LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego STAR WARS

Go down 
+10
Jony Prah
LegoLover
Hexx
Stanko
peca
Profa21
Uros
AL X
Astefan
MasterHaosis
14 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:53 pm

Suska se da ima slika na netu sa novim STAR WARS setovima, ali i da ih oficijelni LEGO skida cim ih nadje

dok ih ja trazim, evo jedne slike rumora, za koji se pricalo da ce 2008 da izadje - i mogu reci greota sto nije, jer bi set bio fenomenalan

Lego STAR WARS Imperial_dropship_prev_low
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 12:04 am

Lego STAR WARS 8089_s11

8089 Hoth Wampa Cave: Includes Luke Skywalker (Hoth), Zev Senesca, a Skeleton and Wampa minifigures

Lego STAR WARS 8093_s10

8093 Plo Koon's Starfighter: Includes Plo Koon and R7-F5 minifigures

Lego STAR WARS 8095_s10

8095 General Grievous Starfighter: Includes General Grievous, Nahdar Vebb, and EV-A4-D minifigures

Lego STAR WARS 8096_s10

8096 Palpatine Shuttle: Includes Palpatine, Darth Vader (wounded), Clone Pilot, and Medical Droid minifigures

Lego STAR WARS 8097_s10

8097 Slave I: Includes Boba Fett, Bossk, Han Solo and Han Solo (in Carbonite) minifigures

Lego STAR WARS 8098_s10

8098 Clone Turbo Tank: Includes Anakin Skywalker, Clone Trooper, Clone Commander, Tactical Droid, Cad Bane, Ahsoka Tano, and Aayla Secura minifigures



_____________________________________________________________________________________________________________________________


Informacije su sa sajta http://www.starwars.com/vault/collecting/news20100224.html






Neke izgledaju previse dobre da bi bile istinite, ali ako zaista pola ovog izbace na trziste, eto i mene da kupujem SW setove Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 12:12 am

Evo i par detalja Smile

Lego STAR WARS 8095-0000-xx-33-2
general grivus, sada vise nalik onom iz animated serijala (ruke su bolje odradjene, ali za facu se dvoumim da li je bolja ova ili ona stara)

Lego STAR WARS 8089-0000-xx-33-2
izgled novog cudovista

Lego STAR WARS Cad10
ovo je lovac na glave, novi iz serijala clone wars - animated, ispao je vise nego dobro

Lego STAR WARS Hancar11

ovo je klasika, Han Solo koji je uhvacen i zamrznut, mada je bilo izdanje ovog seta od pre, ovde su otisli vise u detalje

Lego STAR WARS Legobo10

Uglavnom, evo odakle su krenule glasine o ovim novim setovima, sajam igracaka u belome svetu (ne kao ovaj nas sto je bio u Beogradu na Sajmu pre mesec dva) i informacija je da ce da izadju u avgustu setovi, sto znaci kod nas mozda budu u avgustu, a mozda tek u septembru (kad se lansiraju i minifigure serija 2)


pa da cekamo Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 12:49 am

Lego STAR WARS 8128-1

i ovaj setic, koji ima one preterano cool senat komandose
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 1:08 am

Brate al al ti vera! Ti nalaziš sve neke ,,top secret" setove.
Sviđa mi se onaj Jeti! I onaj sa šeširom, dobro bi mi došao u džungli Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 1:11 am

za jetija ti treba pecina, jbg, crkao bi na vrucini

a onaj sa sesirom ne vidim kako bi isao u dzunglu, ali gomila ovih drugih bi se lepo uklopila Smile mislim na jedi mastere (kojima se ovom prilikom izvinjavam sto bi ih bacio medju palme)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 1:26 am

Pa džungla je duboka, velika, on ima pećinu, u svakom slučaju, u ostrvima gde je tropska vegetacija uglavnom ima pećina, zato su i pirati tamo dolazili da traže blago, jer je mnogo sakrivano i zakopavano upravo po tim pećinama.
Drugo, u Amazonu na primer ,ili bilo gde gde je gusta dćungla tu nije toliko vrućina kao na plaži jer sunčevi zraci jedva da prolaze kroz gusto granje i lišće.
Kod nas bar u šumama je hladnije za 2 stepena jer ne samo što drveće zaklanja sunčeve zrake nego i čisti vazduh. E sad, neznam i po džunglama da li je tako, ali znam da je vlažnost vazduha mnogo veća nego bilo gde, jer tamo često padaju kiše, tako da je unutra hladnije malo. Ali to su samo par stepena. A pećina, kad si je već pomenuo, pećine su mnogo hladnije, pa preko desetak stepeni može da bude hladnije u pećini, što je dublja i duža to je hladnija. A pećine gde su pirati, često se dešava da su pećine na samom ostrvu, tako da u pećini ima voda, mogu čamcima da uđu unutra, kao i ajkule haha.
Jeti bi poslužio kao čudovište, ne kao Jeti naravno, on bi crko.
A ovi drugi što kažeš, stvarno bi se uklopili! ja već imam jednog Orka, i matisa, i dva domoroka. Ja sam mislio da budu pirati na jednoj strani, vojnici na drugoj, domoroci na trećoj, čudovišta na četvrtoj, ali ipak je bolje da domoroci budu sa čudovištima jer su i oni čudaci u svakom slučaju a mnogo je teže da sakupljam duplo mini figura, ovako kad ih sastavim je lakše. Domoroci u svakom slučaju kontrolišu životinje. Samo sam u nedoumici da li da im glavni ipak bude čarobnjak neki (naravno, magija je svedena na minimum, on ne može ništa posebno da radi), ili da čarobnjaci i veštice budu neutralni, za sebe, prodaju ,,proizvode" svakome ko je željan da ih kupi.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 1:47 am

pa imas indijanskog vraca, taj sve kontrolise, a carobnjaci su usamljenici koji zive u nekoj PM, udaljeni od drugih i beru cvece i prave napitke
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 3:23 am

Nemam indijanskog vrača. To sam zimus dao nekome, mislim da sam lepšem dao.
Imam onog divljaka iz islandera, onog King Kahuka, kako li beše, i onu devojku sa belim licem.
naravno, oni kontrolišu životinje u džungli koje us veoma opasna i smrtonosne. Njih ne napadaju, ali pirate i vojnike......
Čarobnjaci i veštice jesu usamljenici, samo što video si u castle par puta da oni vode armije, tkao da i ovde oni mogu da vode divljake i mutante.
Kod mene je magija svedena na minimum. Znači nema moći, magije ,,stvoriću ovo, stvoriću ono, abraka dabra, okus pokus, uvatiš me za đokus"
Nego, na primer veštica ti je kao hemičar, alhemičar, znači kao što si rekao skuplja travke da pravi neke napitke i tečnosti. Od nje možeš da kupiš bočicu otrova, lekovitu bočicu i slične stvari. Čarobni štapiž služi da svetli kada je mračn. Jedino što može da leti na metli, bez toga se ne može, kada vidiš vešticu i metlu ne možeš da izdržiš da joj ne daš sposobnost da leti.
A čarobnjak služi da prodaje ekspozive, i tako posebna ,,posebna" oružija. On je više zadužen za prahove. Nedostaje ti eksploziv za puške, pištolje ili topove, ili za bilo koju svrhu. Nema problema, samo obiđi čarobnjaka. naravno, jedna stvar kao kod veštice koja mora da odudara od realnosti. Čarobnjak ima kristalnu kuglu uz pomoć koje onaj ko plati može da vidi različite stvari, uglavnom je to neka destinacija nečega (blago, neprijateljska pozicija..)
E sad, pošto ću dobiti i zelenog čarobnjaka, moram i njemu da nađem primernu. Može mi on biti stručnjak za ekplozive, a plavi za vidljivost.
Dvorska budala može posebno poslužiti. Samo da mu promenim facu (imam ovde par za upotrebiti), da mi posluži kao ludak, ludi ubica. Kao akrobata, ima sve one sposobnosti koje imaju akrobate i atletičari, i plus borbene sposobnosti vojnika ili profesionalnog pirata. Uz to dodati to što je lud, što sme da uradi neke stvari koje niko ne sme, i to je extra kombinacija. I kao šlag na tortu, dati mu bocu ruma, on ne pije, ali u tu bocu ugura krpu, pa je zapali, i počne da gađa šta želi, od nedužnih ljudi, do imperijalnih vojnika, dobro ako se us put nađe pirat, to ti je kolateralna šteta. Neznam za šta on da mi služi, da li sa piratima, ili posebno u gradu, da uleti takav na sred ba da baci jednu flašu, ili sa dugačkom sekirom da napravi masakar. A pre toga će uzeti damu da zaplešu, ali neki akrobatski ples, da ona to ne može da izdrži, pa je uhvati za ruke i počne da je vrti u krug nekoliko sekundi i onda je baci na sto sa hranom i pićem. Dobro, to sve ne može da postigne jer će neki imperijalni vojnik da mu glavu odseče za to vreme jer ne mogu pred masom da pucaju.

lele bogdane, pa ovo je bilo strava, mene trebaju da zaposle kao režisera u nekom filmu. Ovo je bilo van mojih trenutnih mogućnosti, ja sam se uživeo totalno! Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 12:22 pm

Super je! Lego STAR WARS Icon_smile
A ovi setici nisu losi. Ovaj beli lici na cudoviste. Moze se iskoristi!
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 2:42 pm

Pa da, na to sam i mislio.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
AL X

AL X


Posts : 25
Join date : 2010-02-27

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 11:23 pm

G.Grivus mi je odličan! Must have!!!
Back to top Go down
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 9:51 am

Jeste odlican! Must have 8095.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 1:46 am

Mada ce retko ko od nas videti ovaj set, a kamoli da ga poseduje, ipak ga vredi pomenuti - ovo je jedan od onih ekskluzivnih setova, od vise hiljada ciglica ugradjenih u njega. Vise mozete procitati na linku http://gizmodo.com/5565333/the-new-gigantic-lego-imperial-shuttle


A uzivajte u ovoj prelepoj slici
Lego STAR WARS 10212-1
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 1:54 am

Znači ovo je kao Imperial Flagship samo veće izgleda.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 11:59 pm

Lego STAR WARS CIMG8377

evo je slika seta SLAVE I iz drugog ugla, da malo vidimo detalje seta Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 12:56 am

Dobro je ovo! Dobra je i ova mini figura!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeMon Jul 19, 2010 10:48 pm

pojavio se taj set u prodaji, kosta 90evra, mislim da su sada svi dostupni, na lego sajtu nemackom, a ja bih izdvojio letilicu plo koon-a koja kosta 27 evra, i dobija se ovaj dzedaj ucitelj i njegov droid
Lego STAR WARS 8093-1

plo koon je jednostavno cool lik, jedini bolji od njega je kit fisto, mada manji po rangu, definitivno je car ( sa svojim uvek misterioznim osmehom)


o samom setu, mozda je najbolje objasnio jedan lik sa neta, kad je poredio ovaj set sa setom 7751: Ahsoka's Starfighter and Droids

Lego STAR WARS Lego-810

citajte o tome koga zanima na http://brickand.me/2010/06/20/HowComePloKoonsStarfighterUsesStickerWedge.aspx
ako ne radi taj link, probajte http://www.brickand.me/


Last edited by Bogdanst on Fri Jul 23, 2010 12:34 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 7:58 pm

Sviđa mi se ovaj gornji!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 12:38 am

evo ga novi ekskluzivni set,
Lego STAR WARS Obivan10

10215 obi wan jedi starfighter

kosta 100$ i bogne, bas ce biti muka za sve one koji se trude da sakupe sve ove star wars lovce

lici malo na gore opisane lovce plo koona i ahsoke


Last edited by Bogdanst on Fri Jul 23, 2010 8:21 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 3:33 am

Ali ništa bez lasera! Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSun Aug 29, 2010 11:52 pm

evo prve slike glasine o star wars setovima za 2011 godinu

Lego STAR WARS Starwa11

Lego STAR WARS Starwa10

Ovde vidimo, malo teze doduse, da se sprema jos 2 battle pack-a, i za razliku od pocetnih glasina, ovde je naslikano da ce biti po 4 figure po setu, za razliku od 3 kako je prvo suskano. a ono sto je isuvise dobro je Mandalorian pack, gde dobijamo plave mandalorian ratnike!!!! ah ovog se mora nabaviti na tone, to je tako dobro, ah ne mogu da opisem

a za kraj cuvam najsladje

Lego STAR WARS Starwa12

bar meni najsladje, ovde vidimo da ce izdati i dzedaj ucitelje Saesee Tiin-a i Shaak Ti!!!! mada Saesee ne izgleda na sebe, Shaak Ti je savrseno skinuta


i za kraj, tu je i Quinlan Vos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najzanimljiviji lik iz celog star wars serijala, univerzuma i svega! da sam se ja pitao, druga triologija bi bila o njemu, a ne o anakinu skaywalkeru

a gde ima njegove figure, znaci bice i njega u animiranim serijama!!!! ah stvarno izuzetna vest za sve ljubitelje star wars univerzuma i lega


pored ostalog mozemo videti da ce biti opet Ganganci i Jar Jar dosadni, novi clone vojnik sa novim slemom, i par novih lovaca na glave, ali mislim da ce pravi hit biti mandalorijanci i dzedaj ucitelji. uzivajte u slikama
Star wars
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 1:20 pm

Lele što dobre mini figure. Odma gledam šta mogu u čudovišta da uklopim. ovaj Star Wars je vrlo poznat po tim čudovištima.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSun Nov 07, 2010 7:43 pm

evo prve "zvanicnije slike" seta
Lego STAR WARS Slika_10

vidimo kako hrabri gunganci (masteru, ovo su ti monsteri, a ne dzedaj vitezovi)napadaju tenk trgovacke federacije koji vozi droide

ko Rusi, pesnicama na tenkove

broj seta 7929, mada se nazire u uglu

EDIT: evo zvanicnih slika setova, vec u prodaji na Amazonu (nemackom i francuskom)
Lego STAR WARS Swset110
Lego STAR WARS Swset210
Lego STAR WARS Swset310
Lego STAR WARS Swset410
Lego STAR WARS Swset510
Lego STAR WARS Swset610


Last edited by Bogdanst on Sun Dec 12, 2010 8:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 8:13 pm

ah napokon lepe slike, prvo da predstavim novog Dzedaja koji je usao u LEGO svet, Saesee Tiin
Lego STAR WARS St10
set u kome se dobija je dvosed, lepa informacija
Lego STAR WARS Sw10
potom da vidimo kako izgleda redizajnirani Gunganac, posebno mu je dobar stit - providan Smile
Lego STAR WARS Gung10
potom da pogledamo iz novih Battle pack-ova sta se dobija - meni su uvek oni bili polovicno dobri, uvek izadju 2, ali mi se samo jedan svidja, sada bogme
Lego STAR WARS Clone10
fenomenalno izgleda, kao i njegov kolega, a uz to, vidimo da zelenko ima nove pistolje, mnogo su mi nekako dobri, ne mora samo u SW svet da ide, moze i oni spijunski koji kace nisan na obican magnum Smile
Lego STAR WARS Clone110
a dobijaju i motorce (speeder) nije novo, ali je ok
Lego STAR WARS Clone210
ali zato manalorijanci iz drugog battle pack-a
Lego STAR WARS Manda110
ovaj top iznad, cini se da je iz jednog dela, novo oruzje
Lego STAR WARS Manda210
ima ih 4 u setu i svi su isti, napokon pravo pravljenje armije Smile zanemarimo koje oruzje imaju, to se ionako menja Smile
Lego STAR WARS Manda310
ko je malo upucen u SW svet, a zeli ipak malkice vise, mandalorijanci imaju tradicionalne oklope (u lego svetu, ono sto je bitno su kacige i jetpack na ledjima - slika na torzou.. nije toliko stalna kategorija), iste takve ima Boba Fett, i otac mu Jango, tako da je dobro sto su sva 4 ista, ne treba im konader, mogu da sluze: ili kao placenici, ili pod Fett-om

nazalost, jos nema dobrih slika Aurre Sing, lovca na glave i njene nove kose, koja me izuzetno zanima, ima samo ovo da se vidi, pa sam ja radio printscreen Sad

Lego STAR WARS Sing10
Back to top Go down
Sponsored content





Lego STAR WARS Empty
PostSubject: Re: Lego STAR WARS   Lego STAR WARS Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego STAR WARS
Back to top 
Page 1 of 9Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack
» Lego Star Wars
» LEGO Star Wars filmovi
» Lego Star Wars Pad Rebulike (moc prica)
» LEGO Advent calendar Star Wars

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: