LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Pozdrav svima

Go down 
4 posters
AuthorMessage
lesa0208

lesa0208


Posts : 134
Join date : 2012-05-15
Age : 36

Pozdrav svima Empty
PostSubject: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 12:52 pm

Posto vec neko vreme visi ovde na forumu pa red bi bio da se i predstavim, par ljudi me je i vec upoznalo jer sam uzimao neke delove od njih...

Za lego znam od rodjenja jer su ih starija sestra i brat imali, a ja sam postao svestan te igracke tek sa 5 godina, kada sam i dobio svoje prve setove i zaljubio se u ovu igracku, medjutim gomila tih setova je razdeljena, delovi su pogubljeni, al je ipak nesto i sacuvano Smile. Po struci sam Inzenjer nove racunarkse tehnologije, u slobodno vreme se bavim Android operativnim sistemom, modovanje i pravljenje User Interface-a. Pored lego hobija, hobi mi je fotografija ako nekoga intresuje moze da pogleda slike ovde KLIK. Takodje hobi su mi egzoticne zivotinje najvise tarantule kojih posedujem par vrsta, kao i neke vrste gustera, takodje sam aktivni vozac snowboard-a vec 11 godina...

Od lego tema najvise volim castle, pa onda pirates, takodje paznju su mi privukli LOTR i Hobbit setovi. Uglavnom to bi bilo to Smile
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 48
Location : Belgrade

Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 1:17 pm

Pozdrav i dobro dosao na forum Dobrodosli
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 2:06 pm

Dobro nam došao Dobrodosli
Back to top Go down
Guest
Guest




Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 2:19 pm

Zdravo. Dobro nam dosao

Dobrodosli

samo reci da krenemo u projekat restauracije starih setova Smile spisak delova pa gledamo bricklink i zavrsavamo

p.s. nisam skopcao, odakle si?
Back to top Go down
lesa0208

lesa0208


Posts : 134
Join date : 2012-05-15
Age : 36

Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 2:30 pm

A pa za sada mi fali tri dela da kompletiram 6024 Bandit Ambush al sam vec postovao da ih trazim, valjda ce se neko javiti Smile

A kompletirao sam od starih setova:
1596
6020
6034
6036
6054

Inace sam iz Uzica rodom al zivim u Beogradu vec sedam godina tako da sam vise u Beogradu nego u Uzicu Smile
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 11:42 pm

Dobrodošao Surprised
Back to top Go down
Guest
Guest




Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeTue Dec 18, 2012 12:10 am

lesa, napravi brickset kolekciju sa onim sta si napravio, i sta planiras da kompletiras od setova
Back to top Go down
Sponsored content





Pozdrav svima Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pozdrav svima
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima!
» Pozdrav svima!
» Pozdrav svima
» Profa21 pozdrav svima!
» cao svima!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: