LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Da se i ja predstavim :)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Soundwave

Soundwave


Posts : 182
Join date : 2012-07-16
Age : 37
Location : Kragujevac

Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 7:58 pm

Pozdrav svima Smile

Posto sam nov ovde, ja sam Matija, 26 god, iz Kragujevca, vratio se u svet kockica nakon vise od 10 godina pauze.

Ponosni vlasnik nekoliko Pirates i Castle setova (ah ta srecna vremena, kad je cale radio u Torinu...) :
Pirates : 6232, 6246, 6254, 6263, 6264 i 6279
Castle : 6027, 6036, 6078

Pored Lego kocki, skupljam stripove (Asterixa, Alan Forda, Tin-Tin-a, likovi Roberta Kramba...), pivske case, Batman : The Animated Series figurice.

Da nisam mozda malo preterao Very Happy

Elem, kolekciju trenutno ponovo sklapam, pa kad ih stavim u policu, okacicu slike (da se malo hvalim Laughing )

I da, imam cerku od 9 meseci, a Lego kockicama sam se vratio zbog LotR serije i Batman figurica Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Re: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 8:01 pm

dobrodosao jos jednom Matija Smile

najbolji sklop tema, castle i pirates, imaces mnogo tema ovde za to vezano, i mnogo iskusnih sagovornika Smile

za cerku pricekaj malo pa i nju uvlaci u hobi, sada ima lego friends, ali moze i obicni sistemi Smile

btw, Lotr ima da se poruci preko online nasih radnji, tako da se isporucuju svuda u Srbiji
Back to top Go down
Soundwave

Soundwave


Posts : 182
Join date : 2012-07-16
Age : 37
Location : Kragujevac

Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Re: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 8:03 pm

Video sam da ima u hipopotamusu i preko kocke, samo sto su cene zaista paprene (razlika za Helmov ponor iznosi cak i 5000, ako sam dobro sracunao), tako da cu sacekati i Dexy CO da dobije pa da vidim sta mi je najpovoljnije.
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Re: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 8:13 pm

Pozdrav i dobro nam došao nazad Dobrodosli

Lepa kolekcija Lega Smile

Da li si preterao, u kom smislu? U broju hobija? Ahahaha, pa ne znaš ti mene. Sakupljam stripove: Mister No, Dampyr, Marti Misterija, Tex, od ranije posedujem gomilu stripova LMS i ZS... Pored toga, vratio sam se krajem prošle godine Legu, godinama pravim makete, akvarijum, pivske flašice, muzika, časopisi... I ko zna šta sam sve zaboravio Very Happy

Samo napred, dok žena to trpi, a ćerkicu uskoro u Lego svet da ubaciš Very Happy
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Re: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 10:15 pm

Dobrodošao! Very Happy

Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Sponsored content





Da se i ja predstavim :) Empty
PostSubject: Re: Da se i ja predstavim :)   Da se i ja predstavim :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da se i ja predstavim :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: