LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego Black knights revizija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 1:32 am

Velike su cipele ostale da popunim, posle onakvog prikaza masterovog, ja cu pokusati da napisem bar delom dobro kao on

ali o tome nekom drugom prilikom...


Last edited by Bogdanst on Sun Mar 17, 2013 12:31 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 1:37 pm

Ovo je izvanredno! Vrlo dobro detaljno opisana podtema, od najmanjih setova do onih najvećih. Uključena je dobra priča i objašnjenja sa samim činjenicama, vidimo da se Bogdan i razume u ovu armiju, što je i doprinelo da ova tema bude još bolja, jer je napisano ,,s ljubavlju i razumevanjem"
Veoma sam impresioniran kako je ovo detaljno odrađeno. I priča me je impresionirala.
E sada, ja nisam znao za ovo da su Dragon Knights postali od njih, prvi put to čujem.
Što se tiče duhova to ovako ide: Onaj duh Crnog monarha je i izgleda njegov, pa je na njihovoj strani. Ali ja sumnjam da je onaj vitez mogao da se probije kroz zidine i da ubije crnog monarha. E sad jeste da je to ibo elitni vitez, ali je i Black Monarh takođe. I plus je imao svoje ljude oko sebe, tako da ga jedan neprijateljski vitez ne može tek tako ubiti. Nego izgleda da je tu izdaja pala, morao je imati pomoć od izdajnika. To je i razlog zašto se duhovi pojavljuju, na mestima gde su vladari nepravedno ubijeni zarad vlasti ili lične dobiti pa traže osvetu. Osim ovog duha i duhova kod Fright vitezova u Dakti koji su pod njihovom komandom, ostali duhovi su neprijateljski raspoloženi prema ostalima u setovima. Jer to piše i u 10176 King's Castle ,,a glow-in-the-dark ghost to haunt the castle!" Duh ima lovi zamak. A duhova ima i u Royal Knights u zamkovima. To je zato što su verovatno ubili vladara, pa im se on sada sveti. Neznam da li jedan duh može da vrbuje druge, duha izgleda može da kontroliše samo elitni mračni čarobnjak, a ne lokalni seoski koji prave napitke i znaju neke trikove. Tako da duhove ne može da pravi ni jedan duh, niti pali ratnik koji nikada nije imao čarobnjačke moći. Za to je potrebna ozbiljna magija.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 3:14 pm

MasterHaosis wrote:
Ne znam da li jedan duh može da vrbuje druge, duha izgleda može da kontroliše samo elitni mračni čarobnjak, a ne lokalni seoski koji prave napitke i znaju neke trikove. Tako da duhove ne može da pravi ni jedan duh, niti pali ratnik koji nikada nije imao čarobnjačke moći. Za to je potrebna ozbiljna magija.
e znas sta imaju da ti kazu crni vitezovi na to?

Lego Black knights revizija Legosrbija

Razz
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 5:54 pm

Ma nezmam ja šta oni imaju da kažu, meni je bitno šta ti imaš da kažeš Very Happy
A vidim da si sada u nekom modu za pisanje! Tako je! Plašite se Bogdana smrtnici koji komanduje Dragon Masterima Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 10:09 am

I ovaj review je super, a u staro vreme i meni su crni vitezovi zmaja bili omiljeni.
Međutim pišem najviše da bacim malo svetla na temu Smile

Naime, znam šta se desilo na onom turniru (1584), budući da imam neki američki prospekt (tj. mini katalog) na kome je turnir centralni događaj (sećate se kakvi su bili stari katalozi, u gornjem delu bila je nekakva postavka, a dole su bili setovi pojedinačno koji su dostupni). Elem, na toj slici vidimo Crnog Monarha kako obara svog protivnika od Lavova! Budući da su Lavovi bili dominantna frakcija do tada Crni vitezovi nisu više hteli da se klanjaju slabim gospodarima i tako dođe do rata u kom Lavovi bejahu istrebljeni, da bi se neki tamo naslednik godinama kasnije vratio da polaže pravo na krunu, ali i to je druga priča.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 11:26 am

Shocked

odmah skeniraj tu stranu da ovekovecimo trijumf nasih junaka
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 12:13 pm

Evo obećanog dokaza, kvalitet nije neki, ali svima je jasno šta se ovde zbilo:

Lego Black knights revizija Photo010
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeSat Oct 01, 2011 12:23 pm

Shocked

evo ja verujem sada... bice zlih zlih ljudi koji ce pricati kako se ovde nista ne vidi, kako ovo nije dokaz, nista nije jasno i moze biti dvosmisleno ili da je montaza, ali oni su pristalice lavova (ili sto bismo rekli ljubitelji Lanistera)

ali mi znamo...
Back to top Go down
Legotron

Legotron


Posts : 70
Join date : 2012-02-14

Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeFri Feb 24, 2012 3:19 pm


Kao klinac sam se trampio i dobio 6034 Black monarch's ghost. Kako sam bio hepi jer sam dobio (za to vreme) tog čudnovatog lego duha! Za trampu nisam dao lego svoje lego kocke nego nešto drugo, verovatno neke G.I.Joe ili tako nešto. Šlemovi kojima se spušta vizir su mi tada isto bili ludilo jer sam do tad imao samo one sa fiksiranim vizirom.

Super zanimljiv opis setova btw! Svaka čast!










Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitimeFri Feb 24, 2012 8:23 pm

Hvala Smile ja kao klinac nisam imao ni vizire koji se dizu niti duha Sad samo fiksni vizir iz seta black monarch castle, i nekako bas su mi duh i ti slemovi falili... mada mozda sam zato i hteo kao klinja set 6081
Lego Black knights revizija Index10

a mozda i zato sto ga je moj kum imao... ljubomora u dece je cudo Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Lego Black knights revizija Empty
PostSubject: Re: Lego Black knights revizija   Lego Black knights revizija Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego Black knights revizija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lego Fright Knights revizija
» Spyrius revizija
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville
» 6086: Black Knight's castle

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego reviewi-
Jump to: