LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:37 pm

Profo, nije upoznat, pa retko ko je dobro upoznat, ko će da popamti sve šta ima u kojoj seriji. Ni ja ne pamtim sve, moram često da se konsultujem sa bricksetom da vidim šta je šta.
Ja mislim da Peca proiča uopšteno od svih serijala.
E baš ću da otvorim uskoro temu da vidimo čija je omiljena kolekcionarka mini figura. Za sad ih ima oko stotinak.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:41 pm

nadam se da nece biti anketa sa 100 unosa Sad
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:43 pm

hahaha da pišem 100 unosa? Very Happy
Pa nebi trebalo nikog da čudi kad sam mogao sve životinje da popišem Smile
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:44 pm

Ja se izvinjavam ako sam pogrešno shvaćen. Čini mi se da je Peca nabrojao 3 minifigure koje su iz 2. serije, pa sam tako i pitao. Ništa zlonamerno.

MasterHaosis, joj nemoj tu temu, to će da boli koliko ćemo vremena da utučemo na tu temu! Very Happy
A i prilično je to podložno promenama, danas jedna, sutra druga minifigura. Ja ih imam barem 20 koje su mi omiljene tuzan


Last edited by Profa21 on Sat Jan 07, 2012 12:13 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:45 pm

slazem se, previse je to promenljivo, stalno nove serije i to bolje izlaze
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:47 pm

Bogdanst wrote:
slazem se, previse je to promenljivo, stalno nove serije i to bolje izlaze

Aaaaa, serija 7 će mi doći glave i novčanika Zombi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 11:53 pm

Ma bitno je da može da ti dođe do novčanika. Neko nema ni novčanik Very Happy
lele serija sedam ima nekog Islandera kolko sam primetio.
Pitam se šta li je u osmici!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:16 am

ma islander je vec vidjena stvar, hula hula plesacica i divljanka su najbitnije za tvoj klan Wink
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:34 am

E to! Bez riba nema ništa! Smile
Još one prirodne, samo lišće se vidi Very Happy

Ali onaj KIng Kahuha i Kralj džungle u Amazonu su zakon. Oni svojom pojavom samo poplaše pirate i impreijalne vojnike. Čak i Orci bi se poplašili od njih Very Happy
Mora nabavim tog kralja džungle. One jedini drži cenu, baš je skup.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:35 am

Ja mislim da bih mogao da odredim šta mi je najomiljenije gde (uz malu pomoć briklinka)

1. serija; ništa posebno ne odskače, dosta stvari već viđeno, dobri su Robin Hud, Kauboj, Nindža i Zombi, najbolja figura:
Pećinko
Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 8683-3

2. serija, nažalost imam samo istraživača, a na putu su veštica i vampir, ali mnogo bolja generalno od prve, tu imamo Spartanca, Faraona, 3 gorepomenute, i naravno famoznog marijačija, ipak, pobednik ovde je:
Bogdan
Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 8684-5

3. serija, malo slabija od druge, ali ima svoje bisere, meni uvek dragi Invalid Blektronac, Samuraj, Mumija, nesrećni Pilot i naravno apsolutni pobednik ove serije:
Legolas Smile
Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 8803-10

4. serija; nekako mi se čini najizjednačenija, svi su manje više tu negde, čak i city figure i osim Mornara sve bi bilo ok imati. Ovde je možda i bila najjača konkurencija, ali prvo mesto ispred Pankera dobija:
Ludi Naučnik
Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 8804-7

5. serija, ovde mogu da kažem da sam dobio manje-više sve što sam 'teo, i nekako mi se ova serija činila najdostupnijom... Možda koincidentalno s tim što sam se malo bolje povezao sa ostalim lego entuzijastama odavde. Elem, i ova serija je imala svojih pogodaka (Gladijator, Drvoseča) i ne toliko promašaja (Gušterko) i mislim da se svi možemo složiti da je pobednik ove serije:
Gvozdomrak - zli patuljak
Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 8805-12

6. serija, pošto je nema još u prodaji, rećiću ovako naslepo da mi se čini možda najboljom do sad, a za najbolju figuru bih nominovao možda rimljanina, jer baš deluje kul, ili Duha iz lampe koji je sve u svemu - novi dizajn, međutim, ni jedan ni drugi mi nisu na listi prioriteta.

7. serija, tu vidimo još manje, a najboljim za sada mi se čine Svemirski Super-baja (u daljoj diskusij SSB), Actek i naravno Crvenkapica. Mada tu su još i Triton, Crni vitez i Škot... Definitivno, 7. serija mi se čini apsolutno najboljom do sada i sve je manje-više korisno. Čak bi i Psihopata u zečjem kostimu mogao biti neki Betmenov protivnik Very Happy

Najbolja minifigurica sveukupno... Legolas. LOTR

Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:40 am

Potpuno se slazem sa Hexxom

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 LEGO-Minifigures-8831-Series-7-Toysnbricks

Strava je ovaj astronaut/fallout brootherhood of steel clan.... lol!
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:44 am

Hexx, brate evo
https://legosrbija.forumotion.com/t239-omiljene-kolekcionarkse-mini-figure#2845

Ovde ćemo lepo pisati o tome.
Idi ovde na ovaj tvoj post samo klikni na edit, pa ctrl+a, pa copy, i u toj temi paste na reply, da prekopiraš komentar.
I ti Stanko isto, ja ću ova dva onda da obrišem da bi tamo nastavili na temi omiljenih mini figura, jer je ovo više topic za Lego novosti, znači za serijal 8
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:46 am

Minut samo...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:48 am

Okej nema problema Smile
lele brate večeras se ubismo od pisanja.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 2:01 am

Upravo videh šta je Dugmence postovao na drugom forumu, pa sam malkice ukrao.

Image hosted by servimg.com

E sad, ako ovo stvarno bude, biće pomama za elfovima i mumijama Smile

p.s. Ako sam dobro skontao, ovo su najboljih 5 iz prve 3 serije, inače bi sigurno top 5 izgledalo drugačije!
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 2:41 am

Kod mumije ne vidim da je bilo šta promenjeno osim da je crvena škorpija zamenjena zlatnom.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 8:30 am

Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 12:36 pm

Hexx wrote:
Hahaha, obavezno pogledajte:

http://www.brothers-brick.com/2012/01/06/collectible-minifigs-series-6-debut-as-tv-stars/

Your results are in, it's hard to say but it's
neumobrickplasticmosescytist!!!! --- No no no no

hahahaha, a ludi su majke mi Laughing
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 3:22 pm

AHAHAHAHAHAHAAH ono je najjače u bolnici kad se pojavio duh iz čarobne lampe kad je ona pala u nesvest Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 5:11 pm

kako gorila zaboga miloga??? a inace mumije niko ali niko nije kupovao, u Becu samo te figure bile ostale, tj 90% su samo one bile... elf naravno, ostali su random

Profo, krades na Bozic... c c c Evil or Very Mad
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 6:34 pm

Ma na random su sigurno, jer je jedino Elf ultra popularan. Mislim, ja volim Blektronca, ali nije bio toliko popularan koliko bih ja rek'o, a mislim da je gorila jedna od najgorih figura...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 36

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 6:37 pm

Gorila je ekstra za džunglu ili tako to, samo mu staviš crnu glavu da mu se ne vide ljudske oči i to je to.
Gorila bi meni dobro došao.

A mumije su isto vrlo korisne jer nekoliko njih može lagano da se ubaci u masovnu armiju mumija za avanturiste stare ili novi Pharao's quest.

Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 6:40 pm

To bi bilo ok, da pozadi nema rajsvešlus Evil or Very Mad
Meni je gorila samo još jedan crni torzo na koji sam nakačio oklop, ali eto, mogao bih da se menjam s nekim za njega.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 6:46 pm

Hexx wrote:
To bi bilo ok, da pozadi nema rajsvešlus Evil or Very Mad
Meni je gorila samo još jedan crni torzo na koji sam nakačio oklop, ali eto, mogao bih da se menjam s nekim za njega.

slazem se, jeste losa zbog toga na ledjima, kvari utisak

a tebi hexx se ne svidja aligator? meni je on super, bolji od gorile, pogotovo mi je glava mitska
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitimeSat Jan 07, 2012 6:51 pm

Pa ono, ne sviđa mi se, ali opet, nemam tu figuricu i nisam je video u 1:1. Suviše je drečavo zelen, mislim da bi mi bio fenomenalan da je dark green.
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 11 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 11 of 25Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: