LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
AuthorMessage
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 5:25 pm

Vidite šta je lego smislio za olimpijske igreLego kolekcionarske mini figure - Page 16 Images14
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 8:10 pm

Nadam se da se to već počelo prodavati jer su mi starci upravo otputovali u London! alien
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 10:45 pm

Nisu valjda toliko stari? Smile
Nego, to su Limited Edition,(u Londonu će ih sigurno biti)a koliko sam razumeo tek su sada potvrdili da će ih izbaciti u prodaju. Sad
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 11:50 pm

Haha! Nisu toliko stari, ali u školi svi govore starci pa tako i ja. Wink

Malo je s*anje da to nisu već ubacili u prodaju jer ne ostaju moji tamo toliko dugo. Sad Mad
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 12:03 am

Možda će ih prodavati na stadionu u London za vreme igara Very Happy
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 12:08 am

Ako da... morati ću angažirati svojeg prijatelja koji će ići malo po tim stadionima. Surprised
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 6:06 am

malo bolja slika
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Olympi10
cool su, zanimljiva ideja, a prodavace se, sto je kompaniji najbitnije

moram priznati, vuce me plavi bokser da ga imam... (nadam se da ce u Austiji biti od prvog maja)
Back to top Go down
bilewp

bilewp


Posts : 100
Join date : 2012-02-19
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeWed May 02, 2012 8:27 pm

ima li neko predstavu kada mozemo seriju 7 da ocekujemo kod nas?
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeWed May 02, 2012 8:57 pm

Pa ja ih očekujem od juče Smile

Sad će, polako. Obavestiće neko čim ih bude video. Prošla serija je izašla 9.januara u svetu, kod nas je bila 25.1. u Univeru, 11.2. ih je bilo u Rodiću. To samo znači najkasnije za 2-4 nedelje Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSat May 05, 2012 10:58 pm

me got them! yak, yak yak...

slike slede kad uslikam
Back to top Go down
Mima

Mima


Posts : 16
Join date : 2011-12-18
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSat May 05, 2012 11:00 pm

Zivi nismo Smile
Back to top Go down
bilewp

bilewp


Posts : 100
Join date : 2012-02-19
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeSun May 06, 2012 2:30 pm

@Bogdanst gde, sta, kako? Wink
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon May 07, 2012 12:55 am

nazalost nije iz Srbije Sad kupio sam bio 10 komada, i izvukao samo 2 duplikata (ok znao sam da je duplikat asteski ratnik, i nije mi smetalo, ali drugi je bio computer nerd, i njega sam poklonio) tako da sam za pola serije vec sredjen Smile

htedoh da postavim slike nekih detaljcica koji meni nisu bili poznati ranije, ako ima zainteresovanih
Back to top Go down
bilewp

bilewp


Posts : 100
Join date : 2012-02-19
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon May 07, 2012 1:50 am

super!!! stavi slike obavezno Smile
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon May 07, 2012 8:37 am

Zar još nije 7. serija stigla u Srbiju?! Kod nas je stiglo u Muller u još neke dućane, ali su 20kn (prije su bili 15). affraid
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeMon May 07, 2012 8:54 am

da, sada su bile 2,49e, a mislim da su pre bile 2, jbg najavili su da ce ova da poskupi serija

ali eto sta sam pomenuo za pdv u Srbiji, za bebi opremu je smanjen sa 18 na 8%, a u Rodicu je lego izgleda bebi oprema, tako da to ce bar malo da ublazi povecanje cena
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 9:09 pm

ostao sam odavno duzan ovo, izvinjavam se Smile ali bolje ikad nego nikad

elem, u Becu sam bio i kupio, tamo u prodavnici ima na svakom cosku, polici, iza kase, na lusterima... svuda nasumicno sam birao vecinu kesa (sem velikih nabudzenih, znao sam da su maje/asteci) i dobio sledece
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3010
iz dva reda jer ih ima mnogo Smile po spisku: crvenkapa, space marinac, streber, mlada, rokerka, gajdas, tarzan i 2 asteka - dobio sam jos jednog strebera, ali kako mi je cura programer, dao sam ga njoj Smile
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3011
prva novost, nije bas zanimljvost, ali ajde, space marinac ima na ledjima stud za stavljanje kockica, i 2 rukohvata, mada 1 figura ga ne moze obuhvatiti cak ni kada bez glave figura digne skroz ruke u vis - torzo je ok stampa, na oklopu obe naramenice imaju logo lego space, glava ima dvostrani print a kaciga koja se odvaja od oklopa nema vizir (ovo narandzasto jer inace print na glavi, druga strana je glave je zuta
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3012
potom ide mlada, iskreno kada sam uzimao kesicu opipao sam suknju odmah, ali sam mislio da je vikinga zena Sad no mlada je jako cool
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3110
nova vrsta cveca, nova po rukohvatu, dobijaju se 4 latice tako da je 1 visak (jeee, stavio sam je crvenkapi u korpu, nek nosi babi). ono sto je zanimljivo, iako lici kao plast, ovo belo ima previse tanku rupu za vrat, to je veo i rupa je za krunicu koja se gura u kosu
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3111
kosa je nova simpaticka frizura, puna plastika u koju ide kruna tako da je to cool
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3112
strebercic je simpa, opet nova kosa, nije guma, laptop mi se cini nije novi, vidjao sam crni takav na bricklinku pre, ali ga nikad nisam uzeo, ali vrj je solja Very Happy
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3113
gajdas je zanimljiv, mrzim ove suknje kako je lego resio da ih radi, ali faca je vrh. gajde su cudne, no kapica je vrh, nije guma, prijatno odusevljenje
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3114
ah rokera, najprijatnije iznenadjenje jer sam bio 1000% siguran da je kosa gumena i nije! ocigledno je digao ruke lego od toga, hvala bogu. gitara je istao kao i kod rokera pre, faca je cool, telo onako... nije po mom ukusu
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3115
vrhunac Smile ogromna kaciga, bas je cudna ali mnogo detaljna
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3013
stampa napred je vrh, sve pohvale, stit je cool mada nije srednjevekovni, koplje staro kolekcionarsko (gumirano) ali head print je najbolji - definitivno srednjevekovni
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3116
na brzaka sam hteo da pokazem sa crvenkapinom kapom, ovo je pravi rendzer, sumar, zamislite sa braon kapom ove vrste i odelom robin huda...
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Img_3117
kao popularni nam lik iz popularne nam igre (necu ga predstaviti, recicu da ima ljubimca hrcka - squeee - zvanog boo)
Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 200px-Minsc

tarzan i crvenkapa nisu nista posebni delovi. print na tarzanu je cool, telo sa oziljkom, faca je bas stampana cetvrtasto Smile bas sirovina. majmun je kao kod cuvarke zoo vrta, a nozevi (1 visak) su gumenasti Sad
crvenkapa ima mali patuljasti plast, cute face, a torzo joj je crn sa belom stampom napred. gumirana friends korpa i crvena kukuljica, ali nema posebnih detalja za slikanje
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 9:17 pm

Auuu marinac je super.Malo je razocaravajuce sto nema vizir.
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 9:25 pm

Sjajno! :party:

Trebao si i Crvenkapicu i Tarzana da nam uslikaš, da se radujemo.

Lego ubacio više plastike, manje gume juhu i digao cenu tuzan

Meni se sve figure veoma sviđaju!!!

p.s. Ljudi, Bogdan je priznao da je pogrešio pri opipavanju affraid Ako se je on prešao, kako ćemo onda mi da pogodimo šta je u kesici affraid affraid
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 9:43 pm

Profa21 wrote:

p.s. Ljudi, Bogdan je priznao da je pogrešio pri opipavanju affraid Ako se je on prešao, kako ćemo onda mi da pogodimo šta je u kesici affraid affraid

ja cu Boga mi da pipam dok mi prsti ne otpadnu xD ova serija je strasna!
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 10:15 pm

mada znas kako chase figure su upadljive Smile mislim na asteke, tako da nije potreban skill da ih nadjes milion

a bez zezanja, mislim da je svaka koja je bila van kutije, bila astek, beclije ih ne vole mnogo

i mene je smorilo i iznenadilo da nema vizir, ali boze moj. mada sada je po meni glava neupotrebljiva za bilo sta drugo...

i naravno koliko para toliko i plastike Smile
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeThu May 10, 2012 11:13 pm

Čestitam Bogdane! Ja ću ih uzeti od nekog preprodavača cijelu seriju da se ne mučim. Very Happy
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
bilewp

bilewp


Posts : 100
Join date : 2012-02-19
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeFri May 11, 2012 12:05 am

Bogdane super su slike! Od svih su mi najinteresantniji streber (torzo, solja, glava ma sve!!! vrh je), gajdas i crvenkapa. Kada ce vise stici u bg aaaaaaa!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeFri May 11, 2012 12:36 am

Jony, znas kako, uzbudljivo mi je bilo sto cu imati svoje prve figure iz te serije, koje god da su Smile

Bile, hvala - i ja jedva cekam da vidim posejdona, viteza i vikinga, nadam se da ce Beograd skoro dobiti kesice, mada kao sto Profa rece, verovatno tek nakon polovine meseca (ako imam srece, to je za nedelju dana Wink )
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitimeFri May 11, 2012 8:05 pm

Meni se mnogo sviđa Triton
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 16 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 16 of 25Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: