LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Zdravo Svima!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
OrigamiMasterLego

OrigamiMasterLego


Posts : 17
Join date : 2011-12-05
Age : 26
Location : Belgrade

Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 11:51 pm

Zdravo ja sam Dragan Stevic
Zivim u BG Imam 14 god
Moji hobiji su fudbal,origami i naravno LEGO
Nadam se da cu se lepo uklopiti!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 1:08 am

Dobro dosao Dragane

Nema razloga da se ne uklopis. Godinama si blizi mom sinu nego meni, ali to nista ne menja, ovde smo svi zbog lega.
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 1:27 am

Dobro došao OrigamiMasterLego Smile

Ne vidim zašto se ne bi uklopio. Ovde su ljudi uglavnom stariji od tebe, ali samo po godinama Wink Jedino što je važno je da si ljubitelj Lego-a juhu

Nisi nam rekao koje su ti omiljene teme!? Takođe, mogao bi da napraviš listu svojih kockica na Brickset-u, da vidimo šta to imaš. Ovde ti je uputstvo kako da to uradiš:

https://legosrbija.forumotion.com/t169-pravljenje-brickset-kolekcije?highlight=brickset

(evo kako izgleda moja http://www.brickset.com/search/?OwnedBy=Profa21 , ako do sada nisi viđao).

Takođe, ako imaš neke svoje kreacije (takozvane MOC-ove) mogao bi da nam ih predstaviš.

Za sve što te zanima, slobodno pitaj, ako neko zna sigurno će ti odgovoriti (takvi su ljudi Very Happy )

Toliko za početak. Još jednom dobro došao, i uživaj!
Back to top Go down
Guest
Guest




Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 1:45 am

Zdravo

dobrodosao. Kao sto kazu drugari, naravno da nema razloga da se ne uklopis Smile a o godinama, imamo clanove svih uzrasta i zanimanja, ali nama je najvaznije da im je hobi lego

jedva cekam da podelis sa nama kreacije, lego a i origami, i to je MOC Smile
Back to top Go down
OrigamiMasterLego

OrigamiMasterLego


Posts : 17
Join date : 2011-12-05
Age : 26
Location : Belgrade

Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 9:37 pm

Hvala svima!!

Moji omiljeni setovi su Hero Factory i Star Wars Star wars

Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeFri Dec 09, 2011 12:35 am

Dobrodosao Dragane! Smile

Ja sam 10 godina stariji od tebe ali nisam jos u pubertet usao, kasni nesto Very Happy

Hocu reci, na istom smo nivou pa mozemo lepo pricati o LEGO kockama Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitimeMon Dec 12, 2011 10:17 am

lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Zdravo Svima!! Empty
PostSubject: Re: Zdravo Svima!!   Zdravo Svima!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zdravo Svima!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zdravo svima
» zdravo
» zdravo
» Zdravo!
» Zdravo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Predstavljanja-
Jump to: