pm

Napravio sam svoju verziju Wolfpack tower-a kako bih dodao ovaj dragulj medju postojece Castle setove. Davne 1992. godine Black Knights-i su osvojili Wofpack tower pa su ga preuredili i preuzeli kontrolu nad njim. Bez sumnje jedan od najlepsih setova iz 90-tih a zanimljiv je sto je neobican jer predstavlja kulu na vodi a u mojoj verziji ima i pristaniste za vikinski brod Black Knights-a Sea Serpent.

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120325

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120326

Na ovoj slici se uocava skladiste za piće, u ovom slucaju to nije podrum pića već tavan pića
Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120327

Zarobljenik se pretvorio u kostura cekajuci da ce ga neko osloboditi
Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120328

Ako je neko kojim slucajem uspeo da otkrije tajni prolaz kako bi se dokopao blaga, moraće da pobegne kada ugleda duha
Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120329

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120330

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120331

finalna slika
Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) 20120332

Posto sam nedavno nabavio figuricu duha koja mi je omiljena, morao sam da mu napravim dom. Mislim da mu se svidja Very Happy


Last edited by JaBaDaBaDu on Fri Mar 23, 2012 9:48 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 8:55 pm

lepo Surprised
Back to top Go down
Guest
Guest




Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 10:45 pm

haha, care, to! zmajevi su pokazali zube! i isterali sve te budjave odrpave vukove

Jedino sto bih setu (ne tvom nego uopsteno) zamerio je sto figure stoje na vodi, tj nema ocrtano ostrvo na kome se gradi ta tvrdjava, kao sto su gusarski setovi imali, jer kada se otvori zid da se pokaze duh, iako je on lebdeca abominacija, stoji na vodi Sad

ali setic je jako jako cool, mali ali dobar
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 12:44 am

Jadni odrpani Vukovi tuzan

Super si uradio setić, skoro oriđinale. Naravno, duhovito kao uvek Smile

Da se nadovežem na Bogdanovu konstataciju o tome kako nema ostrva, mogao bi da uradiš ostrvo, da zamak-kulu lepo podigneš za 1 plate i uradiš ostrvo ispod građevine.

To možda ne bi izgledalo loše... Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 9:48 am

hehe vukovi nemaju ni 1% sanse da pobede crne vitezove!

Blagodarim svima.

Profo, Bogdane - bas sam razmisljao o tom ostrvu odnosno bilo mi je malo nelogicno da duh tako stoji u vodi, medjutim zakljucio sam da to moze biti logicno jer u tom delu stene nedaju vodi da prodje pa je u tom delu vode manje tj. plitka je Smile

Profo, nisam hteo da bude duhovito jer ovo nije opis ali dobro Very Happy
Jeste skoro je ko original, kao sto je Hexx napravio zmajevu tvrdjavu pa ne mora da je kupi tako ja sa ovim setom Smile

HAIL TO THE BLACK KNIGHTS! vitez

Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 12:02 pm

Lijepi zamak! vitez
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:45 am

Viking
Back to top Go down
Legotron

Legotron


Posts : 70
Join date : 2012-02-14

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 10:26 am


Ua leteći gušteri! Živeo čopor Viking !!!

Super si ti to napravio btw Very Happy



Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:24 am

Blagodarim.

Vukovi imaju po meni super dizajn kako odela tako i emblema, ali zmajevi su glavne baje Very Happy

Back to top Go down
Soundwave

Soundwave


Posts : 182
Join date : 2012-07-16
Age : 37
Location : Kragujevac

Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 7:29 pm

Obzirom da imam set koji je posluzio kao inspiracija, moram da pohvalim kreaciju, sjajno deluje Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Empty
PostSubject: Re: Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)   Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Black Knight's tower (osvojeni Wolfpack tower)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lego Black knights revizija
» Lego Fright Knights revizija
» 6085 Black Monarch's Castle
» 6086: Black Knight's castle

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: