LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 8073 - Manta Warrior

Go down 
2 posters
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 10:53 pm

Evo, kupio sam ovaj impuls set, pa rekoh da napišem i impuls review za njega.
Znači ime seta je ,,Manta Warrior"
Šifra seta je 8073
Pripada Atlantis temi
Košta 400 dinara.

Evo prvo zvanične slike seta i kutije

8073 - Manta Warrior 8073-1

8073 - Manta Warrior 8073-0000-xx-23-1


Set inače ima 13 delova. Vidi se da je Lego zapao u finansijsku krizu dok su kreirali taj atlantis, pa su i smanjili broj delova. Takođe nema ni rezervnih delova, ali je ipak set extra!

A evo i mojih slika (koje su leš inače jer sam slikao putem webkamere), i nekih pojih objašnjenja.

8073 - Manta Warrior 112

Ovde vidimo celu mini figurom sa stenom iz koje se skriva. To je mantis borac koji napada sve one koji se tu zadese da traže blago. Zapravo ne pita te po šta si došao, nego odmah iskače iza te stene i bode te sa ovim oružijem koje je extra odrađeno.
8073 - Manta Warrior 112

A ovde vidimo i mini figuru koje je dobro odrađena, za svaku pohvalu.
Dobro usklađene boje, jedinstveni dizajn, sve na svome mestu.
8073 - Manta Warrior 211

Ovde vidimo masku mini figure koja inače služi kao deo glave, a ne kao maska, bar ja tako mislim, možda i grešim.
U svakom slučaju maska je extra dizajnirana, možečak i na durgim mini figurama da se stavi, da izgledaju moćnije!
8073 - Manta Warrior 311

A ovde vidimo mini figuru bez maske. Pogledajte samo tu monstruozni facu! I to je odlično urađeno. Samo što je ipak upotrebljivost manja nego klasična glava, jer može biti upotrebljena samo za čudovišta, nekome to i ne smeta, na primer meni.
8073 - Manta Warrior 411

A ovde vidimo i oružije, koje smo često viđali da koriste morske zveri po crtanima, na primer ja se sećam takvog oružija iz crtanog filma ,,mala sirena". Inače ovo oružije je dobro, sa ova tri šiljka i svojom nadprosečnom jačinom, ovo čudovište može da napravi ozbiljan problem!
8073 - Manta Warrior 511

U svakom slučaju, ovaj set toplo preporučujem svima kojima se sviđa atlantis. Ali ne samo njima, nego svima koji sakupljaju ronioce, avanturiste, pirate, pa i fantazi eru, jer je ovaj set baš univerzalan, ovo morsko čudovište može svuda da se upotrebi. Drugo cena mu je mala, znači impuls set, kako ih često nazivaju ,,Army builder" što znači da se masovno kupuje i u po nekoliko primeraka, da bi upotpunio armiju tih mini figura.
A i ona stena sa morskom travkom može bilo gde da se upotebi. U gradu (u reci nekoj), u šumi kod reke takođe, u močvarama, u moru, u džungli itd... A ako skinete revku, stenu možete baš svuda da koristite!

Ja sam lično kupio ovo zbog mojih pirata i vojnika i džungle. To će mi koristiti kao čudovište iz džungle zajedno sa Orkom, i još neim ako nabavim. I zajedno sa onim Islanderima da posluže kao divljaci, to jest kao prrodna prepreka piratima i vojnicima da se dokopaju blaga.
A sećate se seta ,,kraken Attackin" i za njega sam pisao review. Ovaj set može ladno da mu posluži kao dodatak. A pogotov ako nabavite ostale mini figure čudivišta iz atlantisa, pa da se pridruže Krakenu!

Nego, da ne pričam mnogo, nadam se da sam vam približio malo saznanja o ovom setu. Hvala na čitanju!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: Re: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 11:05 pm

mada jesu stavili malo delova, najitnije su figura sa svojom "kapom" i oruzje, ova stena bas i nije morala da se uancuje ako nisu mogli npr neko blago da stave

super je setic, kao sto si i rekao, moze u mnogo tematika da se uglavi i da bude army builder

a oruzije prosto vapi da mu se otme iz ruke i da nekom orku Smile

bre, dugo nismo videli tvoju dzunglu, ajd kad ti sutra stigne paket da slikas svoj pejzaz sa sve gusarima, divljacima i sl Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: Re: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 11:24 pm

E da, oružije je super za Orke.
A što se tiče džungle, brate ne mogu da je premeštam eno je stoji mi na televizor svo vreme za ukras. Samo mogu da slikam odavde sa ovom webkamerom (to jest da uvatim schreenshot). A mora da se vidi jedan zvučnik jer je i on na televizoru.
A imam 12 zvučnika inače haha
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Astefan

Astefan


Posts : 151
Join date : 2010-02-19

8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: Re: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 8:24 pm

Super lose slike. Ali tekst je super!!!)))))))))))))))))
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: Re: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 8:41 pm

Pa slike su uvek loše! Tako znate da sam ih ja pravio Very Happy
Jebi ga nemam foto aparat, a ćaletova nova kamera pitaj Boga gde je!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





8073 - Manta Warrior Empty
PostSubject: Re: 8073 - Manta Warrior   8073 - Manta Warrior Icon_minitime

Back to top Go down
 
8073 - Manta Warrior
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego reviewi-
Jump to: