LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Novi naziv foruma

Go down 
+5
Ђапето
Profa21
LegoLover
Majki
Jony Prah
9 posters
Go to page : Previous  1, 2

Koji je najbolji naziv foruma?
Kockasti svet
Novi naziv foruma - Page 2 Vote_lcap0%Novi naziv foruma - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Svet kocki
Novi naziv foruma - Page 2 Vote_lcap10%Novi naziv foruma - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Kockasta družina
Novi naziv foruma - Page 2 Vote_lcap80%Novi naziv foruma - Page 2 Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Kockasta Srbija
Novi naziv foruma - Page 2 Vote_lcap0%Novi naziv foruma - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kocka je složena
Novi naziv foruma - Page 2 Vote_lcap10%Novi naziv foruma - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Total Votes : 10
 
Poll closed

AuthorMessage
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 19, 2013 3:58 pm

Dobro, ajde dosta svađe Fiore.A ko je kod vas ,,poseban" i redovan sem Bogdana?Ima njih nekoliko, onih koji su uz Mastera, ali tebe baš briga za njega, tako da...Izvini ako si uvređen, ali ovo je moje mišljenje. Surprised
Back to top Go down
Guest
Guest




Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 19, 2013 4:39 pm

Ne razgovaram sa decom.
Back to top Go down
lesa0208

lesa0208


Posts : 134
Join date : 2012-05-15
Age : 36

Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 19, 2013 7:30 pm

Ne znam cemu tenzija oko bilo cega, osnovace se novi forum i klub ok super ja u tome ne vidim nista lose, jedino sto ste mogli da na vreme da porazgovarate sa Masterosm oko svega i da to resite nekim nromalnim putem a ne da se svadjate bezveze, i da bude e on je zasluzio to zbog toga i toga, ti ne valjas zbog toga i toga... Svaka prica ima dva kraja jedan prica jedno drugi prica drugo, i ono ja ne ulazim u te stvari niti me nesto preterano zanimaju, ja sam se ovde uclanio jer volim lego kocke i pokusavam da se vratim u hobi i to je to. A sto se tice foruma ja jednostavno mislim da nije ok to sto se desilo i kako se desilo, i da ponovim da ja ne znam celu pricu kako je do cega doslo i zbog cega je doslo niti me to mnogo intresuje ja sam ovo mesto video gde se nalaze ljubitelji kockica. Sto se tice vrbovanja oko foruma sve ukupno imas 500 korisnika kada saberes od toga se pa jedno 99% nalazi i ovde i na Skockanima tako da ono ja kapiram da nema vrbovanja jednostavno ljudi idu tamo gde ima ljudi i gde ima nekog desavanja.
Back to top Go down
dugme




Posts : 20
Join date : 2010-03-12

Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 21, 2013 12:02 am

Fiore wrote:

Zar nisu skockani banovali mastera na legoland forumu?

nisu, već vlasnik foruma, jer mu je odvlačio članove na ovaj forum...

kasnije je i većina skockanih tamo banovana...
Back to top Go down
http://www.skockani.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 21, 2013 12:16 am

Eto, ja sam rekao dugmencetu, pozvao sam ga, da kao predstavnik Skockanih kaže ukratko istinu da li je to tačno ili ne, da ne bude ja izmišljam nešto.
Ima razloga što sam bio banovan, kao i većina njih koji su svi bili pod terorom, samo što ja nisam želeo to da trpim, pa sam rekao šta sam imao i napustio sam forum sa Bogdanom, dok su se ne dugo nakon nas i Skockani preselili kod njih kako nebi više bili žrtve.

Tako da smo još jednu laž Fiorea, Hexxa i kompanije raskrinkali. Pokušaj da nas posvađaju sa Skockanima.

A budite sigurnu da ćete za svo ovo sranje što ste ovde ispisali protiv mene i ostalih imati moj odgovor ukoliko već sutra do preksutra. Nakon što iščitam sve i konsultujem se sa mojim ljudima.
Tema zatvorena.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





Novi naziv foruma - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Novi naziv foruma   Novi naziv foruma - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Novi naziv foruma
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novi član!!!
» Novi Clan !!! :}
» novi clan
» Novi lego manijak XD
» Uskoro stiže novi reviju!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: GENERALNO :: Diskusija-
Jump to: