LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeMon May 09, 2011 12:22 am

ma svi sem snoubordera su dobri,jedva cekam

a patljak je vrh Viking
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeMon May 30, 2011 8:59 am

mada ne spada bas ovde, ali skoro pa jeste

naime pojavio se lego kalendar sa stampanim kockama za brojeve i velikim stampanim kockama za mesece, koji se sastavljaju prema trenutacnom kalendaru da bi imali upotrebnu vrednost Smile

a pored toga dobijaju se 2 figure iz serije 1, navijacica i skejter
Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 57633510

zanimljiva ponuda, mada se ne zna da li samo za legoland parkove ili ce biti u maloprodaji

Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 76281110
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeWed Jun 01, 2011 9:36 pm

hahahha koj način da se izmuzu pare Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 12:25 am

serija 5 vec u prodaji, a mi tek sad dobili vesti o seriji 6... spori smo, ili je LEGO postao jako poverljiv Smile
Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Galler10
duh i minotaur, i prokleti kasapin sa satarom!!!fenomenalno, novi mac?extra, novi cup zlata i sesir statue slobode?jedva cekam

a tu su naravno i svemirac i skejter, kako bez njih Smile

ali fali nam jos 6 figura iz ove serije, nadamo se najboljem Smile
Back to top Go down
Lukar

Lukar


Posts : 27
Join date : 2010-10-24

Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 11:38 am

Hteo bih da krenem da pravim lego praistoriju.Hvala legou sto je napravio divljaka i sad ce divljakusu,a ima i drugih figurica koje mogu da se iskoriste(dinosaurusi i druge zivuljke)
.Ako neko ima ideju za ovo nek napise Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 1:21 pm

u principu, najvaznija su ti odela Smile savetaovao bih ti da imas par figura pecinka i par figura pecinke, a da frizure menjas, kao i neke face, trazi razbarusene kose i maljave namrstene face muske i zenke, ima ih nekoliko, ali pregledaj na bricklinku komplet izbor kosa

sa druge strane, ono sto ti treba su palme i mnogo sivih kockica, svih nijansi koje ima, kao i zelene i zute ploce za tle

ima mnostvo dinosaursa koji su jako jeftini i laki za transport, ali bojim se da bi za neke velike morao mnogo para da das, te bih savetovao da to ostavis za kraj

moj preporuka scene da pravis je vulkan/pecina u planini okruzena dzunglom i tvoji pecinci ispred njih Smile
Back to top Go down
Lukar

Lukar


Posts : 27
Join date : 2010-10-24

Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 14, 2011 10:57 pm

Promena plana! Embarassed Zbog viska delova pravicu nesto sa ludim naucnikom i hazmat gay-om alien .Ali i dalje cu raditi na nabavljanju divljaka
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 11:12 pm

a sto ne radis ludog naucnika sa frankenstajnom, a hazmata sa zomibijima? to ti je tematski bas uklopljivo Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 9:18 pm

Da li jos uvek mogu da se kupe ove serije minifigura, kod nas?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 10:59 pm

zdravo, zavisi za koju seriju pitas. Sserija 5 jos nije ni krenula kod nas, a prica se da u hippopotamusu u Beogradu kod Tasa ima jos figura, ja nisam to licno video skoro, ali je imao bas dosta zaliha pre par meseci plus je nabavljao ponovo...vredi pokusati.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 12:36 am

Hvala puno na odgovoru, mislio sam na ove ranije serije, da li je ostalo jos u prodaju, pogledacu u hippopotamusu.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 12:39 am

pa moguce je da ima serije 2 jos nekoliko, sumnjam da ima serije 1...a pre je imao seriju 3 i vise nego dovoljno a najavio je da je nabavio i seriju 4...naravno ovih dana prica kak0o treba za 10 dana da dobije seriju 5, ali to prica za svaku seriju pred njen izlazak, i to najamnje meseec i po pre samog dobijanja iste u prodavnici... Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 2:48 pm

Ja sam vec negde na oglasima video da ima da se kupi par primeraka iz pete serije, treba da pogledam, pa ako uzmem okacicu slike
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 02, 2011 7:34 pm

hmmm nisam video to...ali ima mnogo trgovaca na bricklinku koji prodaju, pa mozes tamo da vidis, jer verovatno mozes da kupis neke koje ti se svidjaju, jer najcesce preostanu samo one neinteresantne kada se prodaju kod nas...

pretpostavljam da volis istrazivace i avanturiste?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 12:40 am

Da, bas tako, avanturisticke, istrazivacke a i spartanac mi se svideo kako je uradjen. Kako se krecu cene sa carinom ako bih narucivao preko bricklinka, nisam nikad kupovao odatle pa ne znam?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 2:50 am

pa shipping ti je razlicit zavisno da li ides iz Nemacke ili Amerike, kao 2 najvece destinacije... ali ako uzmes figure do 20e desavalo se da carina ne dira paket...to vec zavisi od volje nihove

a mislim da je prosecna cena neotvorenog pakovanja 1,70e... ima tu svasta da se uzme...spartanac je jako skup, ako prodaju figuru za koju znaju sta je unutra, skace cena, tako da je spartanac valjda 5e i vise


sa druge strane, problem je platiti, pa ako nemas drugara sa paypalom, retko kome mozes da platis Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 4:07 pm

evo i serije 5, preko limunda nabavljeno

Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Dsc08010
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 7:48 pm

Very Happy cestitam na prvom ulovu ove, cini se, najpopularnije serije figura

da li si kupio neotvorenu kesicu ili si znao sta je unutra?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 8:20 pm

Hvala Smile, znao sam sta je, jedan lik sa limunda je prodavao po ceni od 300 din, mislim da sam video i skejtera negde da se prodaje. Nasao sam i varijantu kupovine neotvorenih kesica, 4 za 1000 dinara, isto preko limunda
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 8:27 pm

da, da, cini mi se da sam video tu ponudu, 4 za 1000, plus ima starih serija, ok cena za nesto sto je vrloverovatno veoma retko postalo

mada moram priznati nisam video seriju 5 na limundu jos uvek, mozda pogledam malo kasnije i ja sta ima Twisted Evil
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 8:42 pm

poslacu ti link na private, posto iz nekog razloga ne mogu ovde
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 9:16 pm

hmmm, ozbiljno ne moze? mozda je to antispam zastita zbog broja postova

http://www.limundo.com/kupovina/Za-bebe-i-decu/Igracke/Lego-kocke/lego-set-5987/3231505

Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 9:18 pm

ja ne mogu da posaljem ni ovde ni u inbox, kaze da je zabranjeno na sedam dana, a ti zato sto si admin mozes.
http://www.kupindo.com/kupovina/Za-bebe-i-decu/Igracke/Lego-kocke%C2%A0/Lego-mini-figurice-8805-4-komada-/9701924


EDIT: sad moze
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 9:07 am

za inbox znam Smile

e, prodavac je prva liga, ako uzimas od njega, neces pogresiti, ja sam jednom kupio od njega, i sve je bilo super i glatko
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 10, 2011 9:44 pm

u hippopotamusu kod Tasmajdana u Beogradu su dobili seriju 5 minifigura, po ceni od 320din.

bili smo drugar i ja danas tamo i mogu reci da gladijatora vise nema, patuljaka tu i tamo, verovatli ili ne, samo 1 ili 2 snoubordera, cudno...svih ostalih ima mnogo, a ako neko trazi guster coveka, nasli smo ih bar 5

takodje, mnogo ima ovih devojaka koje vezbaju, kao sto ih je Fiore kupio, i ovih gardista kao u engleskoj vojsci
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 6 of 25Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: