LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:04 pm

Ej, sad sam video tvoju kolekciju. Brate kolko ti se povećala u odnosu na zadnji put kad sam je video. Nabavljao si i novi kingdoms, novi big farm & traktor set, nekoliko kolekcionarskih mini figura imaš. Ti bre imap sve što ti treba da u tvoj castle napraviš farmu za seljake. Samo ti nedostaje Medival market set.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:14 pm

da Sad moja bolna rana Sad

a sve to sam nalazio po jako jeftinim cenama, sa svih strana sveta

sem prince of persia seta, njega sam platio mnogo vise nego sto sada ima da se nadje u Bgu, jbg, ko ne plati na mostu, plati u Cupriji (na cupriji, znam...) Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:17 pm

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Woody110

elem, evo grube slika sta ja zelim da uradim Smile i zasto mi se svidja surfer minifig

posle ovog cina ostaje mi telo pecinca koje mogu da ukomponujem u drugog pecinca koji je samo cupav i nema bradu (pre puberteta pecinac) surferova glava koja ima ok kosu i lice, njegove gace koje su... arrr... naci cu im primenu, i glavu woodyija koju cu da napravim u manju minifiguru (ne dzina nego standard velicine)
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:27 pm

E, ovo je strava.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:28 pm

u paintu uradjeno, ali nije lose s obzirom da mi je trebalo citavih 2 minuta da uradim Smile
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:30 pm

Strava je ono, sto hoces da uradis. Extra minifig. Samo ruke stavi isto zute, a ne bez. Mislim da ce tako biti bolje.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:36 pm

mislim da woody ima zute ruke, bez su ispale samo zato sto su slike drugacije (a nasao sam i uzeo prve koje su na netu)

ako ne, onda ce ovaj div da ima poderanu majcu bez rukava, ili bez torzo, videcu kad nabavim woodyija, a to ce biti sigurno mnogo pre surfera koji dolazi u septembru (ako da bog i kod nas) Smile
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:39 pm

Bice-bice. Narocito u Beogradu! Ja sam nabavio
http://www.brickset.com/detail/?Set=7789-1

i planiram onaj autic sa Woodyjem, pa da imam kolekciju ovh figurica.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:40 pm

ovo si nabavio u BGu??? gde? koliko kosta?
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:44 pm

Nije sasvim to BG. Pre je to Moskva Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_biggrin Zapravo, ja zivim u Moskvi, a BG posecujem leti. Pre godinu dana je bilo obrnuto. Sad sam se u Moskvu preselio. Kostalo je 999 rubalja, sto je negde 2300 din. za SR.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:47 pm

znam da si u Moskvi, nego rekoh da si mozda sada dosao u BG na raspust i posetio neki shop kod nas

pa dobro, nije skupo 2300, toliko kosta i na netu

nekako mi je lep setic, mada ocu samo da nabavim ovog kockastog sundjer monstruma Smile

ne znam sta bih sa tolikim kamionom Smile

ajmo neku recenziju tog seta, ti bar uvek napravis lepe i zanimljive slike
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:51 pm

Ajde ovako. Ja cu da napravim slike, a ti tekst napisi.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:52 pm

mada je to malo teze, jer nisam imao set u rukama, nemam pojma kakav je kamion jel lep ili nezgrapan, vazi, ti slikaj, okaci a ja cu da komentarisem tako sto cu da ti editujem post Smile
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:54 pm

Ok. Ja cu da napravim dobre fotografije, pa ce ti biti lako da ga razgledas. Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_biggrin
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 6:56 pm

dogovoreno Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 3:11 am

Koji ste vi kraljevi! Very Happy
Bogdane hahaha dobar posao u Paintu!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 3:32 pm

zvanicno nema vise u proizvodnji serije 1 minifigura, ko je kupio kupio je, ali se prica da je vec u svetu vidjena serija 2, pa su i bar kodovi izasli na videlo

elem, ocekuje se da u prodaji nadjemo i drugu seriju od 1. avgusta, a do tada, naucite ove barkodove napamet za svoje favorite Wink

http://bricks.inof.de/docs/minifig-barcodes/index-en.html

ovo je link za sve varijacije bar kodova koji se mogu naci (i americki i evropski)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 8:44 pm

Hmmmm kad pre rasprodato? Ja to nisam ni video kako izgleda
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:25 pm

krenula nova edicija, naravno, kada cemo mi, ne znam... ali evo nekih slika visoke rezolucije ima i bar kodove, oni su najverovatnije za evropsko trziste, za nas to vazi jer smo blizu evropi Smile

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Pharao10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Karate10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Vampyr13

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Singer10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Mexico10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Police10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Strong10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Roman10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Circus10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Lifegu10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Disco10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Pantom10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Surfer10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Skiier10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Witch10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Explor10


svi izgledaju super, ali mislim da ce spartanca da kupuju ko besni, i da prave armiju
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 3:43 am

Veštica ima dobru facu za orke. Ovaj zadnji istraživač i faraon mogu poslužiti za avanturiste, dok ostali za city uglavnom i ca castle itd...
Nego, Bogdane ti si kralj! Svaki vest nam doneseš!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 11:21 am

previse je tamnozelena da bi se smestila da bude ork po rasi, ali jeste dobro da ona kontrolise orke, to se slazem

ma meni bi ona kontrolisala army men iz toy story Vestica lol!

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Toy001

a pazi, po meni bi taj istrazivac lepo isao sa onim kaubojom iz prve serije

a dizac tegova i ovaj sa sesirom iz bicem iz cirkusa bi lepo isao sa klovnom u cirkus model neki

ali lepi su vecinom svi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 12:45 pm

Pa da svako bi se mogao uklopiti negde.
Veštica jeste tamno zelena, ali može biti kao žena ork, tako da ne mora biti iste nijanse kao muškarci. To jest faca da joj se uzme samo u tom slučaju
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 2:30 pm

ah da, zaboravio sam madjionicara da smestim u cirkus Smile mada je on meni neki sredjeni gospodin, pre nego madjionicar, tako da bi on mogao da zavrsi na gala balu

veca vestica mi ima mnogo cool torzo i haljnu, ali za facu bih razmislio, tj najverovatnije bih je skinuo i stavio normalnu zutu. a sa zelenom bih se vec negde snasao, ali nekako nema ni crvene oci kao ork, ni zube
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 3:01 pm

Bogdanst wrote:
mada je on meni neki sredjeni gospodin, pre nego madjionicar, tako da bi on mogao da zavrsi na gala balu
Upravo to i ja mislim.
Više izgleda kao gospodin za luksuzni bal nego mađioničar.

Bogdanst wrote:
veca vestica mi ima mnogo cool torzo i haljnu, ali za facu bih razmislio, tj najverovatnije bih je skinuo i stavio normalnu zutu.

To je sjajna ideja!

Bogdanst wrote:
a sa zelenom bih se vec negde snasao, ali nekako nema ni crvene oci kao ork, ni zube

Pa ne mora ni da ima, ono mi i nemamo neki izbor za žene orkove osim one kraljice, tako da moramo da se zadovoljavamo sa onime što ima. Nisu se mnogo pretrgli inače da naprave Orke raznolike.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 3:04 pm

ma bre, stavis dugu kosu na orkovsku standardnu glavu, to ti je zena ork... i onako zena ork ne bi nosila maskaru i karmin, ali recimo da bi imala dugu kosu Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 4 of 25Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: