LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio)

Go down 
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio) Empty
PostSubject: Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio)   Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio) Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 3:47 am

Dvorska budala može posebno poslužiti. Samo da mu promenim facu (imam ovde par za upotrebiti), da mi posluži kao ludak, ludi ubica. Kao akrobata, ima sve one sposobnosti koje imaju akrobate i atletičari, i plus borbene sposobnosti vojnika ili profesionalnog pirata. Uz to dodati to što je lud, što sme da uradi neke stvari koje niko ne sme, i to je extra kombinacija. I kao šlag na tortu, dati mu bocu ruma, on ne pije, ali u tu bocu ugura krpu, pa je zapali, i počne da gađa šta želi, od nedužnih ljudi, do imperijalnih vojnika, dobro ako se us put nađe pirat, to ti je kolateralna šteta. Neznam za šta on da mi služi, da li sa piratima, ili posebno u gradu, da uleti takav na sred ba da baci jednu flašu, ili sa dugačkom sekirom da napravi masakar. A pre toga će uzeti damu da zaplešu, ali neki akrobatski ples, da ona to ne može da izdrži, pa je uhvati za ruke i počne da je vrti u krug nekoliko sekundi i onda je baci na sto sa hranom i pićem. Dobro, to sve ne može da postigne jer će neki imperijalni vojnik da mu glavu odseče za to vreme jer ne mogu pred masom da pucaju.




Nastavak.
Posle svoh dešavanja na balu, Imperijalni vojnici odvuku Ludaka u zatvor. Tamo ga ispituje dežurni komandant, pre nego da guvernet naiđe.
Komandant: Napokon ludače, eto i tebe ovde kod nas.
Budala: haha, pa rekoh da obiđem malo i vas, vidim da ste usamljeni.
Komandant: A ti nisi usamljen?
Budala: Ma jok, meni flaše ruma, i moja sečiva baš dobro prave društvo.
Komandant: A kada smo već kod ruma i kod sečiva, vidim da si poslednje vreme baš bio zauzet. Tvoja optužnica je veća nego dnevna štampa.
Budala: Pa naravno da je veća, kada u vašoj štampi nema ničega, samo propaganda, čak i ona slabi.
Komandant: Teretiš se za maltretiranje, nanošenje teških telesnih povreda, uništavanje imovine, ubistva, seksualno uznemiravanje maloletnika...
Budala: Ej, ej stani malo, to ste mi prikačili! Ti nije moj stil.
Komandant: A šta je tvoj stil?
Budala: Pa odveži me, vrati mi moje oružije i videćeš.
Komandant: Neki drugi put.
Budala: Slušaj...
Komandant: NE! SLUŠAJ TI MENE IDIOTE!
Komandant: Ovo ti je za onaj spaljeni čamac!
Pljas!
Komandant: Ovo ti je za onog jadnog starca koga si isprebijao na smrt na ulici noću!
Pljas!
Komandant: Ovo ti je za ovo na balu.
Pljas!
.......
Pljas!
Budala: A za šta mi je ovo?
Komandant: To ti je gratis!
.........
Komandant: Ej, ti si mazao lice sa ovim belim prahom. Sve mi je ostalo na rukama.
Budala:Hahahahaha! MUAHAHAHAHAHAAHHA!
Komandant: U redu. Vojniče, polij idiota sa celom kofom hladne vode, da mu speremo ljagu sa lica i da mu razbistrimo pamet, ako i ima nešto od toga!
Vojnik: Razumem, komandante!
Fljus....
Budala: Neeeeee! Skinuste mi boju! Platićete mi za ovo!
Komandant: Može li u tri čeka?
Budala: Samo da se ja domognem moje opreme, i sve ovo ima da gori! A i vi unutra!
Komandant: Tamo gde ti ideš oprema ti neće trebati. Moli Boga, a ja ću ga moliti da te stave odmah preko reda na vešala.
Ulazi Imperijalni guverner, svi ga pozdravljaju
Budala: Ej, guverneru, pozdravi ćerku!
Guverner se nasmeši i okrene se suprotno od ludaka, ali to je bila varka jer se velikom brzinom ponovo okrenuo i udario ludaka takvom silinom da je ovaj pao zajedno sa stolicom!
Guverner: Neka ti se Bog Otac smiluje, jer ja neću!
Budala: Guverneru, i meni je drago da te vidim!
.....
Budala: Jaoooooo moja vilica!

Toliko je zasad........ Ako budem voljan nastavak uskoro sledi! Very Happy A možda i ne! Hvala na čitanju, nadam se da ste uživali, kako mi je dolazilo iz mozga, tako sam pisao.


Last edited by MasterHaosis on Fri Jan 20, 2012 10:46 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio) Empty
PostSubject: Re: Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio)   Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio) Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 10:46 pm

A da, evo promenio sam naziv teme, i obrisao sam neke ružne reči pošto ovde ima mnogo očeva sa decom, pa da bude prikladno, a evo i biće nastavka Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
 
Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lego Star Wars Pad Rebulike (moc prica)
» Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte
» Orkovska Novogodišnja priča
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» LEGO friends - novi lego belville

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego priče-
Jump to: