LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 hej drugari

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




hej drugari Empty
PostSubject: hej drugari   hej drugari Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 5:41 am

samo da vas pozdravim, kao novi clan Wink

prelistao sam forum, ali nisam naleteo na vase kreacije Smile ali preleteo sam pogledom, sad cu pogledati pazljivije Wink

dobro je da postoji forum i lego zajednica u Srbiji, mislio sam da sam jedini u krugu od 300 km Smile))))

Ivan

Edit: nasao sam kreacije Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




hej drugari Empty
PostSubject: Re: hej drugari   hej drugari Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 8:27 am

Dobrodosao

Smile

da, kreacije neces videti ovde previse, jbg, ali ipak ima mnogo ljubitelja LEGO kocaka, samo sto i ne vole da grade svoje i da dele sagradjeno sa drugima Smile

a ni bogme da pisu previse Very Happy

nadam se da cemo da se trgnemo malo sada kada nam se i ti prikljucis
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

hej drugari Empty
PostSubject: Re: hej drugari   hej drugari Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 4:06 pm

Pozdrav brate, pozdrav. Drago mi je da si ovde, ja se izvinjavam što nisam stigao da ti se javim ranije, bio sam opravdano sprečen. Ali i bez mene, imamo druge ljude koji će da dočekaju novog člana.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





hej drugari Empty
PostSubject: Re: hej drugari   hej drugari Icon_minitime

Back to top Go down
 
hej drugari
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: