LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 LEGO Video igre

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

LEGO Video igre Empty
PostSubject: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 6:34 pm

Vjerujem da vas vecina zna (ako ne i cijeli forum) da postoje i LEGO Video igre. Ima njih dosta; deset minimalno. Ja sam ih odigrao par: LEGO SW I, LEGO SW II i LEGO Batman.

U pocetku je mana tih igara bila to sto likovi ne govore, no to su sada u LEGO Batman: DC Super Heroes i LEGO LOTR uveli. Druga mana je ta (doduse nekima i prednost) da jednostavno nema game over, vec se vas LEGO lik raspadne i vi samo izgubiti novcice. Od onih koje sam ja odigrao, najvise mi se svida LEGO Batman, no kod frenda sam vidio i Indianu Jonesa i Pirates of Caribbean. Doma sam pokusao pokrenut Batman: DC Super Heroes i LEGO LOTR, ali nemoze to moja kanta pokrenut Crying or Very sad
Back to top Go down
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 6:47 pm

Trebalo bi kako sam video da izadje i Lego chima igra,mada po meni su najbolje lotr i pirati sa kariba Cool
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 6:54 pm

A Harry Potter Years 5-7?
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 7:15 pm

Ja se sećam starijih Lego trkača kada biraš Batlorda, Avanturistu, Kralja Osrtva i još neke.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 8:00 pm

LegoLover wrote:
A Harry Potter Years 5-7?

Zaboravi i to i Betmen Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 8:13 pm

ja sam igrao SW (originalnu triologiju, sad koja je to..) ali me piratska verzija skucala na nekom nivou... no mnogo je cool igrati to sa devojkom, nije zahtevno, a uvek je zabavno posmatrati kako zensko pokusava da igra neku igru...

to sto nema game over je cool, mene bi smorilo da ima lego igra gde se gine i krvari... jos uvek ne volim sto se figure ne smese, nego su su isfrustrirani i namrsteni... to nije poenta lega...
Back to top Go down
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 8:56 pm

^SW Original Trilogy ti je 4-6. A to sto nema game overa, i ja se slazem da poanta LEGA nije ubijanje i krvarenje, no ipak, za moj ukus je bez game overa pre laka igra.
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 9:24 pm

pa ti postavi sebi cilj da ne pogines Smile bar sam ja tako... tj trudim se da imam sto vise kockica sakupljenih Very Happy cak sam i ubio devojku par puta da joj pokupim kockice...
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 9:28 pm

Priča se (naravno po brickipediji) da će izaći 4 deo SW Star wars igrice...
Back to top Go down
Sponsored content





LEGO Video igre Empty
PostSubject: Re: LEGO Video igre   LEGO Video igre Icon_minitime

Back to top Go down
 
LEGO Video igre
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEGO promocija
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» Lego vanzemaljci
» LEGO duh
» Lego reklame

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: