LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Omiljena LEGO tema

Go down 
+9
Profa21
Vlada
Hexx
Legoman98
MasterHaosis
Red Wing
gusar
aleksa
Lukar
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Lukar

Lukar


Posts : 27
Join date : 2010-10-24

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeTue Dec 07, 2010 10:25 pm

Koja je vaša omiljena lego tema? Question

Meni su omiljene creator i ..............................,Indiana Džons affraid Ima zanimljivih vozila.Veoma mi se svidjaju i pirati. lol!
Back to top Go down
aleksa




Posts : 14
Join date : 2010-12-03
Age : 26
Location : Novi Sad

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 5:18 pm

Tecnic,iako je najkomplikovaniji se meni najvise svidja. Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:53 am

Zamak i pripadajuce srednjevekovne/fantasy teme (harry, prince of persia...bez figura naravno)
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 3:35 am

Piraterija cheers , town/city, western i castle
Back to top Go down
Red Wing

Red Wing


Posts : 25
Join date : 2010-12-12
Age : 33

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 7:08 pm

Pirates, Castle i Western... Po meni su mnoge teme iz 90' godina najbolje i neprevazidjene...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 9:49 pm

Avanturisti/sve uz to što ide i pirati uglavnom!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Lukar

Lukar


Posts : 27
Join date : 2010-10-24

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 2:37 pm

Salim se.Moja omiljena tema je Atlantis! lol!
Back to top Go down
Legoman98




Posts : 13
Join date : 2012-01-15
Age : 26
Location : Nis

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 4:04 pm

meni pirati,star wars,heroji i harry
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 6:55 pm

Vidi, ja nisam pisao ovde Smile

Elem, moja omiljena tema je castle LOTR
pa onda space. Ranije sam mnogo voleo pirate, ali sada ne toliko, sad su mi na trećem mestu avanturisti/pharaoh's quest.
Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:07 pm

hmmm... ako bih isao tako daleko da brojim dalje od zamka i srednjeg veka, onda bih rekao da su sledeci gusari, pa onda klasicni grad... avanturisti... sta znam, ok su, ali vise volim gradjevine, a tamo su vise neka vozila i spomenici
Back to top Go down
Vlada

Vlada


Posts : 32
Join date : 2011-12-26
Age : 41
Location : Belgrade

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:12 pm

Vitezovi definitvno (bez onih trolova i gluposti)! Grad, zauvek i nezaobilano gusari! Pa, onda uspešni kauboji, kako je to bilo odlično urađeno!
Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:16 pm

prvi deo kauboja, indijanci su mi toliko bljak bili Crying or Very sad face i konji (oci na konjima su mi bile strasne) ali slazem se kauboji su bas dobri setovi bili, i figure i sve, kako stalno zaboravljam na njih...

mada ja sam dwarf u dusi tako da su mi trolovi dobar deo figura zamaka, mada same gradjevine i ne toliko (sem brodova u toj tematici, oba su mi vrh Wink )
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:20 pm

Slažem se sa Vladom (Vlad - Bogdane da li ti je to poznato? Smile ). Vitezovi stari ('90), City, Pirati, Kauboji. Mada bih ja tu na četvrto mesto ubacio Svemirce!
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:31 pm

Meni su kauboji isto vrh odrađeni, ali nisam imao nijedan set, tako da ne mogu da sudim nešto o njima, čudi me da ih nisu reprizirali do sada...

A ja volim trolove, kosture i patuljke isto, to mi je omiljena pod tema zamkova i zapravo mislim da je trolovska ratna mašinerija jedna od najboljih stvari u lego svetu (tvrđava im iskreno i nije nešto).

Iz ove perspektive, malo mi je žao što sam totalno izignorisao vikinge, građevine su uglavnom bile ružne, ali minifigure bi mi koristile...
Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:38 pm

ja se nisam pitao za vikinge i prve nindze, tad mi bejase mracni period... krivo mi za ta prve nindze, jer mislim da su im gradjevine bile cool, i samuraji i banditi i sve, frakcije su mi bile ok, a ne kao u ninjago, gde se ne zna u kom su veku i ko im je neprijatelj (mada uvek su mi dobrodosla nova nalazna stvorenja - i iscrtane glave kostura, da ih malo diferenciram)
Back to top Go down
Vlada

Vlada


Posts : 32
Join date : 2011-12-26
Age : 41
Location : Belgrade

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:38 pm

Pa, kako da priđu klincima s kaubojima, a ovi od pet godina već na iPhone-ima, Mac-ovima, skroluju, šalju, slikaju, četuju.. Smile Nemam ni ja komplete, ali da su vrh, jesu!
Back to top Go down
macak333

macak333


Posts : 9
Join date : 2011-07-27
Age : 25
Location : Aleksandrovac

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:40 pm

Ma bre Alien Conquest alien je naj tema po meni,a tu su i Atlantis i naravno Pharaoh's Quest
Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 7:44 pm

iskreno, ja nisam ocekivao da ce alien conquest biti toliki hit, ali cini se da jesu...

mada bolje da ne prilaze sa kaubojima, nego da nam sad grade ponovo trend gde su vesterni cool, i da nas zasipaju filmovima o pesku i kravama (da sumiram muke tog perioda) Very Happy
Back to top Go down
peca

peca


Posts : 52
Join date : 2012-01-04
Age : 24
Location : Nis

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 10:31 pm

Meni su Pharaons quest city i creator
Back to top Go down
CikaZombi

CikaZombi


Posts : 15
Join date : 2012-01-25
Age : 37
Location : bgd

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 9:45 pm

Castle i old school svemirci (kraj 80 početak 90 već kada su nastupili oni UFO halucinogeni setovi tu sam se malo ohladio) i naravno pirati. Pirati su mi bili def omiljeni kad sam bio klinac sada not so much. Doduše i dalje sanjam da napravim neki ultimativni brod na više nivoa sa pravom potpalubom i kabinom i bre robovima koji veslaju pirat

Moja neispunjena želja je prava istinska undead castle tema. Bilo raznih vampirastih gluposti i ima sad ovih ninjago skelly stvari (koje mi se zapravo dopadaju) ali meh nijedna me nije što se kaže "počešala na pravo mesto". Onako ogroman undead zamak sa all powerful lichem na vrhu koji vlada i njegovim skeletal king championom koji jaše kosturskog zmaja i velikim lusterom od kostiju... Ma vidite kuda ovo ide Viking

Back to top Go down
Guest
Guest




Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSat Feb 11, 2012 10:31 pm

c'mon, this is cool

Omiljena LEGO tema 7093-1

a i novi PotC brodovi su bas cool, black pearl, aye, sa cool figurama
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 12:33 am

Ja ne volim ove zmajeve. A koske su dobre, i imaju dobra oružija.
Jedini ,,živ" tamo kod njih je mračni čarobnjak.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 8:05 am

Bogdanst wrote:
c'mon, this is cool

Omiljena LEGO tema 7093-1

a i novi PotC brodovi su bas cool, black pearl, aye, sa cool figurama

Ovo će mi uvek biti neprežaljen set No Sad
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 11:28 am

Dajte bre ljudi, pa nije sve propalo, pa može valjda da se naruči.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
CikaZombi

CikaZombi


Posts : 15
Join date : 2012-01-25
Age : 37
Location : bgd

Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 3:09 pm

MasterHaosis wrote:
Ja ne volim ove zmajeve. A koske su dobre, i imaju dobra oružija.
Jedini ,,živ" tamo kod njih je mračni čarobnjak.

Nisam bio upoznat sa ovim setom i veoma mi se sviđa zapravo! Ali ovo je otprilike moje mišljenje, tj zmaj je bawdass ali mi ne ide uz necro tvrđavu jer je čist warlockčki drake. Najpribližnije je (verovatno) mojoj nekoj viziji stvari ali opet izgleda da prosto neke stvari moraš da uradis sam Rolling Eyes Mada onaj monster fighter zamak što treba da izađe ove godine me je naterao da cičim k'o mala devojčica Embarassed
Back to top Go down
Sponsored content





Omiljena LEGO tema Empty
PostSubject: Re: Omiljena LEGO tema   Omiljena LEGO tema Icon_minitime

Back to top Go down
 
Omiljena LEGO tema
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najbolja tema 2011-te
» Omiljena Mini figura
» Omiljena Kolekcionarska Mini figura
» lego igrica
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: