LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Magovski toranj

Go down 
+3
JaBaDaBaDu
Profa21
Hexx
7 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 1:05 am

Negde tamo zemlji magle i močvara, daleko iza poseda ljudi i oraka, nalazi se toranj ispleten od mađije tri čarobnjaka u kojima oni arhiviraju svoje spise, kuvaju napitke i kuju planove kako da upravljaju životima smrtnika.

Magovski toranj 1-1

Međutim neprijateljski warlock je sledio miris magije i našao se pred njihovim vratima

Magovski toranj 2-1

Da li warlock zna s kim se kači?

Magovski toranj 3


A sad objašnjenje, izvuk'o sam bio jednu kesu u kojoj su stajale samo plave i bele kocke kojih nije bilo nešto puno i uglavnom su ili bile previše prljave ili su počele da žute (budući da su neke stare i više od 30 godina) i razmišljao ja šta bih mogao da napravim sa tim kockama a da posluže mom svetu zamkova... i magovski toranj se nekako pojavi bez veze... Trebalo je da bude duplo manji, ali sam ja nekako gradio i gradio i onda su mi svakakve ideje pale na pamet te je ovo finalni produkt.
Dakle, na ovoj građevini sam upotrebio veliki deo svojih belih, plavih i čisto providnih kocki (nekih 80-90%), ne računajući svemirske komplete, drugim rečima, ovo je uglavnom od pirata, basic-a i nasleđenih kocki sumnjivog porekla. Budući da sam se sam ograničio, finalni produkt nije toliko lep, ali je po mom mišljenju tripozan, doduše verovatno ću ga srušiti i dodati bele i providne na veliki crni zamak koji gradim da simulira sneg Very Happy
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 1:17 am

Meni dobro izgleda Smile

Jedino ova zelena vrata malo narušavaju izgled.

Kad ga budeš rušio, upotrebi još nekoliko osvajača (neka ga oni unište) i nastavi foto-priču! Ovekoveči to, da nam ostane u sećanju! Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 1:18 am

dude, this rocks!

slazem se da je tripozan, odusevljavaju me old school bele kocke koje si upotrebio, nekako ako bi bio toranj za magove, sigurno bi bio beli

na nekim mestima bih promenio par stvari, npr ne svidja mi se plavi noseci stub pored zelenog maga, kad bi bio beo ili providan... npr da si u bazu umesto providnih stavio plave a providne koristio za taj stub, to bi bilo... cak nema ni veze sto su npr providne 4x2 jer mogu da idu u krug (ili ako su 4x2 slope, isti princpi, stavis da prave vrtlog...)
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 1:31 am

Eh, zelena vrata sam stavio pošto nemam plava, a braon su mi bila previše obična...

Nažalost nemam dovoljno providnih kocki, jer mi je osnovna ideja bila da toranj izgleda kao da pluta u magli, ali stigoh samo da uradim dva reda Sad

Uopšte, većina ideja mi se javila usput, tako da, definitivno ga rušim, fotkam bitku i radim verziju dva sa promenjenim detaljima.

To će mi taman poslužiti kao početak priče o putevima magova. Sivi mag je otišao da savetuje kralja i pomogne mu u ratu sa orcima i mračnim silama, zeleni je otišao da nađe naslednika zmajevskog monarha i pomogne mu da ponovo ujedini klan, dok će plavi mag izgraditi novi toranj i ostati neutralan do daljnjeg Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 12:50 pm

Super Hexx!

Zanimljiva kombinacija boja, zanimljiva struktura. Sve u svemu odlican rad s obzirom na broj raspolozivih kocaka.

Dokaz da bi mi pravili MOC u rangu sa stranima ako bi imali jednak broj kocaka kao i oni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 5:44 pm

e Hexx, ima neko zaludjivanje na eurobricks forumu, prvi zadatak je napraviti kulu osmatracnicu, sto ne prijavis ovo tamo? prvo biras koju gildu ces da predstavljas, ima tamo na forumu, pa onda napises da si kulu napravio za takmicenje i da vidis reakcije, mislim da je solidno dobra kulica iako je na brzaka, veruj vidjao sam i gore, a mislim da ti ljudi imaju kocaka...
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 5:58 pm

E, video sam, sad pokušavam da organizujem cool mračnu armiju, i prvi trip će mi biti da sruše ovu kulu Smile
I taman sam smislio fenomenalni močvarni seting, čim negde stignem sa gradnjom postovaću slike Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:04 pm

aha, ti si ta gilda! ja mislio ti ces oni civilizovani vojnici i sl, kad ono...

(mada ne znam sto sam iznenedjen da ti ides u fantasy vode, mora da me je sam izgled magovske iznenadio i zabunio)

btw, super ideja da snimis rusenje kule kao unos za tu gildu, toga se ljudi nisu setili, jer za sada u svojoj kuli hvataju neprijatelje, a ne da grade neprijateljsku kulu da bi rusili Very Happy

jedva cekam da vidim
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 1:16 am

Pa pazi, mračni vitezovi su mi uvek bili favoriti, sad prvo radim na armiji, pa ću onda srušiti ovaj toranj, snimiti bitku i onda postovati. Nakon toga gradim svoj zli toranj i malo močvarnog okoliša (joj, tu imam neke ekstra ideje, videćete).

Čak sam u fazonu da smaram ljude da mi pripomognu, malopre sam iscimao jednog ortaka da mi nađe ovo

Magovski toranj 6037-1

i donese Smile

Neću raditi onu klasičnu zli nekromanser varijantu (delom i zato što nemam dovoljno undead-ova), više ono, zla bratija, veštice koje kunu, gomila rogue-ova i tako to Smile

Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 8:01 pm

Evo nekih mojih trupa, išao sam na to da ovi orkovi deluju malo raspalo, divlje i ludo, pošto se vrte po močvarama i tako to, pa evo pogledajte (nažalost moj aparat nije baš najbolji, uzeću od moje devojke njen za buduće slike).

Magovski toranj IMG_1775

bez blica

Magovski toranj IMG_1776


E sad, zanima me koji vam se najviše sviđaju i da li da ih ostavim ovakve k'o s konca i konopca ili da ih uniformišem?


A ovo su elitnije trupe:

Magovski toranj IMG_1779

Skroz levo je kandidat za emisara inače rogue po profesiji, u sredini je jedan od warlock-a, ali definitivno ne glavni, i skroz desno je neki doomguard ili šta već, nisam smislio šta on radi još, ali čisto htedoh da vidim šta mislite o ovoj kombinaciji orkovskih kaciga, starog blacktron torzoa i diplomčevog ogrtača?

Izvinjavam se još jednom zbog lošeg kvaliteta, videću da uslikam bolje, pa ponovo postujem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 8:19 pm

orkovi su ti vrh, ne menjaj ih nista, sem patuljacke brade, to im ne treba, cirokana pun pogodak, a inace mi se mnogo svidja oklop orkovski mada nemam ga

samo ubaci nesto u crnu kapicu, neku kost i sl... i 2 toljage su previse, 1 je dovoljna orku Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 12:09 am

najjaci je ork-panker Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 12:17 am

aha, tek sad videh, barjak zlatno crveni, ti si jedan od tih... nokturnusu jedan Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 12:19 am

Ork sa ljubicastom krestom je pravi partibrejker XD
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 1:39 am

Moram da smislim ime za glavnog orka, nešto na nivou Gruuk Punkhead Very Happy

elem, evo manje-više konačne verzije orkovske divizije, voleli ste punk poglavicu, provalite mu nove lone Very Happy

Magovski toranj IMG_1780

Magovski toranj IMG_1782

Jedino ne znam da li da mu ostavim crvene rukavice ili je over the top...

Sledeća je ekipa dread-knight-ova i warlock-a Star wars
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 1:50 am

E sada orci izgledaju bolje. I sada ih je više. A imaju i barjak. I nekako mi se poglavica više ističe, ne znam zašto. I baš su zli Evil or Very Mad

Sjajno izgledaju! Samo nastavi Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 10:50 am

ja bih za lone isao jos dalje, ukrstio te i ove sive koje imas, kukovi sa sarom kaisa da imaju sive nogavice, a ove oklopljene crvene nogavice na obicne crne kukove

ali da, crvene rukavice...I do not know...

trebaju ti neke silne naramenice za orke, ne znam da li imas one iz princa od persije ili insektoide od pre pre mnogo vremena...
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 6:12 pm

Hm, probaću to sa ukrštanjem...
A avaj, nemam naramenica, jedino što imam puno epoleta i ranaca od vojnika i aquashark kacige, ali s njima orci izgledaju suviše 40k... pravim otprilike jedan veliki spisak šta sve treba uzeti preko bricklinka, al' za sada će morati ovako.
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:46 am

Magovski toranj 4AV-2

Viking
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 11:05 am

lol!

btw, koji je to crveni plast?
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 12:46 am

realno, prase je prevelik zalogaj za ove orke Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:43 am

prase ce ih pocepa kao seljace napolitanku Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 9:34 pm

avatar ti je mnogo mnogo cool
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 9:45 pm

Fala, fala, raskomadao sam pankera, pa čarobnjak drpio gitaru Very Happy

Back to top Go down
Guest
Guest




Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 9:46 pm

panker je naleteo na mine defender-a Very Happy

da li ti je to avatar za nocturnus gildu? XD
Back to top Go down
Sponsored content





Magovski toranj Empty
PostSubject: Re: Magovski toranj   Magovski toranj Icon_minitime

Back to top Go down
 
Magovski toranj
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: