LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a

Go down 
+4
daulex
Hexx
MasterHaosis
aleksa
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
aleksa




Posts : 14
Join date : 2010-12-03
Age : 26
Location : Novi Sad

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 6:20 pm

Evo ako hocete mogu postaviti kako sam uradio vesanje za tenk,ili sistem za skretanje ko automobila
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 6:27 pm

pa ajd, kad budes imao vremena - podeli sa nama sve sto je tebi zanimljivo
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 3:11 am

E Bogdane, jel' bi mogao da mi pošalješ par linkova prodavnica koji primaju naše kartice?
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 8:56 am

poslao sam ti malo siru pricu na poruku Smile
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 26, 2011 11:36 pm

Bogdane

Da li ta malo sira prica, moze i na moj pm.

Hvala unapred
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 26, 2011 11:44 pm

Za sledeću kupovinu inače predlažem ovo:

http://www.bricklink.com/store.asp?p=MT_Bricks

Radnja je proverena, šalju u Srbiju i cene su pristojne, a imaju svašta... Ja ne bih doduše naručivao u sledećih mesec dana sigurno, al' eto, prošvrljajte, vidite šta ima Very Happy


P.S. Primetite koliko su jeftine nove minifigurice, kao i to da ukoliko ih uzmemo deset (da pretpostavimo da bi poštarina bila 10e), nama se isplati, a pritom imaju seriju 2.

EDIT: Mislim da nam treba Pay-pal za ovo... Darn it Viking
Back to top Go down
klovn




Posts : 2
Join date : 2011-12-04

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 2:57 pm

Ja sam kupovao robu iz USA, narucivao preko servisa viaddress.com i sve mi stizalo kako treba. Amerima je mnogo jeftinije nego nama, sta cete sirotinja! Smile
Dobro je pa postoji neka sluzba koja omogucava shiping za srbenzi.
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 3:50 pm

Zdravo,

dobrodosao Smile

Ima mnogo takvih sluzbi, sada sam proverio ovu koji si rekao, jako skupa postarina izadje, jer ocigledno salju samo kurirskim sluzbama. Postoje iste vrste sajtova koje nude slanje americkom postom, sto je daleko daleko jeftinije...

Mada trenutno mi muku mucimo sa nacinom placanja, nasli smo dobre ljude koji bi nam slali ovamo Smile

Ali kada si narucivao, da li si kupovao sa Amazona, Ebay-a i slicno?

Back to top Go down
klovn




Posts : 2
Join date : 2011-12-04

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 9:30 pm

Samo preko ebaya i placam preko pay pala. Snasao sam se sa onom varijantom da se registrujem u BiH. Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 2:56 am

Ovaaaj... mislim da si upravo postao jako popularan čovek na ovom forumu Very Happy
Gde živiš trenutno?
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 10:27 pm

mislim da ces uskoro u Srbiji da postanes popularan

ebay koji salje samo amerim ima zaista zaista dzaba stvari, tako da se ta postarina isplati Smile
Back to top Go down
legolan




Posts : 9
Join date : 2011-11-05

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 9:43 pm

Uskoro ce kod nas biti uveden pay pal,samo malo da se strpimo.Ipak,knjige mozemo uzimati i bez toga,tako da za sada smo ipak na pravom putu.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:34 pm

Da, čuo sam da će da ga uvedu u skoro, samo to mnogo puta su pomenuli, a ništa od toga još. Nekad moraju da ga uvedu hehe
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 1:22 am

Viking
Back to top Go down
thesaint




Posts : 5
Join date : 2012-03-15
Location : Beograd

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 12:04 am

Bogdanst wrote:
poslao sam ti malo siru pricu na poruku Smile

Bogdane moze i meni ta prica na pm?
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 2:19 am

poslao Smile
Back to top Go down
thesaint




Posts : 5
Join date : 2012-03-15
Location : Beograd

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 4:41 pm

hvala!
Back to top Go down
Soundwave

Soundwave


Posts : 182
Join date : 2012-07-16
Age : 37
Location : Kragujevac

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 11:11 pm

I hoce li biti nekog narucivanja skorije? Very Happy

Zanima me par stvari pa ako neko hoce da porucuje nesto da delimo troskove slanja i tako to Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 11:16 pm

druze nema frke, ali npr sve mozes i sam da pogledas i uzmes, preko bricklinka, treba ti samo kartica banka intesa i par prodavnica koje ce da prihvate (vecina salje, mali broj prima pare) ako si zainteresovan, moze na privatnu poruku da ti pustim sta i kako
Back to top Go down
Soundwave

Soundwave


Posts : 182
Join date : 2012-07-16
Age : 37
Location : Kragujevac

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 11:16 pm

Bogdanst wrote:
druze nema frke, ali npr sve mozes i sam da pogledas i uzmes, preko bricklinka, treba ti samo kartica banka intesa i par prodavnica koje ce da prihvate (vecina salje, mali broj prima pare) ako si zainteresovan, moze na privatnu poruku da ti pustim sta i kako

Pustaj Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Narucivanje preko kocka.rs
» otisao dinar preko 100 za evro
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville
» LEGO duh

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Diskusija-
Jump to: