LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Sep 12, 2011 1:02 pm

Znao sam da ce da ode gladijator brzo, kao i spartanac sto je pre toga
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Sep 12, 2011 7:38 pm

e, ali ja koliko sam vidjao po inostranstvu, ima figura drugih serija, sumnjam da u tom izobilju (par kutija) bas nema jedne vrste. kod nas je drugacije, jer se uvezu dve kutije na celu zemlju, pa onda naravno odmah neko pohita da uzme najtrazeniju figuru, pa tek onda posle razmislja da uzme druge. jer sam tada i nasao samojednu istrazivacicu sa majmuncetom, sto je bila najredja figura u toj kutiji sto smo gledali ja i drug, a pogledali smo ih sve Wink
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Sep 12, 2011 8:26 pm

A kako znate koja je figura u kesici, napipade delove ili se prodaju a da se zna koje su?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Sep 12, 2011 8:35 pm

pa prodaju se kao da ne znamo sta je unutra, zatvorene, ali smo mi lako napipali sta je unutra Smile svaka figura ima specifican deo po kome je prepoznas...svega par figura nismo bili sigurni, ali 4 ruke su bolje od 2 Very Happy
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 2:40 am

Uzeh danas Zlog patuljka i diplomca (koga sam rešio da čuvam dok zapravo ne diplomiram).

Inače patuljak je ekstra, super mu je i print, tako da bi cool izgledao i bez brade, jedino što imam zamerku što mu je drška od one sekire prekratka, u smislu da nije onaj lightsaber štap nego još kraće...

Što se minifigura tiče, neću prežaliti što nisam nabavio elfa, već se bio rasprodao Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 8:49 am

da, elfovi su nestali za tren oka, neverovatno je to, a na netu im cena 7evra...

patuljak je i mene odusevio, stit i torzo su vrh. a za sekiru, sta znam, i on je nizak, treba mu mala sekira, ali podjednako ubojita Smile

trazi i gladijatora da kupis, i on ce nestati kao i elf, a mac mu je super
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 3:48 pm

serija 6
Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 62448811

serija 7
Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 62446310

joj koliko genijalnih stvari
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 4:36 pm

Joj 7. serija je genijalna - Crni vitez, crvenkapa, Neptun, Svemirski Bad-ass, Atlantiđanin, vikinška riba, emo-gitaristkinja, prljavi hipi, Tarzan... mislim da hoću skoro sve od ovih figura...

Od 6. bih razbojnika i minotaura za sad (dok ih bolje ne zagledam Smile )
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 4:56 pm


Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Galler10


evo ovde je mozda bolja slika da se vidi sta se dobija iz serije 6

mislim da je serija 7 stvarno vrhunac za sada, a serija 6 je pola pola..pola je genijalno, pola je bas nebitno...

a viking zena sto ima novu kosu sa slemom

znas sta je smesno, ja sam vec pravio neptuna sebi, naravno nema ovaj polozeni rep nego pravi iz starih pirata, ali ima zlatnu krunu iz zamka, atlantis trozubac, misicavo telo surfera iz serije 1 i bradu merlina, te mi je drazi taj moj od ovog novog (koji je btw fenomenalno uradjen)
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 8:00 pm

Jel' ono Vilijam Volas? Very Happy

A sad razmišljam da mi statua slobode treba samo da napravim orka od nje Viking
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 8:59 pm

mislis orkinju Very Happy meni ce za to da sluzi, a glava za zombija nekog
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 1:26 am

Juče sam bio u Rodi na Novom Beogradu, imaju Lego Minifigure serija 5, cena 290+ dinara.
Nisam video da je to akcijska cena, pa predpostavljam da ako se kupuje za vikend dodajte na tu cenu -10%, tako da cena izađe oko 270 dinara.

p.s. Minifigure se nalaze u čelu rafa između dva reda igračaka (u čelu rafa deljem od kase), da ih ne tražite u redu gde su Lego kocke.


Last edited by Profa21 on Sun Oct 23, 2011 12:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 5:15 am

ozbiljno krenuli u rodi da prodaju? extra.. moram i ja da vidim to Very Happy

imali su pre oni seriju 1 ali od tada nista, pretpostavio sam da im se ne ispralti jer kradu ljudi mnogo, mada nikad se ne zna sa rodom

super vest, hvala, ja sam prosli put dobio popust od 10% jer je vikend, tako da verujem da ce opet - inace roda ima najnize cene lega kad ga ima, mada je to retko, oni rade sa mnogo malom marzom (dokaz da se i to moze u Srbiji)

mada sam ja uzeo sve sto mi treba od te serije, nemam para za nove, ipak verujem da je ova vest dobra za druge
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 23, 2011 11:20 pm

I ja to otkrio pre neki dan, čekam sledeći vikend, pa ću ići da probam da nađem još nekog patuljka Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 12:54 am

roda je savrsena za tako nesto, mozes da stojis i pipkas kesice pola sata niko te nece pogledati, uvek mi frka kad udejm u neku radnju i pipkam pa me gledaju ljudi cudno

zaboravio sam da pitam, jel to ima i novih setova tamo? jer cene u rodi su stvarno prihvatljive u odnosu na druge, ponekad kao i u eu su...
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 1:08 am

Kol'ko sam ja primetio nema novih setova u Rodi.

Ali sam primetio na primer da je set 7741 Lego City pandurski helikopter 1622 dinara, pa još kad se umanji za 10% to ispadne 1460 dinara, dok je taj set u DexyCo-u 1999 dinara, a u Hipopotamusu 1799!!!

Ja sam na sreću taj set kupio pre dve nedelje sestriću preko Kupinda (nov, neotpakovan) za jednu crvenu sa tri nule Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 1:15 am

isto sam ja i devojci rekao, jer sam danas bio do dexyco u Uscu, gde novi SW milenijumski orao kosta 30000... jedino na kupindu mozemo da kupujemo setove u Srbiji (sem zamka 7946 koji pitaj boga zasto ima ok cenu) jer Roda koliko god dobra po cenama bila, nema izbor setova, a evo ni sada se to nije promenilo...

zivela Subotica i granicni prelaz Horgos-Roske Sreca
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 4:58 am

Nema, sve stoji još od letos, ima par Knight's showdown setova, nešto hero factory-a i par Creator setova i nešto od City-a, baš su utanjili, evo sad su dobili te minifigure i ko zna, možda dobiju nešto pred Novu... Obavestiću ja ako bude nešto zanimljivo pošto makar jednom nedeljno idem tamo.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 9:01 am

e plava creator kucica je jako povoljna tamo... mislim da kosta 4500 sa popustom, a u EU je 40e, vrlo ok razlika u ceni...

i ja sam imao praksu da svracam tamo vikendom, ali u poslednjih 2 meseca bas ne stizem
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 4:38 pm

Ma to jeste ok, samo što meni to ne treba, čak ni zbog delova, moram da pravim fin izbor sada pošto nemam para za sve što bih hteo...
Ali za minifigure ću imati Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Oct 24, 2011 9:18 pm

tuzno jeste da pored toga sto je povoljna, ona je i najruznija od svih mogucih kuca... mozda je zato i povoljna Very Happy
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:15 pm

Danas nije bilo minifigura u Rodiću u Novom Beogradu (barem ih ja nisam video, a tražio sam ih) Sad

Mislim da su shvatili da ih ljudi prepipavaju i uzimaju samo šta im je potrebno. Srećom meni je Bogdan pomogao da nabavim na vreme šta mi treba Smile

Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 5:21 pm

e pazi, jos kad sam ja bio prosli put (pre 2 nedelje ili 1... ne znam sad tacno) od 2 kutije bila je ostala samo 1

mozda su sve prepipali a ostalo se rasprodalo, ima ljudi koji uzmu nasumicno, za svoju sitnu decu

elem, video sam i u maxi delta city da imaju figure, sad ih stvarno ima svuda, ima ih u dexy usce i sl...

a sto se tice rodica, on su imali prvu seriju, pa onda nista pa sad ovu... mislim da oni ne kapiraju da se prepipava nego kako dobiju robu, mada kad sam bio u Novom Sadu u rodicu pored autoputa video sam da oni imaju neke drugacije setove nego nas rodic, imali su neki silni ninjago, tako da nema tu pravila

ali da je bilo dugo dostupno da se kupi ova serija, jeste, ne mozemo da kazemo, i mislim da smo svi dobili uglavno favorite sta smo hteli (mada Hexx se nije javio da li je ono bio zaista patuljak - kazem ja prstima se ona kesica ne moze otvoriti Smile )
Back to top Go down
kocka.rs
Uvaženi Član
Uvaženi Član



Posts : 3
Join date : 2011-11-05
Age : 45
Location : Subotica

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 11:03 pm

Evo da se i mi pohvalimo da smo ih stavili na stanje.. Mini figurice serije:3,4 i 5!Xena 230 din po komadu!
www.kocka.rs
Back to top Go down
http://www.kocka.rs
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 11:35 pm

Kakve sam sreće, da naručim 5 ne bih dobio ni jednu koja mi treba...
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 7 of 25Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: