LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:40 pm

Drugari, nas predstavnik (iz Srbije) je vrlo blizu da pobedi na velikom eurobricks takmicenju, ima fenomenalan rad, a trebaju mu glasovi clanova eurobricks foruma. ko vec ima nalog (tj, od pre 16.juna), neka glasa za fenomenalnu kreaciju u nastavku


glasanjem dodeljujete 3 boda nekome, i po 1 bod nekoj dvojici (u zbiru 5)

nas drugar je pod brojem 24) Angeli – Waterdeep mu se zove kracija

evo nekih slika:


potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu White

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Waterdeep-01[url=]potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Dramatict[/url]

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-13tmainpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-06tmain

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Waterdeep-northtpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Waterdeep-easttpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Waterdeep-westtpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Waterdeep-southt

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-02tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-30tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-05t

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-22tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-06tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-07t

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-09tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-10tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-29t

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-14tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-12tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-03tpotrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-28t

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu City-34tmain

Link za glasanje je samo na temi, http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=73010 kao odgovor na poslednji post, imenujete sve favorite i dajte im brojcano bodove (paznja, moze max 3 poena da se da po unosu, a sve u zbiru 5). na pocetku imate linkove i ka drugim kreacijama, pogledajte ih, ali mislim da je nasa bas svetska a nasa Smile

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Prom_mbc_kolina
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 7:53 pm

Ja glasao, dobar je rad, baš mi se sviđa krvavo drvo, mada konkurencija je velika, ovaj lik po meni ima najbolji rad:

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu 7708283034_d99bd81489

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu 7708283152_4b86022eb2

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu 7708283340_5713a3242f

i ova cura je odlična

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu 7722513970_c4646d013f

u prethodnom izazovu ona je pobedila i dobila Joust.
Back to top Go down
Guest
Guest




potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 8:17 pm

sto svi volite caru? da, da citajte to kako ocete Razz

soccerkid ima extra rad, i slazem se da taj neptun ok rad, ali ima i neki vrtlog, daj me je odusevio jer zaista realisticno izgleda... mada mu je pejzaz nula
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 9:19 pm

E da, vrtlog je super:

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu 7721744240_d2c43d53e3_c


lik je ladno ugradio power function:

Back to top Go down
Guest
Guest




potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 9:53 pm

a znas sta je fora, mislim da je te trans slopove kupio od bricksy-ja, te sam za tren pomislio da je to neki nas koji je sa angelijem (koji mi je pricao o tim slopovima) uzimao...


ili sam se istripovao, ali je jak trip

kreacija mu je super, samo malo oskudna
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeSun Aug 19, 2012 9:20 pm

Koji smradovi na eurobricksu!

Banovali su Angelija jer ima puno više bodova od ostalih.
Fuj! Fuj! Fuj! Neće da set ode u Srbiju jer su si oni stvorili nekog svog favorita. Đubrad jedna.
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeSun Aug 19, 2012 9:33 pm

joj jony, to je samo sitnica sta se sve dogadja tamo... bas im je to zapelo, sto Srbin ima podrsku samo Srba i Hrvata... mada su glasali i mnogi drugi, smeta im sto su nasi iz regiona glasali... mada jos uvek mislim da nije finalno gotov
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeSun Aug 19, 2012 11:19 pm

Baš je bezveze... Mislim ne znam što im je toliko zapelo, čak i da je 5 dodatnih ljudi glasalo, opet, Angeli je jedan od ljudi koji najviše mocuje na tom sajtu i mislim da je svakako zaslužio nagradu, ako ne direktno zbog ovog, onda zbog uloženog truda generalno.
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitimeMon Aug 20, 2012 1:28 am

Kakav je to Svet postao, svugde može da se vidi, pa i na velikom eurobricksu. Neljudi! Evil or Very Mad
Back to top Go down
Sponsored content





potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Empty
PostSubject: Re: potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu   potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu Icon_minitime

Back to top Go down
 
potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!
» Mala pomoć?
» Humanitarna pomoć Kocke.rs
» Narode, treba mi vasa pomoc...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: