LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego kolekcionarske mini figure

Go down 
+17
JaBaDaBaDu
Legotron
Jony Prah
LegoLover
bilewp
Stanko
peca
daulex
Mima
kocka.rs
Profa21
Hexx
Lukar
sarap
AL X
Astefan
MasterHaosis
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 12:07 am

sta znam, kako serije postaju sve bolje i bolje, uskoro nece biti figure koja ne vredi da se uzima. moram reci da ja praktikujem nasumicno bricklink uzimanje na pocetku serije (kad nema u rodicu, a to su bile sve serije sem 1 i sada 5) pa da vidim sta dobijam. ruku na srce, imam 2 vanzemaljca iz serije 3, ali sta da se radi...imao sam i treceg nego sam ga dao drugaru

definitivno ne ocekuj da dobijes elfa, ali sta znam, dobra je to ponuda, cena je jako dobra, ako nemas ni jednu iz serije 4, skroz je ok da narucis makar 1 i vidis sta se dobija (sa nekim drugim setom u paketu, postarina je ipak kao i cena figure)
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 12:15 am

Iz serije 3 mi trebaju:

-elf (jel'da)
-mumija
-samuraj i
-pilot

a prihvatljivi su

-havajka
-sumo baja
-indijanac i
-ribar

iz serije 4 mi trebaju manje više svi (tj. mogao bih da ih iskoristim)
osim mornara...

Možda bi mogao naručiti jedno 5 iz serije 4, pa šta mi bogovi daju...
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeTue Nov 22, 2011 12:17 am

da li ce bogovi kobola da budu blagonakloni? mornar je opet nesto sto imam 2 Smile nije da te plasim, nego popaj je jako uporan

so say we all
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 2:28 pm

bejah u rodicu, imaju jos uvek oko 15 kesica minifigura, samo nisu na onom starom mestu, nego su pomerene metar i po u dubinu, medju ostale igracke (ali zanimljivo, ne medju lego i ostale kocke, nego one gumene figure i spajdermen kesice)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 2:58 pm

Da li si ih opipao? Da li je ostalo nešto vredno, ili su sve mršave kesice?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 3:43 pm

pa ima debelih kesica, ali mi se cini da su to gardisti crveni...nema patuljka, jer sam bas trazio za yabadabadua, i ostali ne znam sta su, nisam bas ni imao vremena, niti sam konkretno trazio... cini mi se da je samo ostao verovatno drvoseca, serlok holms i verovatno bokser (mada je bokser ok figura, ne znam sto ga hejtuju...npr, slicno njemu, surfera iz serije 1 su bas trazili...)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 4:05 pm

I ja sam pre dve nedelje pronašao gardistu, ali mi on nije potreban Sad

Ma, pojaviće se nova kutija pre ili kasnije (makar i šeste serije), pa ćemo da je... Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeSun Nov 27, 2011 4:13 pm

cu, makar, kad dodje sesta i sedma, ima da je... Sreca
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 12:36 pm

Lego minifigure sam do sada video da idu uz Dove, a sada prvi put vidim da idu i uz Domestos i Cif Smile

Novi akcijski katalog Idea-e od 28.12. do 11.12. donosi nam na stranama 9 i 11 sledeće:

Image hosted by servimg.com

p.s. Slike su malih rezolucija, skidane sa neta, pa sam ih povećao na 200%.

p.s.2. Mislim da je drugi set (hemija za kuću) daleko isplativiji.

p.s.3. Ah, pa da kad je snižen za 150 dinara Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 2:49 pm

dude, ova ponuda sa cifom je extra, kupis babi, tetki i svim komsinicama, a sebi uzmes figure...ja cu definitivno uzeti par komada Smile pa kaze majka kako dobro sina ima Very Happy

salu na stranu, ali sigurno cu uzeti 1 za kucu, ovaj dove je takodje ok ponuda, ko voli dove

nema napravili su cudo od pola sa ovim dove lego paketima, svuda po objektima stoje police sa lego slikama, josa samo i lego setove da kupe Smile

btw, trenutno, mislim da sta god da dobijem sem snoubordera, nije strasno, sa snouborderom bih se ubio...
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 3:47 pm

Da mi je znati šta Idea-i znače ove oznake umf 5 i umf 1 na prvoj slici, i umf 15 i umf 16 na drugoj slici!?

Znam za umf (to je od ovog natpisa na pakovanju: trijUMF znanja), ali ne znam šta predstavljaju brojevi!?

p.s. Eh kad bi to Idea-ino umf 1 značilo: Unutra Mini Figura broj 1 Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 5:04 pm

ne, ne, umf je vrsta paketa, imas na sajtu www.umfclub.com, ili kako god, umf 1 znaci taj i taj proizvod plus lego random figura unutra. umf 15 i umf 16 su verovatno razlicite mirisne note domestosa Very Happy
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 5:24 pm

Aha! Sada kada sam pogledao na sajtu, sada mi je jasno. Hvala na objašnjenju Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 7:05 pm

Ne valja samo što je plavi domestos, nije zeleni Very Happy

Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeMon Nov 28, 2011 8:47 pm

pa to ti pricam umf15 je plavi, ali zato umf 16 je zeleni

ali slazem se, jako pogresan potez da ne stavis zeleni domestos na tako vazno oglasno resenje, mislim o cemu misle ti iz kompanije domestos...

ps znam da je unilever, pre nego sto me neko ispravi i ne skapira da se zezam
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeWed Nov 30, 2011 9:41 pm

Maločas se vratih iz Idea-e na NBG-u.

Cena minifigura 320 dinara. Kesice izbirane, dve otvorene, od toga jedna prazna. One debele koje sam ispipao su jedna Kleopatra i tri Kraljevska britaska čuvara.

E a onda sam otišao po UMF 15 i UMF 16. Keva mi je rekla da kupio oba. Smile
Trudio sam se da gledajući odozgo izaberem pakovanja sa debelim kesicama lego figura. Al' sutra malo! Tako su samo izgledale, jer su bile spljoštene sa tri strane.

Inače, cene proizvoda su sledeće:
Domestos 1 litara 230 din,
Cif 0,5 litara 160 din,
Domestos WC osveživač 165 din,
Lego minifigura 320 din.

Sveukupno 875 dinara, bez figure 555. A cena kompleta 400 dinara. Navali narode.

Kad sam stigao kući, rascepao plastični omotač, video sam da su kesice zapravo tanke, onda sam ih (Bogdane tebi pričam!) uspešno ispipao i rekao šta su, a na kevino insistiranje onda i otvorio. U prvoj je bio Zeleni čovek dinosaurus Sad , a u drugoj Divljakuša Very Happy

Tako da ako neko hoće zelenog čiku dina, prihvatam sve: minifiguru, novac, kockice!

p.s. Ja sam negde pročitao, a verujem da ste i vi već tako nešto saznali, početkom godine sledi nova serija! Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeThu Dec 01, 2011 12:12 am

jedva cekam Smile

bogme, ja cu ici po taj cif i domestos, stvarno je navali narode Very Happy mada cu traziti tanku kesicu i dobiti patuljka Very Happy

hvala profo na infou, i na cimanju sa cenama


Last edited by Bogdanst on Thu Dec 01, 2011 10:16 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeThu Dec 01, 2011 1:29 am

Oprosti Bogdane, ali moram da stavim veće slike Smile

Lego kolekcija minifigura 6
Image hosted by servimg.com

Lego kolekcija minifigura 7
Image hosted by servimg.com
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeThu Dec 01, 2011 10:18 am

ako, ako sto vece to bolje, stvarno se bolje vidi

joj, minotaura cu juriti milion pa onda ovog gorstaka, rimljanin me ne zanima preterano, verovali ili ne, jer znam da u svetu ce on biti hit

pola serije je ludilo, pola je bas mnjeh...
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeThu Dec 01, 2011 10:36 am

Serija šest, onako, ja ću da potražim takođe minotaura, gorštaka, rimljanina na prvom mestu Smile , ženu iz svemira...

Al zato serija sedam, Viking žena i apsolutno ceo donji red! Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:02 am

slazem se za donji red, ne bas ceo, ali 90%

ali ovaj perverznjak u zekinom kostimu...uzas!!!
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:08 am

Baš me zanima koja ti figura iz donjeg reda ne treba?!

A pazi, bolji mi je taj perverznjak nego robot na navijanje, vanzemaljac ili duh iz 6. serije. Mada turban koji ide uz duha može dobro da se iskoristi!
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:11 am

kako duh ti se ne svidja? meni je duh previse dobar

hipik mi se ne svidja previse,

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Cartmanhippies1227552937

a rokerka mi treba samo 1, i to samo zato sto imam vec rokera iz prethodne serije, ni s njom ne bih znao sta da radim

slazem se da je mogao robot da se bolje odradi (makar ruke da su druge stavili) a vanzemaljac ce odmah da se uzme i baci glava, telo je ok za neke spodobe (normalne sive stampane glave)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:20 am

Jednostavno, ne treba mi duh. Zapravo, od ove 6. serije mi treba samo 3-4 figure, tako da ću morati baš da se potrudim da opipam i nađem šta mi treba. Još bolje uradićemo to zajedno!

Menjamo, ti meni rimljane, ja tebi duhove i minotaure (meni treba samo jedan, a ostale mogu da dam). Dil?

A serija 7 mi se čini kao najbolja do sada. Barem bi meni odgovaralo najviše figura odatle Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 1:27 am

dil, meni 1 rimljanin, tebi 1 minotaur, sve ostalo menjamo medjusobno Smile

a naravno da idemo organizovano u rodic da pipkamo figure Smile

Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Solymi10

duh je cool, podseca me na heroje, mozda zato...
Back to top Go down
Sponsored content





Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Lego kolekcionarske mini figure - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego kolekcionarske mini figure
Back to top 
Page 8 of 25Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Omiljene kolekcionarske mini figure
» Custom Lego noć veštice i horor scene, mini figure i slično...
» LEGO mini setovi
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego novosti-
Jump to: