LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:06 pm

desperadosi i sivi vanzemaljac i pink rendzerka bi bili tvoja 4 viska, zar ne? Smile

fonz, skejterka, leprikon i flamenko/pevacica bi bili daulexovi viskovi ako se on slaze

naravno ja bih zeleo 2 mino i 2 gorstaka, ali nema frke ustupiti minoa jednog za bilo sta osim fonza, please Smile i to je podela
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:23 pm

Uh... nisam siguran da sam te skapirao dobro pivo (otkrio sam nove smajlijeeeee)

Morali bismo da se zapravo nađemo i popišemo stvari...

Ali evo otprilike mog mišljenja: Meni je ok da ti uzmeš 2 minotaura i 2 kelta, ja bih recimo u tom slučaju uzeo 2 desperadosa i 2 leprikona, vanzemaljac mi je nekako promak'o Very Happy al' mi u principu ni ne treba, a eventualno bih uzeo još jednu ekstra flamenku i/ili rendžerku...

Sad krenuh da popisujem podelu, pa sam se pogubio, postaće TL:DR, ajd nađemo se ovih dana, pa ćemo da se izdogovaramo (taman da donesem papagaja za daulexa cheers Smile.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:46 pm

cool su novi smajliji zar ne? :cthulhu:

elem, podela ovako: svako uzme po 1 od svake: 3x16=48

ostaju nam onda duplikati: 12 i to po ovoj podeli

2 minotaura
2 gorstaka
2 desperadosa
1 fonz
1 skejterka
1 vanzemaljac
1 roze svemirka
1 leprkon
1 flamenko pevacica

e sad, ja bih zeleo dibs na 2 visak minoa i 2 visak gorstaka

daulex kao covek od city zanimanja bi pretpostavljam uzeo skejtera, fonza, flamenko i leprkon (kao deo podele)

tebi jer se turas da volis space Smile svemirka, vanzemaljac i 2 viska desperados Smile

to je on top na po 1 od svake Smile

e sad, kazem, nije frka da dam gorstaka za nesto od drugih viskova, sem fonza (sa njim bih se roknuo)

vitez
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 12:25 am

Da li ste vi stvarno toliko sigurni da je raspored u svim kutijama isti.
Nisam ja samo covek od city-ja ali obozavam skejtere. Svidja mi se i ovaj Irac.
Prihvatam sve sem: vanzemaljaca i svemiraca, statue slobode i robota, ostalo razdelite kako ocete, i naravno da nedobijem iste.

Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 12:53 am

vidim ja da cemo morati spisak da pravimo Smile na papiru uz pivo...ili na salveti, zavisi sta nam je tu Smile

mislim da je to taj raspored, da su poceli da ih tacno tako pakuju (mislim da svaku kutiju pakuju isto)
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 12:58 am

Nego Bogdane kad kupujemo mi tu kutiju ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 1:07 am

cim se pojavi kod kocke.rs, ja se nadam za srpsku novu godinu Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 3:10 am

Bogdanst wrote:
cool su novi smajliji zar ne? :cthulhu:

elem, podela ovako: svako uzme po 1 od svake: 3x16=48

ostaju nam onda duplikati: 12 i to po ovoj podeli

2 minotaura
2 gorstaka
2 desperadosa
1 fonz
1 skejterka
1 vanzemaljac
1 roze svemirka
1 leprkon
1 flamenko pevacica

e sad, ja bih zeleo dibs na 2 visak minoa i 2 visak gorstaka

daulex kao covek od city zanimanja bi pretpostavljam uzeo skejtera, fonza, flamenko i leprkon (kao deo podele)

tebi jer se turas da volis space Smile svemirka, vanzemaljac i 2 viska desperados Smile

to je on top na po 1 od svake Smile

e sad, kazem, nije frka da dam gorstaka za nesto od drugih viskova, sem fonza (sa njim bih se roknuo)

vitez


Mhm, pazi, ako bi Profa hteo da se učipi, mogao bi da uzme taj višak što nam pretekne + što meni većina city figurica ne treba, ali ovako, što se mene tiče mogu da se odreknem gorštaka i minoa viška, ali mislim da je fer da ih podeliš sa daulexom :jas) Još jedna stvar, ako budemo radili istu foru sa 7. serijom višak crnih vitezova je moj, mwahahaha vitez
Sa druge strane, ja bih voleo leprikona i svemirku viška, za ostale nije bitno, kontam da ću svoj deo city figurica verovatno zameniti ili prodati Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 9:11 am

sta sad, ti ne zelis desperadose?
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeSat Dec 24, 2011 9:18 am

A, želim Smile
Nego ne mora oba, zadovoljiću se sa jednim dodatnim Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeMon Dec 26, 2011 11:05 pm

napokon prava polica za kolekcionarske figure

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Seite310
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 49
Location : Belgrade

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 1:14 am

Video sam te police. Ima ih u 4 boje: plava, crvena, crna i zuta.
Cena da se smrznes affraid
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 1:48 am

ma daj, figurine su da se sa njima igras, ne da stoje u polici Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 2:07 am

be that as it may, mnogo je bolje sada ovo sa 16 prostorija za figure, nego pre ona polica za bas kolekcionarske figure koja ima 115 mesta... to smara... izasla je u vreme prve serije... lame!
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:14 pm

Samo da kažem da što se minifigura serije 5 tiče, velika UMF nagradna igra je završena juče. Danas u Idei nisam video ništa od Dove/Domestos/Cif pakovanja.

Tako da ja od nedelje/ponedeljka počinjem da pratim razvoj situacije i javljam čim se pojavi nova serija i pokupujem sve što mi treba Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:32 pm

da li si slao kodove za sms nagradnu igru? Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 5:00 pm

Jesam. Al ne znam šta ću kada budem dobio put u Diznilend.

A i koja im je to fora da šalju u Diznilend a ne Legolend!?!

A ako bude opet takva akcija, odmah kupujem 16 setova, da proverim da li stvarno dele onu veliku kutiju kocaka Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 5:11 pm

pa kazu da je kocka zagarantovana

da smo znali da kupimo dovoljno cifa i domestosa Wink

pa da prodajemo na limundu figure da isplatimo dug, vredelo bi nam

moram reci bas je velikodusna ponuda ovo bilo, ne vidjamo ih cesto

a sto diznilend, a ne legolend, slazem se da nema logike, ali opet, pored toliko drugih i sitnih nagrada i beneficija, ne moze im se preterano zameriti Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 5:15 pm

I to što kažeš!
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 9:51 pm

Haha ,,cifa i domestosa" Ja ne prilazim kućnoj hemiji Very Happy
Zato i nikad neznam šta dele.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 10:26 pm

eee, mi smo namenski zgrabili par komada. istrazili trziste i zgrabili ponudu
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:00 pm

I opet ćemo ako bude bilo Very Happy
Back to top Go down
peca

peca


Posts : 52
Join date : 2012-01-04
Age : 24
Location : Nis

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:04 pm

Meni se najvise svidja faraon,klovan pa istrazivac
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:14 pm

Peco, jel to kažeš samo za seriju 2 minifigura, ili za svih 7 serija koliko je nama poznato?

Ne zameri, ali čini mi se da nisi upoznat sa svim serijama Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:29 pm

polako, detaljno ide, ipak su prve 2 serije najbolje opisane na forumu (a tema ima 17 strana)
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 10 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 10 of 25Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: