LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Čime smo se ponovili

Go down 
+19
stefab97
Soundwave
AcaDelija
Majki
bilewp
Vlada
Jony Prah
LegoLover
peca
Stanko
daulex
OrigamiMasterLego
Profa21
JaBaDaBaDu
Hexx
DelijaBate
Red Wing
Astefan
MasterHaosis
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeFri Oct 28, 2011 8:55 am

Hexx wrote:
Što se 7187 tiče, biće inkorporiran u nešto čim pre, pošto mi je sam za sebe poprilično bedan. Gledam nešto, to je jadnija verzija 6059

zeleni vitezovi su toliko siromasni da im je i kapija suplja Very Happy nemaju punu tikovinu kao black knights


a kucica je sta znam, imam je, ok je, platio sam je 29e (licno, znaci nema shippinga i carine) ali nekako bolje da ima jos kockica nego sto ima figuru u setu. ideja mi je da je preradim da bude bas srednjevekovna, no i ovakva je prilicno nemoderna (po izgledu)

moja ideja je da tu siromasnu kapiju zelenih vitezova kombinujem sa prison tower
Čime smo se ponovili - Page 4 7947-1

mada kapija mora da se menja, pod hitno
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 6:34 pm

Hexx, super setovi novih avanturista, samo ti jos piramida fali XD

Stigao mi je Medieval Market Village!!! :party:
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:58 pm

care, to su fenomenalne vesti
Sreca
sad ti je selo kompletno Smile sto znaci da treba da predjes na one starije setove guarded inn i blacksmith shop lol!
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:49 pm

Uskoro ce celo selo zaziveti Smile E pa necu uzimati nista vise veliko iako su ta 2 stvarno legendarna seta Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:53 pm

polako, to svi kazemo pa se pojavi neko ludilo pa ne mozemo da odolimo Smile ovo je zavisnost i to najgora jer te nece ubiti vremenom Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:04 pm

hahahaah nikad ne reci nikad Smile Videcemo sta dan nosi Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 9:14 pm

ipak su oni multikorporacija sa jakim timom bas za te namene - da nam muzu pare Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 11:28 pm

Jeeeej za MMV Viking

Jel mož' da nam kažeš koliko si ga platio?
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 11:41 pm

Viking XD

Platio sam ga 100e preko LEGO shop-a plus 5 e postarina, stiglo kod rodjaka u Austriju. Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 12:01 am

Uuuu, strava je MMV, svaka čast!
juhu
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 3:12 pm

Hvala. Da znas da je strava! Ne secam se da sam se i kao klinac obradovao nekom setu kao sad ovom! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 09, 2011 6:33 pm

pa kad kao klinci nismo imali ovako savrsenstvo Smile da sam kao klinac dobio to, pa bio bih hiperaktivan i umro bih od skakutanja naokolo

juhu
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 11:29 am

lol! U pravu si! Ja radje ne bih sebe zamisljao kako sam imao taj set kao mali, mislim da bih ga sanjao svako drugo vece Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 1:27 pm

a sta bi sanjao u medjuvremenu? Laughing

ne znam, ja sam bas zeleo civilne setove u to vreme, imao sam previse dobar zamak, trebalo nad nekim da vladaju... kako su mi nedostajali seljaci da ih pokorim u to vreme...a gusari (oba koja sam imao) nisu bili dovoljni da budu masa seljaka...
Back to top Go down
Red Wing

Red Wing


Posts : 25
Join date : 2010-12-12
Age : 33

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 2:28 am

Kupio sam, tj. danas mi je stigao BMW Williams 8461 set! Very Happy
Uzeo sam ga preko bricklink-a i izasao me je sve ukupno 150e.

To mi je jedna od najboljih kupovina LEGO seta do sada... Zaista sam odusevljen i velicinom i stanjem seta. 1500 delova a i dobio sam kutiju i uputstvo koji su k'o novi... Nisam ni ocekivao da skoro 10 godina polovni LEGO moze biti u takvom stanju...

Zaista sam pod impresijama, tako da kada sumiram utiske i sklopim sve to, planiram i da napisem review...

Ovo mi je inace bila druga kupovina u poslednjih 12 meseci. Dogodine ciljam da uzmem Imperial Flagship 10210, ali otom potom cheers

Čime smo se ponovili - Page 4 8461-1
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeSat Nov 12, 2011 12:14 pm

cestitam na tako retkom ulovu, sve ukupno 150e je stvarno povoljno, jos ako kazes da je sve i ocuvanom stanju, stavarno svaka cast

set izgleda masivno, pravi kolekcionarski primerak. pazi, cena se danas odredjuje po principu broj delova podeljeno sa 10, tako da set jeftinije ne dobijas ni danas

radujem se review-u, ali jos vise drzim palceve za flagship

cheers
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 10:08 pm

*Bogdanst> heeh pa ne znam sta bih sanjao, nesto sto nema veze sa LEGO kockama XD

razumem te u vezi sa civilnim setovima, ja kao mali nisam imao nista sem Sea serpent i kasnije Skeleton Suprise-a a to nije bilo dovoljno da se uzivim u Castle tematiku. Secam se da sam listao katalog iz 95-te i najduze sam se zadrzavao na stranici sa Royal Knight-sima a 6090 sam mogao samo da gledam na slici jer sam znao da mi nece niko moci to kupiti. Sad sam nadoknadio sve to Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 11:06 pm

za trenutak pomislih da si dobio 6090 veliki zamak, taman da slavimo celu noc za to... kad ono nisi Sad

ali sea serpent je cudo, bre na tome se dobija 5 figura...2 frakcije... ne znam, to je jako mnogo, plus mozes i da sklepas tvrdjavicu kao i skeleton surprise (ok ne mnogo stabilnu) ne znam, pre bas nisu stedeli na setovima i figurama u istim...
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 11:18 pm

nisam najjasnije rekao XD Mislio sam sad imam dvorce pa sam na neki nacin nadoknadio taj nedostatak od ranije.

Da ranije su setovi bili bolje dizajnirani, bilo je dosta varijanti da se napravi Smaranje Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 11:32 pm

a sad su potrosili sve kombinacije za slaganje kockica? Smile super, nek ponovo krenu da izdaju stare setove, ja se necu ljutiti Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 11:56 am

Moze od pocetka 90-tih iste setove da izbacuju. Ja uzimam Black Knights Castle i Royal Knights Castle a posto ih sad mogu uzeti samo polovne, zadovoljan sam sa moja 2 zamka Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 5:45 pm

ma ja i polovan bih uzeo royal castle Smile ma sam shippinh iz inostranstva je previse do nas...
Back to top Go down
Guest
Guest




Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:51 am

Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 1:07 am

Uh, da imam novaca, premišljao bih se Smile

Mislim, lavovi mi nikad nisu bili omiljena frakcija, čak, najmanje sam ih gotivio, ali ovo je stvarno fenomenalan zamak.
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:35 am

Mogao bih da ga kupim, ali necu iako mi je to 1 od najjacih dvoraca. Zarekao sam se da posle MMV-a necu kupovati vise velike setove i tako ce da bude Smile
Eventualno bih mogao prodati Kings Siege da ga ovaj zameni jer nemam puno polica za izlaganje, ali znam da bi mi onda bilo krivo zbog Siegea jer je to iz iste kolekcije kao moj omiljeni set MMV Smile
Tako da cu se drzati onog:"Budi zadovoljan sa onim sto imas".

Back to top Go down
Sponsored content





Čime smo se ponovili - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Čime smo se ponovili   Čime smo se ponovili - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Čime smo se ponovili
Back to top 
Page 4 of 39Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: