LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
AuthorMessage
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:33 am

Pazi, moramo brzo da delamo, čim se pojave.

Rimljanina neće biti u roku od 16 minuta. najviše će biti tražen, a najlakše ga je opipati!

Od 9. januara (ili oko tog datuma) za kad su najavili da se pojavljuju ima da se dam u svakodnevnu poteru za figurama Very Happy
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 3:14 am

Ja sam čak za to da naručimo jedno 20-30 kesica odma' od kocke, podelimo ono što nam treba, a ono što ne treba menjamo ili prodamo dalje.

Elem, ako nekom treba, jedan od skockanih ima na prodaju vukodlaka, frankenštajna i gejšu za 320 dinara.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 9:57 am

i ja bih odmah od kocke uzeo, ako bude on nabavio odmah figure kad izadju (tj pre rodica)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 10:30 am

I ja bih od Kocke, ako nabavi pre Rodića Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 8:05 pm

eto dogovor je pao

nego sta cemo za uzimanje ovog meseca, dok je akcija na mumijama... ajd sad da kazemo ko sta hoce pa da uzmemo

ja bih mumije sa avionom, profo? jos neko, ako nema onda nas 2 uzimamo i to je to
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 8:46 pm

odgovorio sam na temi: "Zajedničko naručivanje od Kocke", da ne širimo porudžbinu ovde Smile

Napiši tamo do kada je rok, da se ljudi odluče.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 3:32 am

krenule su da se prodaju figure 6. serije u Engleskoj - lov pocinje Very Happy

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 8827-010
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 9:29 am

Aaa, predbožićna avantura Smile

Možda i kod nas krenu ranije, mada sumnjam...
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 2:56 pm

paaa, znas kako, prvu seriju figura smo mi dobili pre svih, 2 dana pre zvanicnog lansiranja... moguce je da hippopotamus ima na zalihama, on je poznat da cini takve stvari Smile
Back to top Go down
Mima

Mima


Posts : 16
Join date : 2011-12-18
Location : Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeTue Dec 20, 2011 7:36 pm

Istina je sve to za Rodu. Ali, da ne biste cekali vikend za tih 10%, mozete lepo otici u Rodu na auto-putu, kod pumpe Zmaj...doduse, tamo je 10% popust svakog dana, ali za iznose preko 3000 din. Mi obicno idemo u vece kupovine, pa se uvek ubaci i koja lego kesica. Ima i setova, ali u jako malom broju...Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeTue Dec 20, 2011 7:46 pm

hvala za info Smile

to su super vesti za seriju 6 kad se pojavi Smile odmah u kola pa do zmaja u pipkanje Smile Hexx ti vozis, Profa sprema sendvice, moramo biti naostreni da reagujemo odmah

Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeTue Dec 20, 2011 7:49 pm

Aye-aye captain! Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeTue Dec 20, 2011 7:57 pm

Razume se! juhu
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeThu Dec 22, 2011 10:07 pm

evo krupnih slika nasih favorita (vecinom mojih, ali dobro Smile ima i rimskog vojnika, njega ne gotivim, ali do tada)

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 13high10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 44mino10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 52legi10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 75butc10

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 82geni10

za kraj grupna slika (ovde se i vidi koliko se koja figura dobija u 1 celoj kutiji)
Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 9010

jej, 5 minotaura i gorstaka Smile)))
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeThu Dec 22, 2011 10:58 pm

Tako je ispalo u toj kutiji.

Šta predlažeš, da kupimo celu kutiju? Mnogo je! Idemo na pipkanje!!! affraid
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeThu Dec 22, 2011 11:16 pm

Sve kutije imaju otprilike isto, tako je makar bilo sa prošlom serijom (sećam se kontraverznih 3 komada zlih patuljaka).

Inače, drago mi je što se dobija puno desperadosa Smile uopšte, sve one figure koje mi ne trebaju tipa mesar, pospanko, hirurg i robot se dobijaju po 3 Very Happy

Mogli bi za početak uzeti zajedno jedno 20 komada kad kocka dobije, pa ono, kontam da će svako da izvuče ponešto zanimljivo (dibs na prvog Kelta Very Happy ), a ostalo možemo uvaljati ili menjati s nekim Very Happy

Sve u svemu, dobar je odnos Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 2:09 am

ja sam vec citao da je bandit i minotaur 5 komada, tako da mislim da je to otprilike to... plus minus mozda 2 vrste (jedna plus, druga minus)

pa kazem, ako kocka prvi nabavi te figure, definitivno od njega na slepo uzimamo

pazi, nas nekoliko (3) bi mogli da uzmemo celu kutiju ako zelimo ka kompletiramo celu seriju, a i plus nemamo preplitanja oko tematike (tj Daulex, ja i neko ko voli space setove Smile city, castle i space Smile taman i vidim da ako ja uzmem visak minotaura i highlandera tacno bih imao 20 Smile plus menjam lekara za jos jednog patuljka Very Happy )

ma ovaj lik je garant nesto van Evrope, najbolji slucaj Engleska, ali i to je daleko od naseg trzista...
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 4:15 am

Ako bismo više od nas trojice uzimali, evo ja bih bio spreman da se tipa odreknem duha ili rimljanina radi statue slobode, a već rekoh u prethodnom postu koje mi figure uopšte ne trebaju, tako da bi neko mogao da uzme i njih ili da ih prodamo/zamenimo.

Ne znam, dakle nas dvojica smo in, Profo, Daulex? Još neko eventualno?

Ajd' da se izdogovaramo pa da Bogdan iscima kocku da nam spremi jednu kutiju čim se pojave Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 9:58 am

pa to bi zaista i mogli da se dogovorimo... kad se jave ljudi, onda cemo delat

a mi bismo napravili spisak kome sta Smile sa tim sto te figure kojih si se odrekao bas i nisu preterano bitne, sem rimljanina za kip slobode, to bi nas nekako uglavilo u zajednicko porucivanje Smile kao i to da ti je desperados pik

da li neko poznaje nekog ko radi u rodicu? taj bi mogao iz magacina da nam izvuce kutiju neotvorenu, pa da preko rodica i 10% vikend akcije narucimo takodje kutiju Smile

mada cuo sam da je skocila cena u svetu kolekcionarskih figura, tako da cenim da ce biti oko 350 u rodicu Sad u najboljem slucaju
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:02 am

Ja definitivno otpadam zbog love. Pronaći ću tih 4-5 figura na pipkanje.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:15 am

pa kreni sa nama i uzmi 4-5 figura koje hoces, samo napravimo spisak za podelu

sem ako neces samo 4-5 rimljanina...
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:21 am

Neću 4-5 rimljanina, samo 3 koliko ima u kutiji Very Happy

Šalim se. Rimljanin, Gorštak, Minotaur, Bandit, ostalo manje-više...
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:27 am

Po meni troje ljudi moze slobodno da kupi celu kutiju (mislim na one koji skupljaju celu seriju) i jos ostalima da se raspodeli sta ostane.
Ja se prijavljujem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:29 pm

sem onih koji jure vise minotaura Smile

kazem ja lako moze da se dogovorimo da uzmemo po 20 svaki iz kutije Smile

ko voli space, ko voli space? Star wars Borg
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:46 pm

MEEEEEEEEEEE juhu

Trebaće mi roze rendžerka da pravim žensku jedinicu svemirske policije Very Happy
Ali robota ću se rado odreći bude li ga neko želeo Smile

Leprikona definitivno hoću makar jednog, a možda i 2, a još nisam odlučio da li mi treba emo-skejterka i Fonz
Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Henry_Winkler_Fonz_290x400

Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 9 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 9 of 25Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: